Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mata2
10. jún 2009
mata2
10. jún 2009
najjulinka
autor
10. jún 2009

http://www.prenasedeti.sk/product/drevena-zabra... - cosi také máme my... možno aj to iste.. kupovala som od ruky.............. prekracovaciu ti deti neotvoria 😉

mata2
10. jún 2009

ja by som tiez taku z druhej ruky kupila,len som zatial nic nenasla... 🙄

cigaretka5
10. jún 2009

kocky sme ziadatelia o mimco, ziadost sme niesli niekedy v aprili a stale cakame na vyjadrenia a psycho prirpavu zda sa vam to ok?najskor sa to tahalo kvoli tete co k nam mala pist na presetrenie ta bola u nas pred tromi tyzdnami a furt sa veci nehybu, myslite ze je to ok? robime v ba

zdenka821
10. jún 2009

Ahojte, zdravím Vás, prosím Vás o radu, neviete niekto náhodou, aký je rozdiel medzi prácou profesionálneho rodiča v štátnom DeD a neštátnom DeD? Dakujem, majte sa pekne 🙂

najjulinka
autor
10. jún 2009

zdenka žiadny.. je to o tom na akých ludí narazíš...

inak baby ten dom je uuuplne iný ako na obrázku na krabici... No ale nechávame si ho... Len to človeka nasrdí.. ešte ja planik na zloženie domčeka je k takemu domčeku ako je na obale... 😀 😀 😀 No sranda... 😀 😀 😀

zdenka821
10. jún 2009

dakujem Julka

laculik
10. jún 2009

cigaretka, este si preverte ci nezacina nejaka skupina na pripravu, v Navrate alebo Usmeve. Podla mna je to rychlejsie a lepsie. A zavolaj na urad a popytaj sa priamo ich, ze kedy co a ako. Ja som bombardovala vsetkych a nikto sa neurazil, teda ak sa aj urazil tak nepovedal 😀 😀 😀 .
Inak dnes mi volali z Usmevu, ze sa menili tety na postoch, tak si overuju co a ako. Celkom mile, ze sa zaujimaju 🙂 . A nezabudla teta poznamenat, ze nech sa ozvem, ked budeme mat miesto pre dalsie!!!

najjulinka
autor
10. jún 2009

N milé laculik... Vsak sa im ozves, ked si nejaké najdes.. no nie? 😀 😀 😀

laculik
10. jún 2009

jajajaaaaaaaj, to neviem ci by mi polovicka povolila. Mne sa vzdy pacila velka rodina! 😀 😀 😀

najjulinka
autor
10. jún 2009

vsak ty si sama vezmi 😀 😀 😀 a este sa budete pretekat... on každé O****** bude chciet dobehnuť a spravi V**** 😀 😀 😀

jáj baby radte čo kupiť a čo nie dvojkám a všetkým ich naslednikom... 😀 😀 😀

autosedačky zatial vedú asi BERTONI PRIMO...

potom bud postielky cestovné z KIKA alebo ohrádky PLAY cez net...

cestovné stoličky na krmenie... (tie asi odmeram v KIKA a objednám cez net lacnejsie)...

najjulinka
autor
10. jún 2009

Ešte zvažujem tieto autosedačky, lebo to je uplne smiešna cena: http://kociky.dema.sk/produkty/autosedacky/vypr... - to by som asi modrú a sivú 😀

magimary
10. jún 2009

super cena! 😨 😅

najjulinka
autor
10. jún 2009

no.. len čakám ešte na odpoved ohladom rozmerov.. .chcem kupovať 0-18kg, lebo nikdy neviem aké bába budem mať, tak nech je to univerzálne už...

som taká nerozhodná zrazu vo všetkých nákupoch... ked ja by som kcela nakupiť vsetko.... 😅

magimary
10. jún 2009

ti verím!
si úplne V TOM! 😀

najjulinka
autor
10. jún 2009

jáááj a ešte kupime jeden nosič na chrbát... http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro... - možno tento.. to chce aby manžel vyskušal na chrbat skor než kupime. .takže asi cez net kupovať nebudeme...

laculik
10. jún 2009

juli, ti zavidim tie nakupy!!!!!

najjulinka
autor
10. jún 2009

joooj len ja som sa celý čas snažila doviest učtovnictvo k polroku na +/- nulu... a ono bum a zas si narobím dlhy.. .či ako to napisať... V zime som kupovala postielky a kočík a tak som si narobila "dlhy" troška a teraz zas... 😀 Ale ono je to fuk... Len som nekcela aby to tak blbo vyzeralo... že mínam viac ako mám 😀 Postielky kupim predom.. Autosedačky asi hned zaciatkom jula... uvidime... ono do Formana sa aj tak nenatrepeme... Ale v auguste už budem potrebovať na každé dieťa sedačku, ked pojdeme do Tatier... Dumam dumam...

Baby ja sa teším.. .Ale bude to brutál zaberák...A to ked príde piate... Uvidime... hnat sa na piate nebudem.. .A ak by som mala pcit, že nezvladnem, tak radsej s riaditelom porpesuvame uvazky a jeden z nas bude na polovičný... Ale terz dostanem "len" dvojčatá a ja chcem aj bábo... 😅

magimary
10. jún 2009

juli, a čo keď budú u vás dvojičky kratšie, ako stihneš "spaltiť dlhy"?... 😕

najjulinka
autor
10. jún 2009

a to moja mamka dnes v parku ked sme sa stretli tak ešte podpichovala, že kedy aj dajaké bábo porodím... 😨 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 😀 😀 😀 😀 😀 😀 To už by som asi na také jasle musela mať živnosť, čo by som doma mala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
A možno mi len tak chcela pomocť, že jej mam dačo povedať... no priberám a priberám... ale nie je čo povedať... len žeriem a žeriem... 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
10. jún 2009

mary to je fuk... vsak veci treba aj ostatným detom co pridu po nich... Vsak aj postielku som akože pre Kika kupovala a už bolo viacmenej isté, že Kiko ju nikdy nevyužije.. .Ale vtedy bola akcia a mne 2 bolo treba... 😉

magimary
10. jún 2009

no jasne, že treba, ale v takých množstvách? 😅

najjulinka
autor
10. jún 2009

no miesto dvoch detí pridu 2.......... takže množstvo ostáva 😉 ... možno to občas prestriedame jedným, aby sme si oddýchli... ale inak je to stále rovnako... kusy proste ostávaju (+/-)...

magimary
10. jún 2009

juli, máš megaIP... 😉 😅
dúfam, že to do rána prečítaš... 😀

laculik
10. jún 2009

juli, a izbu uz prerabate? resp. dorabate? odpis az ked precitas (cize zajtra 😀 😀 😀 ) magin. to je dolezitejsie 😉 .

najjulinka
autor
10. jún 2009

no prečitane a odpisane...

laculik najhoršie je ju vypratať.. a to sme začali už pred par týždnami s tým trošku hýbať.. aj ten Luckin dom z krabice je vypratávanie izby.... 😀 😀 😀 to vypratávanie je najhoršie.. my tam mame zložený aj sadrokarton do WC, ale s tým sa moc ponahlat nebudeme, lebo možno nam budu meniť stupačky, tak by sme boli na hlavu to spraviť a potom rozbabrať...

najjulinka
autor
10. jún 2009

urobime to tak s izbami, že dvojčata budu spať vo väčšej a tam budu len postielky a ostatné bude sklad vecí proste... nemame ešte dost nabytku... a tá menšia bude spálna pre dalsie 2 deti a zaroven to bude herna...
asi zas zacneme pouzivat zabranu do dveri, ktoru sme použivali, ked sme mali Lucinku a Kika... odkedy Kiko odišiel, tak zábrana sa nepoužíva... Jedno behajuce dieta sa da v pohode ustražiť... Aj ked dnesným dnom to zas bude o čosi ťahšie... Načapala som ju ako sa štverá na Domčinu postielku a ťahá ju za vlasy (resp. driape po hlave)... tie černošské kučierky budu musieť byť asi aj doma pod čiapkou... to bude....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre