Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
11. jún 2009

my už máme tiež vybrané, ale ešte nevieme, kedy dôjde na kúpu... 😅

najjulinka
autor
11. jún 2009

Asi Renault Trafic

monikabubko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
najjulinka
autor
11. jún 2009

no tiež asi priamo cez Renault leasing... ak bude renault... uvidime...
a ake doklady treba?

monikabubko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monikabubko
11. jún 2009

OP a Pas alebo karticku poistenca alebo vodicak

magimary
11. jún 2009

juli, a traffic je 9-miestny?
Aj manželík vybral teraz ten nový Renault (7m), ale ja ostávam na svojom Dacia logan (7), lebo som toho názoru, že autá sú rovnaké (dokonca aj výrobca) rozdiel je najmä v značke...

silviaa
11. jún 2009

Ahojte babulky,
chcem sa opytat...mozno mi poradite.. Je mozne adoptovat si dieta z Afriky? Ako sa ma postupovat? Tak ako pri beznej adopcii? Dakujem za kazdu radu.

monikabubko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
najjulinka
autor
11. jún 2009

traffic 9-miestny.. .Logan ked sedi 7 ludi, tak nezbališ nič.. .kočik(y), cestovne postielky, ostatnu batožinu... nič... takže tie male sedemiestne moc neprichádzaju do uvahy....

Rozhodne zo 7miestnych je naj Dacia Logan z PL 😉

najjulinka
autor
11. jún 2009

silviaa popýtaj sa v Návrate.. .Oni už pripravovali jedných čo si vzali černoška 😉

mata2
11. jún 2009

caute baby,
lienocka ja by som ale potrebovala zabranu do dveri,ale nie takuto,co sa vrta do steny.len taku medzi zarubne 😕

lienocka235
11. jún 2009

mata2 tak to neviem.. potom my mame tu co sa vrta... ☹

Juli pekne auto je to .. co ste si vybrali...

silviaa
11. jún 2009

juli..dik za radu..napisala som im mail..tak som zvedava 😀

wolfskinka
11. jún 2009

ahojte .... silvi ahoj moja kde si sa mi tulala ...

dnes mi dosiel ten list z tej socialky mozeme konecne zacat tu pripravu, som zvedava co tam bude napisane .. idem pre to o 18,00 na postu, dam ti potom vediet .. tak sa tu vytesujem

silvii tych chces cernoska ... no super ... cernoskovia su krasne deticky

silviaa
11. jún 2009

cau wolfi...trosku som potrebovala preddychat...tak manzel suhlasil s adopciou, ale chce mat cernoska 😀 , dobre nie? uz som pozerala na internete ake su tie deticky krasne..tesim sa

super, tesim sa s tebou...konecne vam prisiel list zo socialky..jupiiiiiiiiiii 😀

najjulinka
autor
11. jún 2009

a musi byť černoško z Afriky? Vsak si najdite tu čosi... 😉 Známa ma šikmooke zo Slovenskeho decáku.. My sa chystáme na mulatov a jedna pani si tiež našla mulatku 😉

wolfskinka
11. jún 2009

no to mas dobreho muza ... som zvedava kde chce toho cernoska zohnat ...

silvia no aj ja sa tesim z teba ze si si nasla iny pohlad na svet ... a kedy to idete zacat vybavovat toho cernoska myslim ????

magimary
11. jún 2009

monika, ak máš vodičák aj Ty, tak sa mi zdá lepšia voľba mať dve autá (najmä, keď Tvoj manžel chodí s autom denne do práce)... no, ja u juli, sme extrémny prípad...bez vodičáku a vôbec aj šance na vodičák... 😅
takže, u nás to musia "potiahnuť" muži s jedným (väčším) autom... 😀

hej, aj ja si myslím, silvii, že aj u nás sa dá zapísať do dotazníka, že máte požiadavku na černoška a budú vám hľadať (ozaj?! 😕 ) podľa toho... no, možno budete dlhšie čakať a možno aj nie... 😉
a nemyslel to Tvoj manžel len zo žartu? 😕 😅

wolfi, ja ešte stále nechápem, čo ten Tvoj testík v albume? 😕 😅 asi som úplne mimo (a zvedavá), ale fakt nechápem... 😅

silviaa
11. jún 2009

wolfi..tak o pol roka by som sa chcela do toho pustit....musim si trosku ukludnit psychiku..po poslednom neuspesnom kete...aby som mala dost energie 😀 ..ale uz sa moc tesim

magimary...tiez som zvedava, ze kolko budeme cakat.. 😅 nie nemyslel zo zartu 😀 ..povedal, ze ked adopcia tak chce aby sme pomohli takemuto dietatku 😀

mata2
11. jún 2009

No jo.
> Mužský.
> Ti nestárnou.
> Šediny je zdobí,
> brýle jim svědčí,
> vrásky jsou sexy.
> Žádné křečové žíly.
> Žádná celulitida.
> Žádné klimakterium.
> A pak z ničeho nic zdechnou.
>
> (režisérka Věra Chytilová)

toto mi prislo mailom 😀 😀 😀

najjulinka
autor
11. jún 2009

Tak deti v postielkach, myčka myje... A ja si možem pismenkovať... 😉 😀

najjulinka
autor
11. jún 2009

mata2 u nas v rodine sa hovorí "Muži nestárnu, muži blbnú" 😉 😝

olalka
11. jún 2009

ahojte 🙂
ako sa tu mate? ja sa pomaly zvacsujem, vlastne by som povedala, ze teraz uz dost rychlo 😀
pozeram, ze tu je kopec noviniek, nove deticky a tak... juli, takych mulatikov by som aj ja brala hned, to musi byt krasne 🙂 . len ja teraz musim chvilku pockat s ado, sa bojim, ci vobec to svoje bio zvladnem
inak prave bolo na stv v spravach o profi, hned na zaciatku

lenkove
11. jún 2009

Julinecka
mulatikov s takymi krasnymi menami, no to budete taka krasna rodinka, ach ach 😵 😵

Ja som pozerala, tusim nejaky rakusky dokument o adpociach z Afriky a Indie a bol to pre mna brutal.. Dvaja rodicia si brali sedemrocneho chlapceka z Kene, isli po neho tam, ale on vobec nevedel po nemecky, oni ani muk tym ich jazykom... aspon "ahoj, som tvoja, velmi som sa na teba tesila" sa mohla aspon mama naucit 😅 ale asi som divna.. Ze sa tie deticky naucia rec rychlo,ale musi to byt stres pre vsetkych, zda sa mi ze vacsi ako pri nasej slovenskej adopcii.. Inak, ze cakali tri roky na maleho a uz boli dost stari.. Vsetci rodicia, co ich ukazovali boli dost stari, adoptovali si tie deti takmer pred padesiatkov, zdalo sa mi to divne 😕 aki boli stari.. Ale ja som asi celkovo nejaka divna 😀

CIGARETKA
zavolaj im tam! Niekde som zachytila, ze je mesacna lehota, ale nie som si ista.. alebo zajdi osobne ;)

lenkove
11. jún 2009

A prosim nejake novinky ako sa ma najkrajsia Cairkina Vaneska, uz o nej dlho nebolo pocut! a ja som zvedavaaaaaaaa 😵 😵 😵

lenkove
11. jún 2009

padesiatkov / padesiatkou 😀

cairka
11. jún 2009

ahojte.
lenkove, no veve sa má dobre 😎 včera som zalomila večer s ňou a dnes nejako nebolo o čom 😅

dioliana1
11. jún 2009

Ahojte MM končí obklad v kuchyni 🙂, Ivka už chodí pratať....snáď do prázdnin budeme DOMA

dioliana1
11. jún 2009

Na Prešovskom profidni bola i STV, tak možno bude dačo aj v telke... 😉 , celý kraj tam bol (profíkov)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre