Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
11. dec 2009

mati, ešte nie!!-aj ja chcem pogratulovať nášmu oslávencovi!!!
čo nás o 5 dní predbehol s narodneinami 😠 😀 😵
blahoželáme malému sr. Viliamovi a prajeme mu toľko lásky od všetkých naokolo, koľko má on energie!!! 😵 😵 😵

marketka1
11. dec 2009

no mexx aj mňa dnes boli hlava strašne nepomohol ani 2krát ibáčik 400 asi niečo lieta vzduchom.
ja sa tiež lúčim dobru noc 😔

magimary
11. dec 2009

leni, normálne to s Tebou prežívam...
veď možno budeme rodiť podobne 😕 🤐 😔 😵 ...
a tiež som plná obáv a napätia...
a to všetko pre ten čas (dlhý predlhý...)
ani nevieš, ako ťa chápem...
viem, že ja mám moje "pôrodniatko" aspoň doma, ale čo ak ma opustí namiesto toho, aby sa mi narodilo?!? 😔 😢
ach, som s Tebou...
držme sa a myslíme pozitívne a buďme trpezlivé a vytrvalé... 😉 😔
a verme 😵

laculik
11. dec 2009

magi, akoze o 5 ni predbhol s narodeninami? to som nepochopila...

laculik
11. dec 2009

ja uz diem do postele, uz treti vecer po sebe som bola vecer vonku a nejako mi dochadza dych, nie jak volakedy, kazdy stvrtok, piatok a sobotu som o takomto case len vyrazala do mesta 😅 ...

magimary
11. dec 2009

zajko má narodky o 5 dní po Vilikovi...
oni sú naše dve (skoro) dvojčatká... 😉 😵 🙂

laculik
11. dec 2009

ahááááá, a ja mam za 4 dni 😅
a cairka uz mala tusim teraz niekedy....

laculik
11. dec 2009

este odkaz pre miminu: prihasili sme sa na tanec v stredy od 10:45 s jankou... tak mrkni na to 😉
a dobruuuuuuu

magimary
11. dec 2009

lacik, tozn., že ty si 15-ka? (aj moja sesternica je)...náš zajik je 16-tka... 😉

laculik
11. dec 2009

ano 15ka 😎 , mavala som ju aj na drese 😉 a 73tí r.
a dobruuuu 😉

cairka
11. dec 2009

cairka ešte nemala, yukki mala 😉

laculik
11. dec 2009

a cairka ma kedy? a yukki mala kedy? tusim este nejdem do postele 😀 😀 😀

cairka
11. dec 2009

aj aj idem, som sa začítala, ale idem sa premiestniť už do postele
dobrú noc

cairka
11. dec 2009

cairka má 18, a yukki mala v utorok? tuším

laculik
11. dec 2009

tak to sme pekne pokope. yukki happy birthday!!!!
ale uz fakt idem aj ja drichmat.

yukki
12. dec 2009

Ďakujem, Laculík! Yukki mala v stredu. A malá M. čo sa nám narodí mala v nedeľu. Až to vyjde, budeme pekne strelená domácnosť. Ešteže tá Kika to bude mať všetko pod kontrolou 😝
Dobré ráno!

najjulinka
autor
12. dec 2009

Dobré ránko. Včera na Maukašovi bolo jedno dievčatko ako yukina Markétka a norálne som sa spýtala tej maminy či je profi v Mlynkách a ona tú malú mala svoju bio 😀 😀 😀 A 2 väčšie baby mala z domova 😉 😀 😀 😀

marketka1
12. dec 2009

Dobré ránko 😉 tak náš Martin po včerajšom zážitku s Mikulášom ráno vstal a prvé slovo vyliezlo.pide mikulas a donesie cokoladku? 🙂

marketka1
12. dec 2009

yukki všetko najlepšie 😉 ako je Kike?

najjulinka
autor
12. dec 2009

naša Lucka tam celý čas ukazovala, že "ham" a "papať" na balíčky a ked sme došli pre balíčky (boli sme prví v rade, lebo Lucinka akurát zdrhala správnym smerom) tak Lucinka zahlásila hned "vajko papať" 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Inak akurát manžel natriasa naše vankuše a prikrývky v postelia Lucka a Bikika hned opakuju a robia to isté 😵 😵 😵

marketka1
12. dec 2009

ja som vyslala svojho m na nákup do tesca dala som mu zoznam na ktorom bolo pár darčekov ešte pod stromček ako napr.parný hrniec 2krát sada pohárov mixer a sendvičovač tak som zvedavá čo donesie ale ako ho poznám tak povie že nevedel vybrať že si to mám ísť kúpiť sama tak čakám 😉

Kubko práve zaspal v noci sa vystrájalo tak doháňa čo zmeškal.a mm o 10 padá na stretnutie po 15 rokoch takže do zajtra sme sami 🙂 😝

marketka1
12. dec 2009

mm ma prekvapuje visela som síce na telefóne ale darčeky donesie bez frflania. Teším sa že nemusím ja nakupovať v tom zhone.

najjulinka
autor
12. dec 2009

Ja mam k mirke dobrovolníčku čo mi ju parkrat do mesiaca vonku vyvetrá, tak sa teším. Dnes poobede by mala takto k Mirke prísť prvýkrát. Ja vezmem ostatné 2 baby von a manžel vyflexuje čosi na zárubni, aby sa dali zamykať dvere, lebo nam to nejaký 1mm nesdalo a 3 dvere sa zamknuť nedaju a kedže Lucka už suverenne otvára dvere, tak treba zamykať.
No a doobeda berem velkáčky von, asi pojdeme do tesca na cestoviny (to aby sme mali ciel a cestoviny sa míňaju pomaly) 😀 😀 😀

najjulinka
autor
12. dec 2009

Pridala som na FB 4 fotky zo včera 😀

mexx
12. dec 2009

Dobre ranko,

ja uz po ranajkach a kave, a ani trochu sa mi nechce, dnes ma caka kopisko zehlenia, chcem sa toho rychlo zbavit. Fuj. 😝

Mary, no keby mal V. tolko lasky kolko ma energie, tak by sa z nej isiel pominut. 😀 Ale tak snazime sa, snad sa priblizujeme... 😉

Juli, baby ake herecky, krasne kabatiky mali. 😉

yukki
12. dec 2009

Markétka díki, Kika už zakašle len sem tam, ale ešte nie je vo svojej koži celkom. Ale v noci sa už spalo.

adrianamickova
12. dec 2009

ahojte
moje dievčatá sú po včerajšku nejaké rozkokošené 😨 ,mali sme Mikuláša s Návratom
bolo super dobre,varím obed,a poletuje snežik 😵 😵 😵 😵

najjulinka
autor
12. dec 2009

Tak sme sa vrátili z mesta.. .Skočila som aj do DM a mali pozlacnované kaše, výživy a plno všeličoho, tak som nakupila jak besná za 3 igelitky 😅 😀

mexx
12. dec 2009

Ja som stihla len spratat a narobit si nervy s prckom. 😅 Ale uz sa uklada na spanok, dufam, ze mu to pojde rychlo, a idem varit gulas, MM si nakazal. A potom to zehlenie nestastne... 😝

Aj ja chcem sniezik. MM tvrdi, ze vcera ta teta v pocasi slubovala aj pre nas v nizinach snezenie, nielen na horach. Vraj v stredu. Tak uz cakam netrpezlivo. 🙂

najjulinka
autor
12. dec 2009

Tak u nás velkáčky už hajajú, ja kávičkujem, Dominika komunikuje s nejakými hračkami v postielke spokojne 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre