Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

janivonbenji
13. dec 2009

aj keď to zvyčajne nerobím 😉 , ale teraz som na chvíľu pridala fotky z ministretka z martina.... 😎

laculik
13. dec 2009

jeeeeej, superske! este pridaj nejake jani!
idem spacifikovat maleho pomaly do postele (dnes nespal) a vyvesit pradlo a este dojdeeeeeeeeeem.

janivonbenji
13. dec 2009

ostatné sú dosť podobné tým, ktoré som dala, lebo bol fakt veeeľky problém zosúladiť deti, aby boli "fotiteľné" a aby to nebolo len kus ruky, nohy a chrbát 🙂
ale myslím, že aj maťkovci fotili....tak možno ešte z tej strany niečo bude ...?

najjulinka
autor
13. dec 2009

laculik Kiko už je velkáč... 😵 😵 😵

lenkove
13. dec 2009

jeeej, no vy ste tam museli byt ale exoticki 😵 😵 dakujeme za foto!

janivonbenji
13. dec 2009

lenka,
tak to máš pravdu : od bieleho cez kofolkové až po čokoládové...už chýba len nejaký čiňaník ...nemáte niekto na sklade ??? 😉

najjulinka
autor
13. dec 2009

janivonbenji aj ja som objednala si šikmooke, ale smola, na sklade nebolo a tak máme Mirku 😀 😀 😀

cairka
13. dec 2009

laculik, super fotky 🙂
vidím, že janivonbenji už dala fotky, ja stiahnem večer z mobilu, ale neviem, či tam bude niečo použiteľné 😅

leni, veve mala 8 mesiacov a už sme hlboký nemali, ale je pravda, že sme mali veľký športiak, ktorý sa dal dať úplne do ľahu

martina_maxian
13. dec 2009

ahojte,, no ja nemám žiadne dobré fotky,,, mm fotil len naše deti... a nás nič... 😀 😀 😀

martina_maxian
13. dec 2009

kde ste všetky.... 🙂 u nás sa už spinká,,, chlap mi odišiel... 😢 a tu nikoho... 😉 😉 😉

lenkove
13. dec 2009

vy spinkate?
vam sa zije 🙂
kedy idete do MA?

najjulinka
autor
13. dec 2009

mati maxi u nás presne tak ako u Vás 😉 😀 😀 😀

martina_maxian
13. dec 2009

leni, ja ešte ostávam na Liptove,,, mm odišiel... mal by nás tento týžden definitívne presťahovať do domčeka (nakoniec sme poriešili dom)... tak asi na víkend už pojdeme do MA a do domčeka,,, ale uvidím, či to všetko zvládne... prácu, sťahovanie,, montovanie a tak... 🙂

lenkove
13. dec 2009

cozeeeeeeeeeee 😀 😀
blahozelam! a tesim sa s vami, z noveho domceka 😵 😵 no tata toho ma ozaj vela, chudak 😵 ale jeho rodinka mu dava silu ako supermanovi 😵 my sme tiez vsetko zariadovanie stihli akosi v rekordne rychlom case 😕 a ked si predstavim, ze to bol "problem" az taky, ze som uvazovala ci hej ci nie Malej 🤐 🤐 🤐 drzim vam palceky 😵 a kde teda bude ten domcek a aky? mozes viac? alebo v IP? 🙂 a o zariadeni? 😀 😀
ja som prave volala s nasim stolarom... masiv smrek manzelska so suflikmi 600 😅 😅 😅 som ratala o 100 menej 😨

mexx
13. dec 2009

Ahojte,

Mati, no vam sa teda poriadne postastilo, aj deti aj domcek naraz... 😵

My sa snazime ulozit Sandokana do postele, ale tak bujaro sa tvari, ze to asi na skory spanok nevidim. 😅 No co uz... 😀 Pridali sme zas po case nejake foto, tak mozte mrknut... 😉

najjulinka
autor
13. dec 2009

no mexx toto už pomaly ale iste bábo nie je... velkáča máte...

lenkove my sme s Luckou na mále tiež mali koli bývaniu 😉

cairka
13. dec 2009

preboha, aký je maugli velikýýýýýýýýýý 😨 to kde je to bábatko? nádherný veľký chlap z neho 😵

lenkove
13. dec 2009

Mexx zlati ste 😵 😵 😵

Juli 😀

magimary
13. dec 2009

ahojte!!!
matimaxi a to povieš len tak, že domček?!? 😲 😨 😅
to musíš takto, že máme detiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a domčeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
aby sme to všetko oslavovali s vami!!!
a aký, kde ani si nehovroila, že ste neičo našli, resp. hľadali!!! spomínala si len bytík...ale nie je nad domček!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵
blahoželám, ku všetkým prírastkom, aj mobilným, aj statickým!!! ozaj a ked sme už pri prírastkoch, ten mobilný (kočík) vám už konečne doarzil? 😕

laciluk, cairka ai. stretkárky, pekné fotečky!!! a vilík???ani nehovorím! to je náš model!!! môžete ho dať zarámovať, lebo na fotkách je naj (tichší) 😅 😀 😀 😀 😀
aj ja tuším na chvíľu hodím...fotečky...orange flískové... počkajte 😅 😉

laculik
13. dec 2009

jeho, maugli je krasny chaloš!
martina napis aj mne co a ako domcek!
inak dnes sa mojmu kamosovi a zaroven trenerovi (plus jeho zena je mojho brata podriadena), narodil maly alex! sa vytesujem jak neviem co. uz som aj cervene otvorila a popijam na maleho 😉 😀 😀 . som mu este v piatok hovorila, ze ak ma jeho zena porodit, tak poprosim na moje narodky (mali termin az zac. januara), a dnes mi vola, ze neuveris, do narodiek sme nevydrzali a na tvoje meniny sme porodili 😀 . pardon, ze tu o tom tak pisem ale nemam to dnes komu riesit, (mm na neho podla mna ziarli 🤐 ), tak vam to tu pisem...

mexx
13. dec 2009

No jasne, na fotkach dokaze byt aj ticho. 😀

laculik
13. dec 2009

magi prihoď nieco! a ano matimaxi, o domceku napis viac, magi ma pravdu, sak v jednom mesiaci mas dve deti, domcek... to sa niekomu ani za cely zivot nepodari 😝.

marketka1
13. dec 2009

Ahojte ja tak dnes neskoro ale predsa všetkým Luckám a oslávencom všetko najlepšie. 😉

My sme hneď ráno vypadli k dedovi do domčeku bolo dobre len po ceste zima (išli sme MHD auto zobral ocko na stretnutie)Martin sa so synovcom vybláznil do sýta a celý deň nespal tak ich už okolo18:50 zalomilo sťa čarovným prútikom oboch.Takže paráda oddychujem a pozerám na kopu prádla či začať alebo nezačať so žehlením ale dajak sa mi nechce takže až zajtra.
Ráno máme kontrolu na pľúcnom som zvedavá čo nám povie mudra.Kubko ma chronický kašeľ (ale už len taký mierny)nezaberajú kvapky sirupy cibuľa ani karamelko.Tak uvidíme čo s tým budeme robiť.

najjulinka
autor
13. dec 2009

no ja len dumam, že ked tak všetko naraz, tak po čase si bude treba zas spraviť nejakú radosť... tak potom ak ta bude treba potešiť, tak obzeraj čo mám na sklade 😉 🤐 😅 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 neviem či zoženieme podobné na brata a sestru,a le nejaké predsa može byť aj po rodičoch 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mexx
13. dec 2009

Sakris, len ten nas velkac si mysli, ze bude chodit aj tak velkacsky spavat. 😨 Asi az po polnoci. Meni rezim, predtym sa do polnoci vyspal, teraz dovtedy vyspevuje, a pak spi. No koniec s nim. 😝
Vsetkym dakuje za pochvaly a odkazuje, ze "Bueeeeeeeeeee!" 😀

Lacu, no to sa ale dost poponahlali, ked mali rodit az na konci januara... 😅

magimary
13. dec 2009

tak sme na chvíľu "tam"-teda "tu"... 😉 🙂 😅 🤐 😵
jeden rýchly mrk a ideme dole... 😉

lenkove
13. dec 2009

Mary 😵 😵 😵 😵

martina_maxian
13. dec 2009

riešili sme výmenu nášho bytu za väčší byt a nakoniec sme našli domček, novostavbu,, radový rodinný dom 4-izbový... kuknite link: http://www.stava-vl.sk/index6b05.html?menu=aktu...
takže sme si jeden z nich vybrali... možno len dočasne.. možno nadlhšie.. uvidíme.. No každopádne myslím, že budeme mať najkrajšie vianoce a najkrajšie vianočné darčeky.. DETI a DOM !!! tešíme sa veľmi, uvidíme, ako to tento týždeň všetko vybaví.. 🙂 😉 😉 😉

najjulinka
autor
13. dec 2009

mary mne su tie bundy odniekal povedomé 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kto ma štvrtu???

janivonbenji
13. dec 2009

pokukala som všetky fotky, no krásne máte tie deti !!!! a vilko mal krásnu tortu, to musel inak poslúchať, že si zaslúžil 😀 ...a to oranžové trio ??? super sú chaloši... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre