Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
17. dec 2009

no jedno umrelo, tak decák rozhodne či im druhé nechá... nech to maju chudaci ešte horšie a tá babulka tiež... 😒

najjulinka
autor
17. dec 2009

joj inak som si dnes našla ryšavý vlas 😵 😵 😵
Moj ocko ked sa zoznamil s mamkou, tak mal taký dokonalý melír - hnedo-ryšavo-sivý a mne vždy tvrdili, že som po ňom... ale od dokonaleh meliru mam daleko.. .šediny kde tu už mam davno.. .a dne konečne aj ryšavý... ale moj ocko bol mladší, ked sa s mamkou zoznamil ako som ja teraz 😉 ked som karolovi ukazal ten moj ryšavec a povedala som, že to mam po ockovi, tak hned povedal, že nech sa pripravim na plešinu, ked som po nom 😠 😀 😠 😀 😠

marketka1
17. dec 2009

Ahojte pozrela som si ten príspevok no mamina to nemá chúďa ľahké ☹ nezávidím jej.

Ináč všetkým chorúšikom prajem skoré uzdravenie. 🙂
Ak môžem niečo poradiť čo bolo aj mne poradené pred pár dňami k chorým deťom(aj preventívne) treba zavesiť nad posteľ celú neošúpanu cibuľu. Vraj to pomáha pri nachladeniach, prieduškových problémoch a takých podobných.U nás už visí cibuľa od nedeľe ale teraz mám dilemu čo pomohlo či cibuľa alebo koloidné striebro. Ale je to fuk hlavne že sme už zdravý.(silno klopem na drevo nech nezakríknem)

Ja sa tu mordujem zháňam dajaké oskúšané recepty pre Martinka tá diéta mi zaberá fúru času čítaním receptov a potom skúšaním či sa to vôbec podarí.Zajtra sa chystám na veľké pečenie tak snorím....

marketka1
17. dec 2009

Tu už asi všetky spíte tak dobrú noc. 😔

najjulinka
autor
17. dec 2009

nespime

thera1
17. dec 2009

ahojte....tak si myslím že miesto notebookov by mali profi dostávať skôr tie podložky,hlavne pri tých malých deťoch....

najjulinka
autor
17. dec 2009

thera, ae to dostanu rodičia, nie deti... deti stačilo keby dostali to čo maju podla zakona 😉 na rodičom by tie podložky boli na nič.. aspon dufam, že nam starým chrapunom nehrozí, že zabudneme dýchať...

thera1
17. dec 2009

vidím že si ma pochopila... 😉

najjulinka
autor
17. dec 2009

inak neviete ako je to pri zdravotne postihnutých detoch v profi??? Beru sa za dve - platovo??? a čo sa bere za zdravotný postih už??? zťp??? alebo čo?

mixka
17. dec 2009

thera, ja som ta pochopila uplne presne 😉

thera1
17. dec 2009

julia po tvojom poslednom príspevku sa nedivím,že niektorí sa zamýšlajú nad profi z čisto finančného hladiska....sú veci čo patria iba do IP....

dioliana1
17. dec 2009

juli bere sa plat za dve deti alebo jedno postihnuté- myslím rovnako

ivka2007
17. dec 2009

asi sa beru za 3....

najjulinka
autor
17. dec 2009

dioliana ale čo je už postih a čo ešte nie???

mixka
17. dec 2009

chces mat malo deti a vela penazi 😕 ???

najjulinka
autor
17. dec 2009

mixka ja neviem či si mysliš, že je slasť chodiť popri troch zdravých napr. každý den cvičiť so štvrtým,a elbo prebdieť pol noci pri štvrtom... a pod...

najjulinka
autor
17. dec 2009

mixka akože či 2 zdrave alebo jedno postihnuté je v podstate fuk ak v rodine už nie su ine deti, ale ak maš doma plno deti a jedno z toho postihnute, tak to problem je...

mixka
17. dec 2009

ja si nemyslim vobec nic, ja sa len pytam

najjulinka
autor
17. dec 2009

ja sa pýtam čo je legislativne postih na celý uvazok.. lebo viem o rodičovi čo ma dieťa s epilepsiou - to dieťa nespi a neviem čo všetko a popri tom am druhé ešte v profi, lebo však epilepsia nie je postih, je to relativne zdravé decko, chodiť vie v ostatnom je na svoj vek celkom v poho, tak čo??? a pod... tak kto určí čo je postih a čo nie???

thera1
17. dec 2009

podla mňa každý má doma tolko detí na koľko si trúfa....

thera1
17. dec 2009

ked ma neprofi rodič doma viac detí a náhodou sa zistí u jedného nejaké ochorenie tiež prve čo je nezisťuje odkial by získal peniaze... 😔

najjulinka
autor
17. dec 2009

thera som rada, že do oho vidiš... skor k veci keby si sa vyjadrila...

thera1
17. dec 2009

tak ako ty máš svoj názor ho môže mať aj iný....

najjulinka
autor
17. dec 2009

pýtam sa na legislatívu, nie na osobný názor...

thera1
17. dec 2009

ved dio ti odpovedala....

najjulinka
autor
17. dec 2009

hej? takže čo je postihnuté??? lebo ak nemá palec na ruke, tak je to tiež postihnutie a to mi ver, ale určite to nie je na celý uväzok s takým dieťatkom.. .preto sa pýtam legislativne čo sa bere za postihnutie až a kto to postihnutie posudi...

thera1
17. dec 2009

nebojím sa že by si to ty nezistila...dobrú

ivka2007
17. dec 2009

postihnutie posudi posudkovy lekar....a co sa za to bere,ti povedia kompetentni

najjulinka
autor
17. dec 2009

no kto je kompetentní v tých uvazkoch ivka???

ja hladamna nete a neviem najst žiadnu vyhlašku v tejto veci... Aj ked aj na priprave vraveli postihnute dvojnasobok, ale zas mi pride na hlavu tak ako som dala priklad, že dieťatko bez palčeka by bol na dvojnasobok...

keby som vedela najsť, tak sa nepýtam...

ivka2007
17. dec 2009

to neviem juli....dobru noc

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre