Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
20. dec 2009

aký článok, o čom by mal byť? je to niečo aktuálne? 😕
na nete to nie je? 😨 😕

yukki
20. dec 2009

Vaneska aká kuchárečka! šikovnica je to.
My sme len nedávno prišli z divadla, no na javisku bolo jedno predstavenie a v hľadisku Kika robila show...ešteže nás tam bolo len zopár, hádam zo 6 mamičiek s ratolesťami. Furt komentovala-najlepšie do úplného ticha "už je mrtva teta.Akožeby je mrtva, to ne naozaj." "Kačička je smutná. Chcem potešiť kačičku. Chcem ísť tam dať pusu kačičke." Ja chcem tancovať tiež! Smutná muzika. Chcem rýchlejšiu muzičku." 🙄 🙄

magimary
20. dec 2009

jéj, veve je iná cukrárka 😵 😵 😵 !
kde sa ja na ňu môžem hrab(k)ať 😅 ?!?
úžasné...
ja v jej veku som používala ešte len maličký detský valček s červenými rúčkami... 😅 😉 😀 a valcovala som najmä plastelínu...
šikovnica!!! 🙂

magimary
20. dec 2009

yukki, sme sa obe trafili, že "šikovnica" 😅 😉 😵

cairka
20. dec 2009

yukki 😀 😀 😀 😀 kika je perfektná 😀 že chcem potešiť kačičku 😀 😀 😀
magi, no aj aj som bola v šoku, vôbec som nečakala, že bude tak aktívne a "jedlo" pomáhať, skôr som to brala, že budeme mať zábavku a ked bude spať spravím druhú várku 😅

magimary
20. dec 2009

no, yukki, ale zase to znamená, že všetko dokázala vnímať (a zjavne aj pochopiť) 😵 , úžasné!
a že sa aj sústredila...
a žasnem, akú má už slovnú zásobu (zdá sa mi, že si niekedy spomínala, že sa ešte len rečovo rozbieha)... 😉
super!

magimary
20. dec 2009

no, cairka, ako hovorím-šikovná! fakt...
inak, ja som preto tiež chcela piecť v noci, keď už všetci pospia, že sa pri tom trošku "resetnem"..., ale nemohla som... keď tak veľmi chceli...tak nech si užijú... je to taký špeciálny čas... 😵 🙂

yukki
20. dec 2009

No..pochopiť to chápala len tak poslabšie...dej iste nechápala, ale tak...bol zážitok. Mimochodom tá kačička tam bola len taká rekvizitka sadrová a nebola ani tak smutná ako o ňu skôr nejaký herec zakopol tak sa prevrátila na bok...a Kika ju len volala "Poď kačička tu na rúčku, dám bočku" a cmukala na ňu ako na mačku. 😕 no show. Ale ešte iste pôjdeme. Cesta z mesta cez sedlo stála za to, husté sneženie, šmykľavo...
Ešte vyvenčím leva (Adkapo 😉 ) a môžem ísť do postele, Sandokan už chrní. 😝

magimary
20. dec 2009

yukki, ale zlaté hlášky má ten váš Sandokan 😅 😀
po kom to asi má?!? 😅 😀 😀 😀
...
😉

najjulinka
autor
20. dec 2009

Tak čechuň vyhral, možme isť spokojne do hajan... 😀 😀 😀 Dobrú noc.

marketka1
20. dec 2009

Tak ja som dnes skončila s pečením ešte zajtra dačo z lístkového cesta a nepečené orechové hríbiky a šuhajdy a ešte dačo možno uvidíme koľko toho máme keď polepíme a ozdobíme.

magi podarili sa mi Maťové koláčiky zajtra ich dokončím ale nedajú sa chuťovo porovnať výrobky z našej a jeho múky.Ja keby som teraz mala začať s jeho diétou tak neviem či by som si zvykla.

cairka malá veve Ťa učenlivo pozoruje je zlatá, rastie z nej pre Maťa asi nevesta. 😀 😀 😀

yukki došli Ti fotky na skype?

marketka1
20. dec 2009

A hajde spať.dobrú noc 😔

zicon
21. dec 2009

Dobre a spokojne ranko

najjulinka
autor
21. dec 2009

Dobre ránko.. .Šuhajdy luuuubim 😀

zicon
21. dec 2009

Co su suhajdy?? Ak by sa ma niekto opytal ci chcem suhajdu odpoviem "som zenaty"

najjulinka
autor
21. dec 2009

zicon taký nepečený koláčik v papierovom košíčku 😉 za sociku občas nebolo dostať paierové košíčky, tak sa robilo aj do tých plastových obalov na vajka 😀 😀 😀

zicon
21. dec 2009

Nepoznam

zicon
21. dec 2009

Inac ma napadol na vcerajsi problem pouzi prevracacku, to su take kliestiky na panganius. tym sa da bez chytenia obalit.

marketka1
21. dec 2009

Ahojte a pekný deň v Ke je riadna kosa. 🙂

zicon Šuhajdy
poleva:25dkg čokolády, 9dkg tuk
plnka:1,5 dcl mlieka,15dkg cukru.10dkg orechov,10dkg tuk,1 celé vajce(bez škrupinky),5dkg hrozienok,a trochu rumu.
Mlieko s cukrom varíš pridáš orechy,tuk,vajce,hrozienka,rum zamiešaš a necháš variť.
Do košíčkov naleješ trošku polevy, potom trošku plnky a zase trošku polevy necháš stuhnúť a potom papáš.(košíčky si dopredu treba rozložiť aby to išlo rýchlo) 😉

najjulinka
autor
21. dec 2009

Tak sme vymrznutí fajne 😵 😵 😵 Vonku fakt brutálna kosa, ale vo fusakoch sa deti vrátili teplučké až domov... Až n to, že Mirka sa nedala velmi presvedčiť na ruky schované, takže ich vystrkovala... Ale Lucinka pochopila, že dnes sa oplatí poslúchať a ruky strčiť do fusaku 😀 😀 😀
Ešte pridám, že do plnky sa može aj kokos napriklad pridať 😉 (To ja len , že pol našej rodiny je strááášne kokosová, takže máme rozne recepty obmenené aj kokosom 😀 😀 😀 😀 😀 )

zicon
21. dec 2009

No a co nas minuli rok mal skore celu imu bez rukavic, rukace niee niee niee az kym nenasnezilo a nestrcil si ruky do snehu to bol potom rev maaamiiii

najjulinka
autor
21. dec 2009

zicon my aj pred rokom sme boli bez rukavic.... len potom dajaká okoloiduca nam strčial do kočika 2 páry rukavic, tak odvtedy deti nosili na šnurke rukavice, aby ludia videli, že na to mame... tento rok som na začiatku zimy tiež hned dala rukavice na šnurku 😀 😀 😀 no aukaju... .čo narobim. .ale rukavice ani pol minuty na ruke nie su....

zicon
21. dec 2009

Skus sekundovy lep dat do rukavice.

najjulinka
autor
21. dec 2009

hej, jedine 😀 😀 😀

zicon
21. dec 2009

Kokso dobre ze dala par rukavic do kocika, a ty si jej ich nenacpala do gagora??

najjulinka
autor
21. dec 2009

to mi kočikovala známa a že išla oproti pani hodila 2 pary rukavic a šla dalej...... že ani sa nezastavila...

najjulinka
autor
21. dec 2009

zicon tu mam otazku na teba... pri nas je hasičská stanica a vidím, že chlapi sa v aute obliekaju vždy... Maju oblečenie v aute, alebo schmatnu si ho cestou do auta??? 😀 😀 😀 Tu sa o tom s mužom bavime akurát 😀

zicon
21. dec 2009

No oni su obleceny v stanicnych monerkach a stanicnych topankach. ked zaznie poplach, tak si vyzlecu gate stanicne, daju cizmy na ktorych maju narolovane gate a hodia na seba kabat, to co vidis ty si obliekaju rukavice a zapinaju kabaty a davaju prilby, ktore maju v Aute.

zicon
21. dec 2009

Pardon este som zabudol povedat ze gate s cizmamy su pri aute.

najjulinka
autor
21. dec 2009

no tak u nas asi iný system trošku.. lebo určite som videla davat novaice si 😅 😅 😅 ešte som si vravela, že škoda, že nenamju dvere jak v buse - presklene až dole 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre