Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
9. jan 2010

brulka a kolko knedlí ti z toho vyjde??? lebo 4kaierky to je dost malo, ked sa zhutnia - popučia... aspon mne tak odo oka to pride malo. ..či to recept na 2 porcie ??? 😀

najjulinka
autor
9. jan 2010

sakra ale chute som si tu s knedlami narobila..... 😅 😅 😅 😀 😀 😀 No zjavne ma čaká džabkanie doma... ešte trošku popíšme a začnem robiť pokusy...

najjulinka
autor
9. jan 2010

inak mame takmer odzdobený stromček... Lucka pomáhala....... neviem,a le to je nezmar oproti Mirke.. .su zhruba v rovnakom veku.. .aj ked bohvie kao je to v skutočnosti, lebo Karol mi už vravel, že tolkokrát Mirku načapal stáť v postielke, že občas pochybuje že v noci ona spí........ tkaže Mirka nam možno ticho v postielke v noci stoji........

brulka
9. jan 2010

juli ved vravim ze ja som dala 7 nasich zemli 😀 a su to tak styri porcie akoze ale my sme s muzom sme to zjdeli za jeden den 😀 😀 😀 sme si kazdy duplu dali a bolo 😉 . nemcuri jedia menej priloh ako slovaci im to mozno staci 😅

thera1
9. jan 2010

to musí byt smutný pohlad...stojace dieta v noci v postielke...ticho.... 😔

najjulinka
autor
9. jan 2010

akože v noci moc nekontrolujeme, vsak ked je tichučko, tka nie je dovod rušiť, ale parkrat sa aj v noci stalo... ale napr. ked sme mali ešte dvojky, tak dvojky davali najavo, e vstavaju, Lucka tiež, Dominika tiež... za to Mirka ked sme došli do izby tak stlaa už v pozore... ostatne deti ešte ležali... a tak sme aj dumali, že ako dlho stoji, ked ani nemrkne, že to človek ani nevie že dačo.... ale aj v noci ju manžel proste načapal už.... netušime či stala dlhšie, či ma taký zlý spanok, že sa zobudila na to, že ide dakto na WC.... ale proste mi to pride tak či tak divne.. už teraz vie aj jačať.. .to aby som zas nekrivdila... už obkuklaa, že ked dačo, tka treba zvukovo dať najavo... 😉 len proste bola iná.. fakt kolkokrát človek ráno došiel do izby, tak ona v pozore už... teraz sa už stane, že ju vidim vstávať... že proste zakričí a jak sa bližim, tak vtedy vstava.. ale proste to nebolo... vždy bola už v pozore... nevideli sme ju vstavať, len stojacu vždy........

martina_maxian
9. jan 2010

ja kontrolujem dvojky minimálne 2x za noc... minimálne.. 🙂 ale tie spia ako bábiky... 🙂 🙂 🙂

najjulinka
autor
9. jan 2010

no ale Miruš je šikovná .. aspon v poslednom čase... klop klop, nech to nezakríknem... ak to pojde takto dalej, tak bude uuuplne pohodová relatívne čoskoro........ 🙂

cairka
9. jan 2010

mňa kontrolovala veve aspoň 10x za noc, či spím a dýcham 😝 našťastie to je minulosť 😎

martina_maxian
9. jan 2010

cairka, mňa tak kontroluje chlap, keď sa vždy vrátim z nemocnice... 🙂 stale v noci vstane a pozerá na mňa, či dýcham,, a ja sa zobudím a keď ho vidím, tak normálne som pred infarktom... 😀 😀 😀 😀

cairka
9. jan 2010

no to verím, také zobudenie, že sa nad tebou niekto nakláňa...

thera1
9. jan 2010

martinka 😀

martina_maxian
9. jan 2010

ti poviem, som mu x kráát za to vynadala,,, 😀 😀 😀

najjulinka
autor
9. jan 2010

no u nas lucka nekontroluje.. tá ked spi s nami pre nejakú pričinu. .tka než zaspi, tak námobom nariadi zavrieť oči a zdrhá z postele.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no a zas ráno ked kedysi k nám chodila do postele, tak nám oči na silu otvárala, že už nemame spať... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

yukki
9. jan 2010

ja spím s Kikou na spojených posteliach, tak ju prakticky kontrolujem celú noc aj ona mňa. Aj teraz na ňu pekne vidím, lebo mám presklené dvere, kde sa ešte aj ten presklený vrch dá otvoriť....a postieľku som mala vždy pri sebe na dĺžku natiahnutej ruky...som jej tm spočiatku šmátrala, keď sa kývala, ale ono to veľký význam nemalo...teraz už občas keď ju chytím, zašepkám jej dačo, tak sa prestane....

najjulinka
autor
9. jan 2010

Ja som jeden čas mala Kikušika zlatušika pri sebe... A ten mi ráno otváral oči... No ale on bol taký smejo, že sa nedalo inak ako smiať.. aj ked to 2x prijemné nebolo... ale on proste vedel ako na to 😀 😀 😀 a bolo to fajn vstávať tak, že rovno pred tvárou vysmiaty Kiko... taký fajny štart dňa.... teraz som tiež dumala, že si nové bábo dám k posteli v postileke.. no ale uvidime.. lebo musime tak zosynchronizovať, žeby sme mali +/- deti s rovnakým nočným režimom spolu..... aby sa nam nebudili navzájom moc.... ale da sa všeličo zosynchornizovať, len to kce čas.... však dvojky mi dali stým, že mal každý iný denný režim...... to by mi nevadilo, keby Marečkovi nevadilo spať v kočíku 1x z jeho dvoch hajaní... ale to s amu moc nezdalo... tak potom radšej sa zosynchronizoval s Marketkou...... 😀 😀 😀 😀

yukki
9. jan 2010

Ozaj, kde je Eli? Eli kde si? Ako sa máte s malou Chanelkou? Všetko OK? čo máte nové? 🙂

najjulinka
autor
9. jan 2010

ja tiež postradam Eli... na FB ju sledujem,a le tu mlčí....

ralanka
9. jan 2010

Ahojte
brulka prepáč ale včera som bola k.o. z roboty tak podávam správy dnes
malinky je úplne úžasné a kľudné bábo, dnes sme ho už aj prebaľovali a opäť stiahol 120ml mliečka takže evidentne mu chutí papkať 😀 😀 😀 😀 že by to mal po oteckovi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj ten rád papká a tiež je to na ňom vidno 😀
už sa tešíme ked zas za ním v pondelok doobeda pojdeme sa neviem dočkať taký je krááásny 😵 😵 😵 😵 😵 😵

najjulinka
autor
9. jan 2010

ralanka uživaj si..... jáj aj ja by som kcela také malilinkaté......... len keby mi ho dali, tak si ho asi nechám.... 🤐 🤐 🤐 🤐

ralanka
9. jan 2010

aj si užívam juli len ho chcem už mať doma nevydržím taký dlhý čas ☹ sa neviem dočkať kedy ho zas uvidím drobca 😵 😵 😵 😵 😵

najjulinka
autor
9. jan 2010

no to ti verim, že už by si ho kcela mať domka... a kedy to tak vyzerá, že vam ho daju domkov už???

ralanka
9. jan 2010

neviem že do konca januára nech ani nečakám povedala teta z úradu 😒 ☹

najjulinka
autor
9. jan 2010

jeeeeminku.... tak to nezavidim ☹ 😢 😢 😢 😢

ralanka
9. jan 2010

aspon stihnem postaviť postielku poprať vecičky a trošku prestavať deckú inak by som asi nestíhala 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
9. jan 2010

Asi dobru noc. Páááááá

marketka1
9. jan 2010

ralanka v prípade že z jedného dňa na druhý by Ti mal prísť drobček domov ver tomu že síl by si mala toľko že aj za deň a noc sa nachystáš.
a to Ti ho nemôžu dať na hosťovský? lebo to čakanie už na určité dieťa je nekonečné ☹ a stále tie predstavy čo robká asi teraz chúďa drobček je smutné ☹

ralanka
9. jan 2010

nie nemôžu tam sa vystavuje predbežko a bez neho malý nemôže ísť nikam 😒
ale ked sme počkali na neho tri roky tak mesiac alebo mesiac a niečo počkáme 😉

suezana
9. jan 2010

Ralanka, aj ja gratulujem a veľmi ti to prajem. Nech ste šťastní 🙂

cairka
10. jan 2010

dobré ránko, dnes som prvá? 😕 všetci spíte do obeda? 😠
u nás zas prší a ja veľmi intenzívne zvažujem návštevu pohotovosti 🤐 veve je hore už cez pol hodiny a ešte neprestala kašľať, to isté bolo hodinu večer a asi polhodiny v noci ☹ doteraz to bolo ako také nachladnutie silnejšie, ale teraz neviem, neviem. ale nie je to laryngitída ako tú prvú noc, toto sú skôr priedušky, aj by som počkala do zajtra, len sa obávam, aby to zas nezliezlo na pľúca 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre