Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
14. jan 2010

leni, 😅 😅 😀 😀 😵 😵

ale potom niekedy nám napíšeš všetky detailíky, ok? 😅

ralanka
14. jan 2010

leni super že ste boli za malou je to úžasné ked vidíš ako sa teší ked prídeš aj u nás je to tak už sa nevieme dočkať kedy bude doma 😵 😵 😵 😵

lenkove
14. jan 2010

Mary,
ale je to take krasne, ze sa mi na forum ani neda 😅 😅 😅
ale napisem vam mailik 🙂 aj s fotkami stastnej rodinky 🙂
aj mm je zlaty, jednoducho, nebudem pisat o iskrickach, laske a tak.. jednoducho obaja vieme, ze je to NASE dieta.. ziadne ruzove fanfary, ale hlboka istota v srdci 🙂 je to krasny pocit 😵 😵

brulka
14. jan 2010

lenkove tak to je uzasne 🙂 😵 🙂 aj to ze ste si padli s profi do oka a ze kujete plany skomtrovacie 😉 a nepochybujem ze to vsetko bravurne zvladnes 🙂 . no hej s navstevami na vikend by som asi ani ja nesuhlasila, si myslim ze to kazde dieta musi rozhadzat ale tiez netvrdim isto este som nebola v podobnej situacii 😅
no lenkove tak ta uz mamina mozeme nazyvat? uz coskoro si mamina na plny uvazok 😀 😀 😀 ale to uz uleti ako voda, hlavne ked mas taky nabity program, cestovanie, prerabky, navstevy 😉

brulka
14. jan 2010

leni urcite posli mailik sa budem moc moc tesit 😵 😵 😵

najjulinka
autor
14. jan 2010

dobru noc...... páááááááááááááááááááááá .

brulka
14. jan 2010

ralanka a ty ako co mas nove? ako to pokracuje? stihas vsetko?

lenkove
14. jan 2010

dakujem 🙂 Brulka, Ralanka 🙂
ozaj, Ralanka, napis o vas viac 🙂 mame teraz rovnake starosti 🙂

a Mary,
tvoja sprava je nadherna, poviem ti "TOTO JE DEN" 🙂 😵 😵 😵 😵 😵

ralanka
14. jan 2010

ale celkom aj hej rysuje sa to celkom dobre dnes sme boli dať potvrdenia na predbežko a povedala že ho ešte dnes odnesie na súd tak uvidíme len ten druhý súd neviem kolko bude trvať sudca je 3 mesiace PN a kým si to prerozdelia prípady ☹ 😠

lenkove
14. jan 2010

Brulka
to skmotrovanie som jednoducho citila, ze budu chciet.. 🙂 su na nu naviazani velmi.. a neviem si predstavit odstrihnut ich z jej zivota... ozaj si to neviem predstavit.. ale najprv musim zajst (ci napisat mu) za dekanom farnosti kde sa narodila a zistit ci nahodou krstena nie je, ved bola aj domka... 😕

ralanka
14. jan 2010

malý už v pohode dnes vypil 150ml mliečka a to má necelý mesiac má dobrý spalv chlapec asi po tatkovi 😀 😀 😀 😀

brulka
14. jan 2010

tak drzim palceky lenkove aj ralanka su to same uzsne zvesti v poslednej dobe 😉 😵 😉 dnes aj magi zaziarila 😵
a som tu tusim ostala jedina cakatelka 😀 😀 😀

ralanka
14. jan 2010

ale nie brulka neboj je vás viac tak sa navzájom podporte a bude to lepšie a rýchlo to ubehne 😉

magimary
14. jan 2010

brulka,brulka!!! 😅 😉 😅
😵

leni, famózne to už len zneje, ako to opisuješ!!!celé, celučké...(ja musím povedať skvelé!) aj za profi... 😅 😵 , keďže zatiaľ som ešte "len" na tej strane...
ale snáď už čoskoro budem aj na "tej vašej"...

ralanka, aj s tebopu sa teším..

a práve som dostala úžasný mailík od maminky "nášho" Malého, aj fotečkami... 😵 , som v eufóriii!!! 😅 😵 😀
tiež chystajú krst... a máme prísť... aj my budeme chystať-snáď čoskoro... a aj ideme na lrst (bud. víkend) Damiánkovi... 😵 😵 😵

fakt, leni, TOTO je DEŇ!
máš úúúúúplnú pravdu!!

zicon
15. jan 2010

No nas kubo do niesol statocne, kazdy piatok sa az triasol ked sme o brali. Nastastie to boli len 3 vikendy potom sud a viac ho v Skalici nevideli, ale bol ho plny dom. Do kelu ten cas strasne leti, to uz budu 3 roky co mali prisiel ku nam natrvalo. Tri roky som ja, co som registroval deti kutikom oka, a obcas ani to nie ocom, rodicom, uz sa tesim na chlapiska jak sa na mna vrhne kde prijdem domov zo sluzby. Poobede zo skvolky.

zicon
15. jan 2010

Dnes mam skusku 3 tento tyzden, dufam ze spravim.

martina_maxian
15. jan 2010

dobré ráno prajem,,
my ideme dnes na kardio,, teda ja idem, ale beriem aj detičky, nemám ich kde nechať,, tak dúfam, že tam nebudem dlho,,, Deti ešte spia, ja som práve vyšla z vane a idem do auta namontovať sedačky,, MM mi ich vyložil z jeho auta,, asi kupime ešte jedny, lebo sa čosi naprekladáme... 😀
Zicon, držím palce na skúške,,

najjulinka
autor
15. jan 2010

Ahojte... Tak dnes nadranom Domča doslova vrieskala.. Zobudila Lucinku, takže potom Lucinka do našej postele už len,a le na hajnie sa ešte trošku dala presvedčiť, ale potom už ráno vstala s revem - zjavne sa dobrenevyspala.. .ale ani my... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

tulenka
15. jan 2010

Lenkove, to je super!!!Tá tvoja eufória je taká nákazlivá, normálne si mi takto zrána vylepšila máladu 😵 😵 😵

maznacik007
15. jan 2010

ahojte.. ja len na chvilu... lenkove super tesim sa... velmi..

u nas su skolky podobne ako u mary neni sanca trojrocne minuly rok ani nebrali /take ze trvaly pobyt a obaja rodicia v praci je samozrejmost/ prihlaska tiez len jedna ak das viac vzradia ta... ale u nas sa tiez neprijate deti rataju na stovky

tu su poradovniky aj na sukromne skolky...

cairka
15. jan 2010

dobré ránko.
zicon, držím palce a poobede prajem peknú oslavu narodenín srdiečkových 😵
lenkove, krásne sa to číta 😵
baby a chlap, je normálne, že som sa sociálnej dovolala po 3 týždňoch v stredu doobeda a odvtedy mi zas neberie telefón? už ma to fakt se...hnevá . a to v stredu mi povedala, že zavolá, tam kde má a hned mi zavolá späť 😠

ralanka
15. jan 2010

dobré predpoludnie
čairka ja som teraz volala do sociálnej poisťovne a dovolala som sa tak neviem kde je problém 😒

cairka
15. jan 2010

ralanka, ale ja nevolám do poisťovne, ale na úrad sociálnej 😉
a prosím nekomoliť meno 😠 😀
idete dnes za malým?

ralanka
15. jan 2010

prepáč aj ja sa na to hnevám ked mi komolia meno ale som vyšťavená že lietam medzi ZA a vrutkami a martinom tak už niekedy neviem čo píšem 😀 😀 😀

ralanka
15. jan 2010

a za malým pojdeme až v nedeľu lebo mm má teraz ranné 12tky tak príde domov o 18:30 takže nič ale neako vydržíme aspon stihnem niečo poorať a pod. čo nestíham ked ráno ideme tam a hned na otočku ako prídem domov idem do roboty a neskoro večer ked prídem som ok 😀 😀 😀 😀

cairka
15. jan 2010

je ti odpustené 😀 😀 ženám v šestonedelí by sa odpustila aj vražda 😀 😝

veve akurát "snowborduje" na držiaku na vonné tyčinky 😀 ale ináč je zdravá 😅

ralanka
15. jan 2010

díky to si nesmierne vážim 😀 😀 😀 😀 😀 😉
aspon sa to naučí na suchu a potom aby si ju vzala na svah a bude profík 😀 😀 😀 😀 😀

marketka1
15. jan 2010

Ahojte 😉 slniečko u nás krásne svieti 🙂

brulka nie si tu len Ty čakateľka aj my ešte plánujeme dievčatko tak o 1 -1 1/2roka ešte nemáme doriešeného Kubka.Akurát čakáme na aktualizáciu (a možno ešte vyskúšame aj bio možno motyka vystrelí a podarí sa donosiť na 7pokus 😉 7 je šťastné číslo)

leni ralanka aspoň dajaké fotečky z hniezdenia by ste mohli ukázať ako Vám to ide 🙂

julka ja som Martina bola nahlásiť v novej škôlke ešte v októbri a je 32 v poradí mala šanca dnes som sa bola opýtať ako to vyzerá a mám prísť koncom februára že už to bude vedieť.
sestra na jazere čakala 1,5 roka v poradovníku kým došlo na malého.Takže v septembri aby som už išla nahlásiť aj Kubka aby sme mohli ako 3 roč. normálne nastúpiť.aj švagriná sa dnes spamätala no podľa mňa dosť neskoro škôlky sú preplnené a uprednostňujú 5 roč.deti takže držím palce v hľadaní.

tulenka
15. jan 2010

u vás sa dá nahlasovať do škôlok celý rok? U nás je na to vyhradený 1 týždeň na školskej správe, každý deň iná skupina školok, aby sa nebralo podľa poradia kedy prídeš a zoraďujú to podľa kritérií: najprv predškoláci, potom súroenci atd, ale aj tak sa tam vždy dostanú aj deti známych, ktoré ešte nemajú 3 roky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre