Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

tatiannna
17. feb 2010

šak skoro ma ovalilo... 😀 no ale že v septembri im prídu nové deti, tak ma zaraďuje do zoznamu...milá bola, len si myslela, že ja som šiši 😉

matat3
17. feb 2010

ahojte, som tu nová, som čakateľka na babatko, velmi sa tešime, len dufam že nebudeme čakat dlho....

tatiannna
17. feb 2010

Ahoj, na bábätko do akej formy čakáte? (pestúnstvo, adopcia, profi)

dioliana1
17. feb 2010

tatiana: aj ja chcem dievčatko ale do pestunsva ale také maličke do pol roka

tatiannna
17. feb 2010

no my chceme jedno dieťa do profi, také že už aj malý školáčik to môže byť...no a podľa toho, čo to bude za pohlavie, tak potom budeme riešiť pestúnstvo - opačné pohlavie 🙂 takto sme to vymysleli...že nechávame na osud

mexx
17. feb 2010

Tani, no, chceme si nechat. Ak to Ten tam hore tak zariadi a sme si sudeni. 😉
A nechcete si do pestunstva vybrat tak "po svojom", bez ohladu na to profi? 😕 Teda ja len tak, ze ked vam daju nejakeho skolacika napriklad chlapceka, do pestu vezmete dievcatko, a potom vam profi odide, budete menit pestu? 😅 😀 Je mi jasne, ze nie, len tak vravim, ze treba vyberat srdcom. Alebo pockat, ake dieta si vyberie vas. 😉
A toho 17-rocneho by som isto nebrala... 😅

tatiannna
17. feb 2010

No ono je to tak, že my chceme do pestúnstva zobrať časom aj chlapčeka aj dievčatko a keďže sa nevieme rozhodnúť, čo prvé, tak sme si to dali takto... No ono ten chlapček, o ktorom sa teraz rozhoduje, či pôjde k nám do profi, tak ten od nás len tak ľahko neodíde, takže meniť sa nič nebude...je to všetko premyslené 😉

tak s tým 17-ročným som ju hneď zrušila...to pochybujem, že ho umiestni...

brulka
17. feb 2010

ahojte 😉

magi gratulujem este raz z celeho srdca 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

yukki to je hrozna sprava. drzim palce nech sa vsetko na dobre obrati a nech sa to co najrychlejsie vyriesi !!!!! 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 musi to byt hrozne. a ten hostovsky sa stale neda ????? neurobi DD vynimku ?????

mata, malicky je nadherne babatko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 dufam ze sa vsetko podari tak ako mate v plane !!!!!!!

brulka
17. feb 2010

no baby vidim ze je tu dracka o dievcatka 😵 to nam inak aj na urade hovorili. ze vacsina ludi nepreferuje ziadne pohlavie. ale ak predsa tak vzdy dievcatko. je ich dost malo 😉 . lenkove ty glückspilz 😀 😉

tatiannna
17. feb 2010

Babyyyyy, ja som to už nevydržala, bola som tu sama s deckami a sme sa rozprávali a oni zase veľké plány s nami do budúcna a ja som im to proste vysypala...

Duško povedal, že ak ich budeme chodiť navštevovať, tak dobre teda... Marianke vyhŕkli slzy, ale potom sa začala smiať a začali mi rozprávať príhody a príbehy z domova a proste to úplne v pohode zobrali, že ak sem budú chodiť na hostiteľské, tak to tam vydržia...

No ja neviem, fakt sa tvária strašne v pohode, dúfam, že to nie je len hra...teraz vytiahli človeče, tak ideme hrať...

yukki
17. feb 2010

Brulka nedá sa nič. Každý súd sa to snaží matke doručiť oznámenie o "postúpení"na adresu v pôsobnosti toho druhého, a samozrejme že tá si to prevziať nemôže ani na jednej z adries keď je mimo SVK ale ani tie spisy NEodošlú súdy na druhý súd kým sa im nevráti doručenka.....no proste začarovaný kruh. 😒
S DD som volala. nechcú to urobiť. Pri Kike nebol problém, ale ak je dieťa v profi tak...ja neviem, asi nejako finančne by im to potom nevychádzalo že by dostávala profi na neho tie koruny alebo ja neviem prečo ale keď je v profi tak hosťovský proste nie.

lenkove
17. feb 2010

yukki
a ja som verila v hostovsky 😔 😔 ze sa zlutuju 😔 😔 to je des.. 😔 😔

lenkove
17. feb 2010

jejda, tu sa spi 🙂 aj my spime a ja neviem, zehlit, nezehlit? 😀 😀
dnes mala slecna tazky den, raz slzave udolie ani neviem preco a potom sa mi dusila 😅 😅 ja neviem cim, teda neskoro som zbadala,ze trhala servitku (to je jej oblubena cinnost) a asi nieco skoncilo v puse 😅 som bola v soku, tak isla dole hlavou 😅

inak, nemate niekto koberec z Ikei ? mne mm dovolil rucne tkany (http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/7016...) a z neho strasne lezu chlpy, mam chuchvalce po celom byte.. Vecer ho cistim a poobede to uz vyzera akoby sa mi po byte povalovali chuchvalce prachu 😔 😔 a to su jeho chlpy 🤐

mata25
17. feb 2010

yukki,
no ked sa nieco pokasle tak poriadne, fuuu, to mi je luto, ze sa vam to takto komplikuje.

ja som dnes neodolala a bola som minut kupony co mi poslali z Tesca a kupila som krpcom oblecenie. hlavne som porusila svoje predsavzatie, ze sa nebudem namotavat na malickeho pokial to nebude iste ze k nam pojde, no a uz som mu kupila prekrasne dupacky a ciapocku. tak hadam mu to raz obleciem. ked tie detske veci su take krasne.

najjulinka
autor
17. feb 2010

http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/2005... - lenkove my mame tento... a chlpy z neho lezu .. .a riadne.. .na začiatku liezli.. potom chvilu nie a potom zas začali..

lenkove
17. feb 2010

no juli, ako citam popis su rovnake.. nizky vlas a tak, len farby ine 😠 😠 kurnik.. 😠 Ivi ma chlupy z neho este aj v plienke 😝 😝 😀 😀

yukki
17. feb 2010

Lenkove Tvoj koberec a moje psy sú asi vyrobené z jednakého materiálu. Správajú sa rovnako.

maznacik007
17. feb 2010

yukki... 😀 😀 😀

tie sudy su des.... 😔

lenkove
17. feb 2010

Yukki 😀 mozno je zo psich chlpov 😉

najjulinka
autor
17. feb 2010

lenkove plienka by mi nevadila, ale domča odjakživa zbiera všetko zo zeme a je.. mne sa až žaludok zdviha, ked jej chlpy, vlasy a kde čo z ust vyťahujem 🤐 🤐 🤐

lenkove
17. feb 2010

hnusni zakerni svedi su na vine!!! 😠 😠 mozno coskoro vyplzne a nebudeme mat nic 😝 ani chlupy 😎
dobru noc 🙂

dioliana1
17. feb 2010

zrušte koberce a mate pokoj, ja zrušila, a pokoj

tatiannna
17. feb 2010

presne...mne každý hovoril, že si nemám dávať plávajúcu, že to je stále špinavé a všetko na tom vidieť a blabla...no tak si každý deň pekne pozametám, 2-3x do týždňa povysávam, čo sú párminútové záležitosti a je vybavené...nemusím tu žiť s chlpami a roztočmi...

najjulinka
autor
17. feb 2010

mne sa kusove koberce hodia... aj na hranie s lepsie.. plavacka je chladna... a hlavne koberec sa hodi na plavacku.. bez koberca je to také... neviem... proste koberec je pekne farebný... ja na ten koberec napriek tomu edám dopustiť, lebo je perfektný čo sa farieb týka.. čokolvek hodím do izby tak sa tam hodi, lebo ten koberec mi to proste spojí....

najjulinka
autor
17. feb 2010

spojí farebne...

tatiannna
17. feb 2010

jááj, no my máme 3 či 4 také malé koberčeky, niektoré sú tiež z ikey, ale chlpy nemajú mať z čoho, bo to sú tie strašne farebné tkané či ako sa to ... 🙂 u nás ich teda využíva hlavne wilko (pes) a ja na cvičenie

najjulinka
autor
17. feb 2010

a inak na plavacke sa tažko učí štvornožkovať.. .kiko to zvladol, ale dosť dlho vždy sa doplazil k stene, nbytku a nohy zaprel a tak sa staval na 4.... lebo sa to mooooc šmýka...

tatiannna
17. feb 2010

ja som úplne hotová z toho ako to tieto naše deti statočne nesú... ešte keď išli večer do izby, tak si pýtali tvrdý papier a lepidlo a niečo nám tam zase vyrábajú... ešte prežiť ten fyzický odchod, resp. zmenu ich bydliska opäť a bude dobre...nejako sa naučíme žiť "víkendový vzťah"

najjulinka
autor
17. feb 2010

Dobru noc. Idem spať už.

najjulinka
autor
18. feb 2010

Dobre rano... 🙄 🙄 🙄 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre