Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mata2
21. jún 2009

juli,dalo by sa aj tak urobit 😉 len nemame v rodine takeho sikovnika,co by vedel sit 😝

magimary
21. jún 2009

mati, aj ja pomerám...
ja mám doma slávnostné oblečko (zo svadieb) z každého veku..., ale neviem, čo koľlo merá a aké sú to veľkosti... mám aj vestičky, aj košieľky, aj nohavice a aj motýlikov a kravatky...
ale pomerám až zajtra, lebo to mám vzadu, kde spia chlapci... 😉

najjulinka
autor
21. jún 2009

Mne sa oči zatvárajú. Idem do hajan... 🙄

magimary
21. jún 2009

dobrú!...
mne ešte ani nie... 😅

najjulinka
autor
21. jún 2009

Už aj myčka akurát domyla... Idem.. Zajtra manžel po doktoroch behá, k tomu decák a kceli by sme naše dvojičky aj vidieť, tak by bodlo keby sme stihli po doktoroch ešte doobeda aj decák...

yukki
21. jún 2009

Veru...ešte sa vyspi, za chvíľu keď Vám pribudnú dietka a budú chcieť v noci fľašu a ráno o piatej zas tak prejdeš na núdzový režim... 😝 😉

dioliana1
21. jún 2009

Dobrú nocku, keď tu už nikoho niet

magimary
21. jún 2009

ale je, je... 😅
dobrú, dio...
ip som dostala a som z toho znechutená..., keď sa odstavujú správni ľudia na správnych miestach... 😔 😠 😖

najjulinka
autor
22. jún 2009

Dobré ráno. Tak dnes doobeda asi decák stihame.. .Jedneho doktora má manžel až pooede, tak je to reálne... Som zvedavá... Píšem si na listoček čo všetko sa popýtať... 😀

mixka
22. jún 2009

ahojte 🙂
meteo z dubravky: zamracene, fuka a chladno a cakam, ze zacne prsat ☹

cairka
22. jún 2009

ahojte.
v MT je tak isto ako v dúbravke 😝 a u nás doma bol práve tajfún 🤐 od včera večera sa snažím veve motivovať, že má odložiť hračky čo mi nahádzala uprostred kuchyne a evidentne na mňa dlabala, len nosila nové a nové a provokačne vysypala na kopu dalšie 2 puzzle bez toho, že by ich chcela skladať, tak som hračky pozbierala do sáčku na smeti a odložila zatiaľ do skrine, uvidíme kam poputujú potom. najlepšie, že ako sa plesla o zem za buchla a do toho ziapotu pridala aj "au, ma to bolí maminka" tak si susedia musia myslieť, že ju bijem 🤐 najhoršie je, že ona je mazlivý typ a ked sa jeduje, tak chce ísť na ruky takže pevné objatie sa u nás míňalo účinku, lebo to veve brala ako odmenu ...

bubi35
22. jún 2009

v inzercii je izerat upozornenie,že nejaka didiova zo sebechlebov neprebera baliky.To ma neštve,že na to upozornila tam jedna dotyčná ale to , že tam napisala,že pozor je to ROMKA a čo ma byť,že je romka?Vela bielych je horšich ako romovia!

bubi35
22. jún 2009

ciarka naš Mareček ked mu začnem nadavať za niečo a vie,že je zle tak mi ide hned dať pusu.Tak ju špuli ušiak 😲

rita55
22. jún 2009

bubi35 je to sila ☹ Cairka co ju stale mlatis 😀 😀 😀

janula_nz
22. jún 2009

ahojte

prisla som sa pozriet na vas. co robite v takyto uprsany den?

cairka
22. jún 2009

bubi, tak to je choré... 🤐

rita, ja ju? ved ja som týraná žena a to ani chlopa nemám 😠 a ten vreskot by mohli zapísať ako zbraň hromadného ničenia, lebo pri ňom praskajú ušné bubienky 🙄 už nech je pekne, nech sa môže poriadne vybiť vonku

jani, a vy sa ako máte?

cairka
22. jún 2009

ináč minule mi kamoška hovorila, že sa dočítala že vreskot 3ročného dieťaťa sa vyrovná zbíjačke 😅 a vaneskin aspoň dvom zbíjačkám 😠

janula_nz
22. jún 2009

cairka no ja prezivam, nic dobre. cakam kazdym dnom zle spravy...teraz som sama, dovolenkujem. akoze 😒

cairka
22. jún 2009

jani, tak to nič extra... ale snád už bude lepšie ...

najjulinka
autor
22. jún 2009

Videšli sme naše dvojčatá.. .Mareček spinkal, ale Markétka bola úúúplne Lucinkou olúbená... No úžas.. A kráááááááásna je... Náááááááááááádherná........... Proste úúúúúžas... Marek spinkal, chrbtom otočený, takže len hrivu sme videli... Každý z nich má iný režim... Ale nevadí... V pohode všetko... Marketka ma režim zhruba ako Lucinka a Marek zhruba ako Dominika, takže parááááda... Obaja proste sa k nám dopasujú... Markétka už dosť vnímala, že som cudzia.. .Tešila sa, ked som ju dala vychovávatelke... Tak dufam, že to dvojičky dobre zvládnu........

rita55
22. jún 2009

cairka,ze zbijacka 😀 😀 😀 a,ze po kom to dieta ma tie hlasky 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
22. jún 2009

A kedže sme doobeda zabili v decáku a v Tescu, tka na obed boli párky... Prvýkrát aj Lucinka mala svoj párok... Ona ho dokonalo rozmydlila... Proste uuuplneee béééé 😝 a ani raz si do neho nekusla... 😖 Keby teraz prepadovka z sociálky, tak nám beru deti a v živote nedajú.. .Ten párok všade... na pultíku, pod stoličkou... bééé.. a uuuuuuplne rozmaznutý... 😝

yukki
22. jún 2009

Ahojte vospolok, Cairka, to je u nás na dennom poriadku ešte furt, jeden dva vreskoty. Domnievam sa, že pokiaľ má Kika ozaj poškodený sluch tak to má sama zo svojho vreskotu. 😠
Jani jak? 🙂
Tu od noci vkuse leje ako vo Vietname. 😠
Dnes sme sa trepali skoro 50km do rožňavy-boli sme objednané na vyšetrenie sluchu po operácii. Sestra, ktorá to robí má dnes dovolenku. 😠 😠
Na matrike som bola-vybaviť nový rodný list. Bude asi tak o dva týždne. 🙄
V júli máme ďalší súd-o ukončení nariadenej ústavnej starostlivosti. 🙄

cairka
22. jún 2009

yukki, no u nás to už nie je bežné, ale ked sa vyskytne, tak to stojí za to... pozerám, že sa vám darilo dnes, to aj nás tak raz objednali a potom tam sestrička nebola... ale tak mi to máme predsa len bližšie...to by ma naštvalo, ísť tam hodinu a zbytočne...

yukki
22. jún 2009

No pokúsili sa jej urobiť tympanogram, a ešte nejaké vyšetrenie, ale na audiometriu musíme ísť zas k nim. Keby tu nebola mama s autom tak cesta trvá nie hodinu ale dve s dvomi prestupmi. To by ma ešte len porazilo.
Na základe vyšetrení mi dr.povedala, že ak aj má poškodený sluch, tak je to slabé poškodenie, nie stredné a nie ťažké. Tak chválabohu aspoň to. Ináč mne sa nijak nezdá že by mala poškodený-počuje rovnako a možno už aj kus lepšie ako ja a rozhodne lepšie ako naša babka. 😝

cairka
22. jún 2009

yukki, tak to je paráda, a musíte ísť ešte aj na to, čo jej dnes nerobili? 😒

yukki
22. jún 2009

no práve na to.

monikka22
22. jún 2009

najjulinka dnes ideme do ikei aj by som ti pozrela co si potrebovala pomerat mozno by som bola rychleisia ako anna ale nejde mi otvorit tvoj link na to skus popisat a ja ti to pozrem a napisem 😉 🙂

najjulinka
autor
22. jún 2009

jeeeeej monika dík.. .je to detká postelná suprava - do postielky - volá sa BARNSLIG FLODHÄST - skladá sa z 5 kusov.. .su tam ževraj 2 prikrývky a jedna povliečka na prikrývku... A to chem vedieť rozmery.. .tých prikrývok a tej obliečky.. .lebo to tam nie je a neviem či jedna prikrývka je akože na spanie a jedna akože na prikrytie postielky či ako to je myslené... a vobec aké tie prikrývky su.... v BA to stojí 14,90, vo Viedni 9,99 (naši pojdu do viedne ale im musim už dať komplet zoznam a mam toho vela, takže nebude čas merať)... Kod výrobku je
50118380 - možno aj to pomože v IKEA. 😉

monikka22
22. jún 2009

nasla som to pozrem to v BA ak to budu mat tak ti napisem... pojdeme ale az na vecer este dnes ti to sem opisem:D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre