Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

zuzubabo
10. apr 2010

ja nedokážem pochopiť, ako také ženy môžu byť matkami. Myslíte, že by tej malej pomohlo, keby sa zavolala sociálka? ☹

dioliana1
10. apr 2010

zuzubabo: socialku možu zavolať susedia alebo rodina alebo jej známi, ty ako cudzia nič nedokážeš...viem s vlastnej skusenosti, dokonca keby chodila do školky škola moc nezmože vačši váhu maju tí čo s nou takmer bývajú a možu dokázať že sa nestará...

natia
10. apr 2010

ale z pestúnstva vám deti vezmú len taký fukot...celkom stačí, aby si dieťa niečo vymyslelo a nikoho sa nepýtajú...

natia
10. apr 2010

ale takéto prípady, keď naozaj treba zakročiť a riešiť deti, tak všetci strkajú hlavu do piesku a budú sa tváriť, že nevidia a nepočujú... takýto prípad je hádam v každej dedine...

dioliana1
10. apr 2010

prsne ked som chcela niečo pomocť musela som volať dotyčnej príbuzných aby s tým niečo urobili, aby male deti vyhadzovala z domu o 21.00 hod. bolo to hrozné...9 a 2 ročné

dioliana1
10. apr 2010

nevyhadzovala malo byť....joj ked si na to spomeniem ešte teraz mi s toho nanič

bendy25
10. apr 2010

Je to fakt nespravodlive!!! Tie, co mozu mat deti, tak nimi opovrhuju a nestaraju sa o ne a my, co ich nemozeme mat, tak sa na to len so smutnymi ocami musime dívat 😢

laculik
10. apr 2010

caute, pridala som nejake foto, tak kuk 😉

bendy25
10. apr 2010

Jéééj, zlaté deťúrence ...

najjulinka
autor
10. apr 2010

laculik úúúúúúúžas....

bendy25
10. apr 2010

A Lenkove? Kedy posle fotecky malej Skorice, hmmm ???

bendy25
10. apr 2010

Jeeej, ale svoju fotku uz ma 🙂, tak je to na dobrej ceste 😉

lenkove
10. apr 2010

Laculik
waw 🙂 🙂 🙂 🙂 maly je kraaaaaaaasny 🙂

Bendy, neviem, nechce sa mi davat malu na MK 😕 ved casom ju nejako uvidis 😀

lenkove
10. apr 2010

Laculik, aj mala aj ty samozrejme 😀 ale Slniecko je rozkosny.. aky je to uz chalan!!!

lenkove
10. apr 2010

Laculik
a len tak medzi nami, pises? odovzdala si? 😀 🤐 🤐 🙄 😀

laculik
10. apr 2010

daku, daku, je uzasny maly a tym ze sme docela akcna family a hlavne mala je fat tornado, tak maly sa brutalne pri nej taha dopredu. momentalne su jeho naj slova ty voďo! a ty koky! s patricnou intonaciou samozrejme... 😀 😀
juli, si ho dlho nevidela, co? inak pozdr aj Ká 😉
leni, makam, makam, vsetko odovzdane!!! a uz aj schvalene 🙂 🙂 🙂 . caka ma len posledny vystup - umelecka prezentacia a akurat dnes som bola kvoli tomu so skolitelom 🙂 , v podstate uz aj to mam ready. cize len termin mi chyba 😉 , asi teraz v lete to bude. a ty?

lenkove
10. apr 2010

heh, ja zavidim 😀 a blahozelam 🙂 mam este dva tyzdne 😝 a jednu kapitolu pred sebou.. a autoref 🙄 🙄 a sama na dite, no niekedy som ko, a to potom riesim konika ako teraz 😀 🤐

laculik
10. apr 2010

daku, ale este neni k comu blahozel 😠 . autoref je pohoda 😉 , vyber z dizert... drzim palce!

lenkove
10. apr 2010

na copy a paste sa uz tesim 😀 🤐 a dakujem, mam pocit ze to potrebujem 😕 😕 😕

cairka
10. apr 2010

laculík, aký ja krásny 😵 a pri malej sa mi zdá strašne veľký, respektíve malá malá 😀 vôbec nevidno ten 3r. rozdiel

laculik
10. apr 2010

daku cairka, a sranda, lebo malá je výškovo na hornej hranici a malý je na spodnej. ale mentalne sa veeelmi potiahol pri nej, to je pravda. a stale zabrda a zacina malý do malej! ale to sa mi tak lubi, lebo to je mile a vtipne, ze maly šťuchá do velkej sestry 😀 😀 😀

cairka
10. apr 2010

tak sa mi to len zdalo 😝 ale krásny je tak či tak 😀

zuzubabo
10. apr 2010

laculik, maličký je nááááááááááádherný 🙂 🙂 🙂

najjulinka
autor
10. apr 2010

Dobrúúúúúúúúúúúúú noooooc.......

zicon
10. apr 2010

Dobru noc, zajtra my drzte palce - Bezim Devin Bratislava

dioliana1
10. apr 2010

pevný krok.... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
11. apr 2010

Dobré ráno.
Dnes ráno prebalujem Vaška a pýtam sa manžela: "Kedy on mal posledne kaku, lebo nemá kaku"
Lucka posunula informáciu ešte raz manželovi "Nemá kaku. Pipika ma len"
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

magimary
11. apr 2010

juli, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zicon, drž sa, aj laculikov muž beží-vraj 😉
kde si toľko, ako žiješ? čo máš nové? máš toho veľa, keď sa neozývaš, či sa na nás hneváš?!? 😨 😅
ako pokračujete v "očakávaní"???

laculik
11. apr 2010

zici, ako si zabehol? pod hodku?

zicon
11. apr 2010

1 25 ale dobehol som

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre