Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
25. apr 2010

ahooojme!
práve sme dorazili z podkrovia... ešte sa zo mňa práši, ale v kúpelni je zatiaľ tatik, tak čakám v poradovníku 😅 😉 ,
ale -ľudia- tam už to ozaj vyzerá na bývanie!!! 😵 😵 😵
všetko sme vyupratovali, vyčistili, pozametali, je to tam nádherné!!!cez týdžeň maľujeme a bud. týždeň prídu na radu schody a zábradlie a potom už len podlahy!!! 😵 😵 😵

najjulinka
autor
25. apr 2010

mary tešim sa s vami..... no ja som dnes komplet vyspršená, kedže som boal od mašinkových sadzí... fajne začiernilo nás... Lucka cigánočka ale nejka pri vláčikoch ešte stmavla... 😀 😀 😀

janivonbenji
25. apr 2010

lenkove,
aj ja pozdravujem malú Škoricu a prajem k narodkám zdravíčko, slniečko na tvári a pokoj v dušičke.... 🙂

macocha
25. apr 2010

A jeeejej, ja reku sem skocim pozriet, ze co je nove a tu take oslavy 😎 Nuz pridavam sa aj ja ku gratulantom a Skoricu virtualne zdravim, nech sa jej v zivote dobre dari a nech z nej maju radost otecko a maminka 🙂 🙂

natia
25. apr 2010

Hlavne nech má Škorica radosť z otecka a mamičky 😉

magimary
25. apr 2010

mimi, ty aj žiješ??????????????? 😨 😨 😨 😅 😅 😅
kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiii????? 😲 😅

macocha
25. apr 2010

Ahoooj Magi! Som stale na tom istom mieste, ale az vcera som konecne rozbehala internet aj doma 😀 A dnes sme sa boli tulat s Kubkom po Bratislave, bolo nadherne. Akurat babkove divadlo Dianka nerozdýchala - akonáhle zhasli, zacala sa pytat "domkou...". Chvilu som ju tisila na rukach, ale ked sa ku kozliatkam blizil vlk, radsej som to vzdala 😅

magimary
25. apr 2010

jéj, to fakt?!? 😵
teším sa 😵 😵 😵
😵 , veru, pred vlkom treba (vždy radšej) utekať 😅 😀
ale Kubikovi sa to určite páčilo aj po tme, však? 😅 😎

macocha
25. apr 2010

Kubik v divadle nebol. Ale uzili si nahananie okolo fontan, po namesti a tak.
A mas pravdu, ze je menej bojazlivy ako Dianka. Ona ma teraz vseobecne take strachulikovske obdobie 😝

macocha
25. apr 2010

Ja neviem, ale nechcela by som u dietata budovat komplex Cervenej ciapocky. Vlk je uzasne zviera, bystre, spolocenske (teda vlastne svorkove 😀) a uzitocne. Ked bojujeme proti predsudkom, najma rasovym a rodovym, tak konzistentne 😀
Magi a co nove u vas? Vidim, ze prestavujete usilovne... a mate Macika, hmmm 🙂

najjulinka
autor
25. apr 2010

však dnes ma Mareček meniny........ Všetko naj

magimary
25. apr 2010

jój, mimi, ty to berieš ak exaktne 😝 😅 ,
vlk-nevlk/ čiapočka-nečiapočka... môžeš sa aj na hlavu postaviť, keď sa ti deculo bojí... 😅 😀
čo nové u nás?no, ak si bola s Eluš, tak asi vieš všetko 😉, v piatok som jej písala všetky novoty 😉
a, jasné, že Kubík je odvážlivejší... je to chlap-ako sa patrí a Didi zase Princezná ako sa patrí... a či sa Ti to páči alebo nie, aj červená čiapočka, ktorá sa inštinktívne bojí vlka...my dievčatá ( 😅) to máme v sebe 😅

veru, aj Marečkovi všetko NAJ!!! krásne a šťastné meniny!!! 😵 😵 😵

magimary
25. apr 2010

ak (v prvej vete) má byť Tak 😉
😅

macocha
25. apr 2010

Magi kecali sme hodne, ale o Tebe som sa nic nedozvedela 😝 boli ine temy...
a jasne, ze Princeznu nebudem nutit do niecoho nepodstatneho, ak ma strach. Ale ten strach z vlka nemame v sebe od narodenia, prave o to ide! 😉

najjulinka
autor
25. apr 2010

macocha naša Biki sa nebala hava, kým ho ona nahaňala.. .ked sa havo otočil, tak strach a panika... a to sa jej havko bal, tak sa nepribližil blizko.... 😀 😀 😀 😀 tak asi tak nejak je to aj s vlkom... kým ludia jeho nahanaju, tka sa neboja a ked sa vlk otočí, tak mame nasrano... 🤐 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

macocha
25. apr 2010

Juli tak nejak 😉
Lucim sa na dnes, idem za Diankou.

magimary
25. apr 2010

mimi, o tom (vrodenom) strachu by som polemizovala... 😉
ale už tu nie si... 😅

najjulinka
autor
26. apr 2010

Dobreeeeee rááááno....

lenkove
26. apr 2010
zuzubabo
26. apr 2010

lenkove náádherné foto 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

natia
26. apr 2010

tá Škorica rastie do krásy.. fakt tie detičky v rodine opeknejú...okrem iného, dôležitejšieho, pravdaže 🙂

najjulinka
autor
26. apr 2010

Moj muž ma miluje - prave sa vratil z vonka a doniesol mi kyticu oranžových tulipánov 😵 😵 😵 len tak 😉

natia
26. apr 2010

🙂 aj môj muž ma miluje, včera prišiel a doniesol mi také malé fialové kvetinky - strašne veľa ich tam je - v kvetináči 😉 a nikto mu to nekázal, ani sviatok nemám! 😀

najjulinka
autor
26. apr 2010

tak tak natia... napodobne... 😉

natia
26. apr 2010

no ale sa máme dobre 😉

najjulinka
autor
26. apr 2010

ano 🙂

yukki
26. apr 2010

Moja Kika ma miluje, dnes natrhala podbele a jeden mi strčila do vrecka. len tak! 😵 😵 😵

andyk76
26. apr 2010

čauko profimamče,,,,tak dneska som krpca odniesla na dovču do DD na týžden.....bolo to tak trochu s plačom, ale dalo sa to zvládnuť...len ktovie ked zas po týždni pôjde naspať čo dostanem,,,,volajako nemáme detúrence v domove, u vás je to ako

dioliana1
26. apr 2010

u nás sú ale len veľké

natia
26. apr 2010

veľké sú všade....plno a plno... 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre