Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

natia
9. jún 2010

Tak ja idem uviesť pozitívny príklad... dieťa k nám ide na návštevný víkendový pobyt, pričom ho musíme vrátiť... ALE oni vraj vždy konajú v záujme dieťaťa a pre dieťa nie je dobré, aby sa IA zbytočne naťahovali alebo aby sa dieťa prenášalo hore dole, takže viac ako jeden víkendový pobyt určite nedoporučujú... čiže ak neschvália dovtedy predbežko (čo dúfam schvália), tak nám ho do schválenia dajú na hosťovský... čiže od ďalšieho víkendu máme dieťa domaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂

sa tak tešíííííííííííííííííím

najjulinka
autor
9. jún 2010

blahoželám @natia

vivien2505
9. jún 2010

@natia blahoželám
však aj my sme pozitívny príklad NRS....od 1. IA do 30 dní doma 😵 asi vynáhrada za to čo vás a nás stretlo 😉

natia
9. jún 2010

no ak to vyjde, tak u nás to bude skôr ako do 30 dní... 🙂 ale ešte nekričím, ešte to nie je...
ale už ma chytila taká fest radosť... doteraz som so zadržaným dychom ešte čakala, čo to prinesie, ale dnes po rozhovore so psychou ma pochytila radosť 😉 😎

bendy25
9. jún 2010

Natia, tesííímmm sa s tebou a samozrejme blahozelam. To ste sa dnes dozvedeli? 😵 😵 😵

bendy25
9. jún 2010

No to je super ...

najjulinka
autor
9. jún 2010

tak u nas Kiko po prvej IA išiel po 26 dnoch , dvojčata po 32 dnoch...

natia
9. jún 2010

u nás to bude budúci piatok 28 dní...

najjulinka
autor
9. jún 2010

teraz aktualne z balkona:

marketka1
9. jún 2010

natia BLAHOŽELÁM 😵
normálne tešííímm aj za teba.

Ešte tak pomôcť Markétke 😔 nech sú už spolu.
A bude to tu zatiaľ na poriadku. A potom sa bude čakať ktorá príde s radostnou správou ako prvá.

natia
9. jún 2010

a ja chcem potom dvojičky 😀 😀 😝

natia
9. jún 2010

ale pssssssssssssssssst, mm to ešte nevie 😀

marketka1
9. jún 2010

natia 😀 len aby Ťa Jakubko zo začiatku nezničil 😀 a dvojičiek sa tak skoro nedočkáme.

cairka
9. jún 2010

natia, tak to znie super 😵 gratulujem 🙂

natia
9. jún 2010

markétka šak toto 😀 😝 ale plány treba mať 😝 😉

baby a šak my negratulujte, ešte stále nie je k čomu... až keď schvália predbežko, potom sa môžeme vytešovaaať

marketka1
9. jún 2010

ale ak ti ho dajú na hosť. tak predbežko len formalita a nemáš sa prečo báť že Ti ho vezmú do DD. Keď tam je normálne vedenie tak to máš dôvod na gratulácie.

maznacik007
9. jún 2010

Gratulujem vsetkym ktorym to tak super vyslo a deti su uz alebo o chvilu budu doma 😵 a ti ktori cakaju tak nech to ide cim skor 😔

my sme zacali stavat a casu je hrozne malo... nestiham klasika... Danko sa rozrozpraval oducame sa od plienok a kedze na rok v lete sa stahujeme do vacsieho tak ideme sa dat zapisat do poradovnika zaciatkom jesene znovu... akurat ze ja som chcela malinke babatinko ... a Ninka chce sestricku tak 4-7 rokov tak to este musime cez leto nejako poriesit.... ako to dopadne nakoniec sa este uvidi... 😀 😀 😀 tolko od nas.. ak nieco kocky tak mi piste radsej na fcb

natia
9. jún 2010

eeejha, takéto rozmnožovanie?? to je super, super...

5katarina7
9. jún 2010

natia možem sa spýtať ako dlho ste čakali na malého?

natia
10. jún 2010

od podania žiadosti je to cez 8 mesiacov

5katarina7
10. jún 2010

Tak to je super čas.A to vám volali z UPSVaR,alebo ste boli v návrate a aktívne ste hladali? 🙂

marketka1
10. jún 2010

Dobré ránko. 🙂

natia
10. jún 2010

vybrali sme si ho v spisoch na úpsvare...nemali sme podmienku ani bábätko ani biele, takže takých detí tam zopár je 😉

maznacik007
10. jún 2010

ideme sa kupat do vincovho lesa.... este pridavam foto z oslavy dna deti

mata2
10. jún 2010

ahojte,
maznacik,zavidim vam to kupko 😅
u nas je hic na umretie,deckam sa uz hreje voda v bazene,teda tej zdravej polovici 🙄
milko stale teplotuje,teraz kakal a v plienke som objavila dost niecoho cerveneho 😲 ...ako keby krv alebo co... 😕
vcera spapal jednu jahodu,moze to byt z toho?ale jahody papal uz aj pred tym,a nikdy som nenasla v kake nic cervene..

uz ma zacina aj upsvar znepokojovat...ziadost o aktualizaciu som zaniesla na kraj 27.aprila,a stale sa nic nedeje... 🙄

najjulinka
autor
10. jún 2010

mata2 ja som žiadosť odniesla 3.aprila a ozvali sa s pripravou až 3.juna myslim... alebo možno 4.juna... ale to ma pripravuje Litavská, ktorá sa asi ozvala hned.... 😉 takže pohoda mata...

najjulinka
autor
10. jún 2010

nie 3.aprila, ale 30.aprila.. .blbne nam nula na klavesnici...

lenkove
10. jún 2010

mata2
aj my sme mali v kake "cervene" akoby rozchlpatene vlasocnice krvi.. Doktorka povedala,ze to je zapal crievka a nakazala vylucit vsetko mliecne a dietu, po 24 hod, sme postupne zacinali... Kedze nasa mala je este zavisla na flasi, tak to bolo tazke 🙄 Tiez sme najprv mali vysoke horucky, asi tri dni... inak, Milko hnackuje,alebo normalne kaka?
ale mozno je to ta jahoda, sleduj dalej, ci sa to este objavi... jemine, take hnusoby choroby...
a mozno na teba na kraji zabudli, ved to nie je mozne!!!! 😠 😠

lenkove
10. jún 2010

a @natia
drzim palce! a potichucky blahozelam 😀 sa bavim na dvojcatach 😀

natia
10. jún 2010

@lenkove tak druhé budem brať naraz 😀

@mata2 určite tam volaj a volaj a volaj, to nie je možné, čože tam robia??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre