Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

dioliana1
26. jún 2010

http://www.hravo.sk/index.php?cPath=364&sort=6a... rukavniky, juli všimni si tie superkotuče

najjulinka
autor
26. jún 2010

ten naš je 50-51cm.. píše na nom sice 56cm, ale je menši... čito nenafuknutý je 56cm???? no odmeram........

najjulinka
autor
26. jún 2010

tak pozeram, že tam maju aj 50cm... no ešte kuknem dakde či bude 50cm.... aj ked neviem či to moc pomože.... niečo menšie ešte by sa odhadom zišlo...

dioliana1
26. jún 2010

dakto sa mi asi nabural na skype, píše mi že je použivaný a nedá sa mi spustiť, na nervy

dioliana1
26. jún 2010

juli, prosím, kukni či som na skype prihlasená...a ked ano ked nebudem daj vedieť skusim zmeniť heslo

najjulinka
autor
26. jún 2010

tie super kotuč a ešte podobný system som videla.. ale tu foto je len vo vode a pri tom druhom supersysteme je to cele rovnako hrube.. čiže dieťa v tom neda ruky k sebe.... 😀 😀 😀 doslova akože ked plave len.. nie na take, že džabkam sa vo vode po kolena, potom idem do hlabšej a zas... no aby som nemusela len obliekať, vyzliekať vkuse..... aby to aj ruky vedelo dať k sebe... a nie rozpaženo chodilo... 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
26. jún 2010

dio si prihlasena....

najjulinka
autor
26. jún 2010

napišem ti

najjulinka
autor
26. jún 2010

http://www.swimtrainer.com/en/catalog/11 - toto s ami páči.. mame jedno, ale jedna časť už sfukuje (da sa aj tak použiť ešte, lebo tam tých častí sa nafukuje viac), ale neviem kde čosi take zohnať u nas... som to nikde nevidela... a aj toto konkretne mi pride riadne drahé....

najjulinka
autor
26. jún 2010

nepozate niekto z Trnavy dakoho kto si vzal do pestunstva (možno adoptoval) dvojčata dievčatá????.. odhadujem ročne su teraz asi...

dioliana1
26. jún 2010

juli romske?
to myslíš vážne že takto dohadzuješ? 😉

najjulinka
autor
26. jún 2010

Inak dvojčata sa volaju Monika a Denisa - tak ako moje švagrine dvojčata a švagrine mali rovnako stare kamošky dvojčata s rovnakými menami.. takže asi popularna menna dvojica na 2 baby dvojčatá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dioliana1
26. jún 2010

@najjulinka tie kotuč asi len pre tie s "otvorenou náručou" 😀

najjulinka
autor
26. jún 2010

dio čo dohadzujem?? nechapem.. odhadujem, že romske.. ale bohvie.. volaju sa rovnako priezviskom ako mixkine dvojičky sa volali 😀 😀 😀 😀 😀

dioliana1
26. jún 2010

ten swim.. fakt nenormalne drahe ...

dioliana1
26. jún 2010

to su z okolia Trnavy ?

dioliana1
26. jún 2010

máš ich foto možno si dáme povedať 😉

najjulinka
autor
26. jún 2010

netušim či si ich vzali priamo do Trnavy či v okoli.. netušim....

najjulinka
autor
26. jún 2010

dio nechapem.. .
nemam ich foto..... z kade by som mala, ked prave ani netušim u koho su....

dioliana1
26. jún 2010

teraz ja nechápem že prečo ich ponukaš...

najjulinka
autor
26. jún 2010

ja ich neponukam .. .kde som ich ponukla???

dioliana1
26. jún 2010

aha zle som prečítala, sorry glupnem..

saskah7
26. jún 2010

ahojte, juli a neskusala si napisat Natalii? ta je z okolia a mozno ma prehlad 😉

najjulinka
autor
26. jún 2010

zatial len sem som to hodila.....

dioliana1
26. jún 2010

juli skús medzi Trnavské mamičky to pichnúť
😉

natia
26. jún 2010

och, dnes som stála 2 metre od Gerarda Depardiea... je to už len taký starý, obrovský pán o paličke s výzorom štvaného zvieraťa... ☹

dioliana1
26. jún 2010

juli take dačo si chcela tým drobcom? http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2268009

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre