Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
20. júl 2010

Dobre rano....

lenkove
20. júl 2010

dobréééé 😀

macocha
20. júl 2010

Ahojte, hlásim príchod z dovolenky v B. Štiavnici. Kufre nedovybaľované, opraná len jedna várka, byt... no ako po dovolenke, nenakúpené, koník nedočítaný, dieťa rozdivočené, dnes makám v práci, na zajtra je ohlásená kontrola zo sociálky 😨 😝
Prajem pekný deň. 😎

natia
20. júl 2010

@macocha no veselééé ... píšem ti IP

lenkove
20. júl 2010

@macocha
tak si užívaj 🙂 Divočáka máme doma aj my 😀 🤐

bendy25
20. júl 2010

Ahojte ...

lenkove
20. júl 2010

@bendy25
ahoj, a čo tak, trojbodkovo?? 😨

pimpa
20. júl 2010

ahojte, uz sme doma z vyletovania po Cechach. Uzasne sme si uzili, Orlicke hory a Adrspachske skaly, ak niekto pozate...taka romantika, ze som sa az roztapala.
A mam aj novinku: Patko s novym jazyckom uz zacina pekne prezuvat, tesime sa!!!!!! 😉 ved to jedlo je u nas od malicka vytrapene 😒

yukki
20. júl 2010

Máte divočákov? to ja mám doma učinených andelíkov dvoch.

pimpa
20. júl 2010

yukki!!!!!! Blahozelam k novemu babetku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ani som nevedela 🙂 tesim sa s tebou, dufam ze aj Kika ju stiska a ma v laske 😉

brulka
20. júl 2010

ahojte 😉

pimpa tak super ze neprijemnost s tym jazyckom mate za sebou. a okrem papania ako je na tom patko s rozpravanim? moja 18-mesacna neter nic moc. par slovicok ale zatial velmi nerozprava a tvrdohlava je jak mulica nic nechce zopakovat, ona vyprava len ked sa jej chce a ma naladu 😉 a to v nejakej hatlatilkovej reci ktorej nikto nerozumie. ona len uteka a ukazuje tooo,mama, tato, auto, papa (strasny zrut to je vsetko jej chuti), bac, a vsetky zvery ovlada ale moje meno sa este nenaucila. a ani strsieho brasku nijak neoslovuje. iba baba ma vyznamne postavenie hned po rodicoch 😀

yukki
20. júl 2010

hej, stíska stíska ju..... 😝

macocha
20. júl 2010

Yukki aj ja mám anjelika - len trochu padlého 😀 😝 Na dovči sa naučila pľuť na ľudí, šmírovať cez kľúčovú dierku, tváriť sa, že nepočuje, kým nezvyšujem hlas, jačať a revať za všetko, vystrkovať ruky, nohy a predmety z okna idúceho auta, odopnúť sa počas jazdy - len pre tú srandu. A ešte otvárať okná aj dvere! auta za jazdy.
Ja som sa naučila vymieňať koleso po defekte a ako s vyvrátenou kapotou dojsť k najbližšiemu klampiarovi, ako znie opotrebovaný tlmič a kedy je nevyhnutné doliať olej... Takže o dôvod viac, prečo auto nekúpim 😀 vlak je lepší 😎

pimpa
20. júl 2010

@brulka
Paťko rozprava asi 50 slov, zacina uz dvojslovne vety ako: Teta číta, mama hajá. Tato kúpať... Dost ukazuje prstekom. Zvieracie zvuky tiez ma rad, ale uz menej, kedysi iba to blabotal a aj si vyzadoval aby sme mu to predriekali:ako robi kravicka? atd. Tvori neurcitok slovesa a zapor. napr. Hajať, kúpať, čítať, papať. Daj - nadaj, poď - nepoď.
Blaboce vkuse. Uz skoro stale tou nasou recou, malo si uz hovori posvojom 😔

brulka
20. júl 2010

@pimpa tak to je patko sikuliacik 😵 sikovny 😉 . moj synovec zacal takto spajat do viet az ked mal tesne pred druhym rockom tesne pred narodeninami. hore spominana netierka vie asi 20 slov ale nic nespaja a je leniva na konverzaciu 😅 ona radsej chyti za ruku a rucne strucne vysvetli co potrebuje potvorka mala 🙂

mne mama vravela ze segra v dvoch rokoch cele rozpravky vedela porozpravat od zaciatku az do konca cervenu karkulku. tak hold kazdemu sa jazycek inokedy rozvazuje. ale je to neskutocne zlate ked taky trpaslickovia uz vedia rozpravat 😵 .

patko bude po maminke sikovny recnik 😉

5katarina7
20. júl 2010

ahojky,@macocha@pimpa zdravim vas z vyletu 🙂 My trcime doma 😠

5katarina7
20. júl 2010

@yukki,ozaj a mala ako prijala sestricku?Neziarlila na nu?

bendy25
20. júl 2010

@lenkove - trojbodkovo? nechapem, zeby sa mi prehrial mozocek? 😀 😀 😀

pimpa
20. júl 2010

Diiiik 😉
podla mna je to o povahe dietata, ci ma rad rozpravanie, alebo skor je mlcanlivy a vystaci si sam so svojimi kockami 😉 mne sa tak rata, ked rano pridem k Paťkovej postielke a on hned musi porozpravat co sa stalo, proste ukaze na okno a povie:
Tam huuu šiši! /teda ze isiel vláčik/
Cú tam! /cumlík som hodil tam/
Čaj ham!
Tato neni! /počul ho odchádzať cez dvere do práce/ 😉

Proste musi hned okomentovat, a ked sa krmi z flasky a letí mucha, hned vyberie flasku: Muha fff! a potom zas pije dalej 😎

dioliana1
20. júl 2010

@pimpa šikovníček narástol s neho....

brulka
20. júl 2010

pimpa isto je to aj o povahe ale aj o verbalnych schopnostiach. neter keca dost len v tej svojej hatlatilke. ona ked sa raz nauci tak naozaj rozpravat asi ju nezastavime 😀 no nie kazde dietatko ma taky sikovny jazycek ako patko 😵 takze to je aj o tom. a deti tie sa tiez vedia tesit ked sa im nieco dari. ked to patkovi ide, robi mu to radost s tebou komunikovat a zdelit ti vsetko co dokaze 😉 musi to byt nadherne 😵

a kedy das nejake nove fotocky ? sa budeme tesit 🙂

yukki
20. júl 2010

5katarina7 áno žiarli. Zatiaľ sme ale všetky v plnom zdraví a ja aj v plnom nasadení.

najjulinka
autor
20. júl 2010

Dobrú noc...

natia
21. júl 2010

@macocha súúúúrna IP 😉

dioliana1
21. júl 2010

dobrý deň....u nás besne horúco už tretí deň, ako na sahare 😝

najjulinka
autor
21. júl 2010

u nás tiež horuco. Včera večer sme zistili, že jazdime bez zelenej a bielej karty (od 1.1.!!! a teraz na to manžel prišiel) ......... takže ešte dnes sme aj to vybavovali... 🙄 🙄 🙄 🙄

mata2
21. júl 2010

Ahojte,
juli aka biela a zelena karta? 😲 😕 ..ja tiez nic take nemam..
mam soferak 13r,a vcera jak som sa vracala s mackou od dr z kontroly,tak ma zastavila hliadka policajna.
/jak zastrelili toho mafiana vcera v topikoch,tak ich bolo vsade plno 😝 /
za ten cas co dvihol tu placku a zastavila som pri nom,som sa stihla pomodlit vsetko na co som si spomenula...lebo nemam v aute ani lekarnicku,ani kartu prvej pomoci,ani to tlacivo pre pripad nehody...nemam paru kde sa zapinaju stretavacie ani parkovacie svetla..atd... 😲
tak mi hned dal 60eur pokutu,lebo som nemala svetla zapnute...a ze co mu na to poviem.. 😕 tak ja ze nic...a on ze ci mi to nevadi...tak som mu povedala,ze vsak ked som nesvietila,tak si tu pokutu zasluzim,nie?
kukol na macu,podal mi doklady,plackou ukazal nech pokracujem v ceste,a ze "kupte nieco malej" 😀

magimary
21. júl 2010

úúúúžasné 😵 marti!!! 😅 😉 😵 (teda nemyslím ten priestupok 😝)
macku si za to ja vystískala, nie 😅 😀

mata2
21. júl 2010

macke sa uz vtedy viezla v kufri velka babika 😵

magimary
21. júl 2010

no, teda-mojim láskam k narodkám, však?!? 😵 😵 😵
"Mojim" zlatíčkam už vopred prajeme veľa, veľa, preveľa lásky, šťastia a požehnania na každý deň!!!
Posielame im oooobrovské božteky!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre