Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lulucertik
25. sep 2010

@najjulinka no parááda 😀

dioliana1
25. sep 2010

@najjulinka to bude chalan? takže K. nebude tak sám v tom babinci 😀 😀 😀

najjulinka
autor
25. sep 2010

No my dufame v chalana male babatko... duuufame.. .veeelmi by sa k nám hodil.... nech +/- mam 2 naraz na tých babatkovských prikrmoch 😀 😀 😀 pre jedno dieťa variť tie žbrndy nesolene je velmi nepraktické 😀 😀 😀 😀 a proste idealne je krmiť naraz 2-3 deti a tak by som to zas mala rozdelene, že 2 malilinkate a 3 velkáčske... a nie taký nepomer , že 1:4 .. jedno je malo a 4 už je moc... 😀 😀 😀 no a achalan jednoznačne.... nech tu mame vzorku aj z toho...

dioliana1
25. sep 2010

@najjulinka že vzorku.... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
26. sep 2010

Dobre ranko.. .U nas upršané.

lulucertik
26. sep 2010

dobré ránko všetkým, aj u nás upršané 😢

najjulinka
autor
26. sep 2010

Baby Lucka sa nam stará o všetko.. o plyšakov... o babiky.. najnovšie o dreveneho vlačika Thomasa... .ale ona tak dokonalo.. .musim stražiť... kradne nam plienky, vlhčene utierky.. .a samozrejme po použití skončí všetko v koši....... 😕

najjulinka
autor
26. sep 2010

@kacena4 pridaj sa k nám 😉 - tu sme!!!!!!

dioliana1
26. sep 2010

@najjulinka vidíš taká starostlivá, bude supermama... 😉

kanhwa
26. sep 2010

@zuzubabo drzim palce na piatok 🙂
Ja uz mam take tahanie volat na upsvar - uz pomaly pol roka to bude, co nas zaradili - snad by mi uz mohli povedat,kolkati sme v poradi....po pol roku...pockam do oktobra a potom zavolam.
Baby - pozdravujem vas vsetucky aj s deturencami 🙂

dioliana1
26. sep 2010

@kanhwa a kolký ste boli na začiatku pri zaradení?

5katarina7
26. sep 2010

nám povedala psych.na príprave,že to nebudeme vedieť koľkí sme v poradí,že to ani ona nevie,ani orientačne.Som sa prekvapila.Teraz vo štvrtok ráno k nám majú prísť pozrieť bytové podmienky,a konečne končíme,a už len vyčkať záverečnú správu. 🙂

dioliana1
26. sep 2010

@5katarina7 na UP by to mali vedieť, aspon približne...ved ako budeš vedieť, že si na rade?
Ostatné ste to vedeli , kolké ste v poradí?

magimary
26. sep 2010

@najjulinka , odkiaľ poznáš moju priateľku a (e😵kolegynku @kacena4 -u?!? 😨 😕 😉
veru, kati, už dávno si sem mala prísť a ty nie a nie...
kde si? 😕
a čakám na objasnenie tohto vzťahu juli vs. kacena 😉

najjulinka
autor
26. sep 2010

@magimary no som ju tu dnes vapatrala... daj si sem do konskeho vyhladavača "profesionalne rodičovstvo" a maš ju hneď 😉 tak som ju takto vymakla a k nam nechodí sem.... tak som ju pozvala.... a aby nas našla, tak som napisala aj sem, nie len IP 😉
Myslela som, že sa budete poznať.. .Pezinok je menší než Košice a Košice su male... 😉 😀 😀 😀 😀 😀

magimary
26. sep 2010

@najjulinka no, my sa viac než "len" poznáme 😉 😅
však, @kacena4 😅 😉

a ešte niekoho si tak našla? 😨

natia
26. sep 2010

@magimary no veď ty nám poď napísať, čo dnes bolo...

magimary
26. sep 2010

@natia už som... 😉
vedľa...

natia
26. sep 2010

@magimary aha... šak pred chvílenkou som kukala a nič nebolo... a už je 😀

najjulinka
autor
26. sep 2010

@magimary viac som nenašla 😀 nejak som nehladala, len som našla... 😀

magimary
26. sep 2010

úplne od veci-
ale toto som objavila-že či to poznáte a že je to aj zaujímavé (do sprchovacieho kúta):
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9496525&tab=0

luxel
26. sep 2010

Nech hľadám ako hľadám, vyhľadávač tu neviem nájsť.

dioliana1
26. sep 2010

@luxel tam čo máš hlavnu stranku vpravo hore si zadaš klučove slovo

dioliana1
26. sep 2010

@magimary aj na toto som kukala už skorej ked som planovala sprchovanie detí ale stačí aj obyčajný vyšší lavór -hlavne je ovela lacnejší 😀

kanhwa
26. sep 2010

Baby, naozaj neviem, kolkati sme boli na zaciatku, pretoze mi to nechceli na upsvare povedat ☹

najjulinka
autor
26. sep 2010

dobru noc

lulucertik
27. sep 2010

dobré ránko tu riadne prší a fúka a dnes máme doktorov na pláne 😢

savia
27. sep 2010

@dioliana1 my sme naše poradie aspoň orientačné vedeli od začiatku, nikdy nebol problém s informáciami,ked som zavolala, vždy mi bolo povedané nejaké číslo a pravdupovediac, už dopredu som si nejak rátala môj približný odchod na materskú.Ale aj tak mi to presne nevyšlo, počítala som na jeseň a drobček je už dáávno u nás doma🙂

savia
27. sep 2010

@5katarina7 tak aspoň orientačne by mali vedieť,ved je poradovník a na nejakom mieste predsa ste...

lenkove
27. sep 2010

Ahojte!
ja keď som volala na úrad o poradie, tak my povedali, že to zrátajú a pozrú sa a potom mi volali, že majú bábo! 😀 To radšej nevolať! 😀 😀 😀

lenkove
27. sep 2010

Ahojte!
ja keď som volala na úrad o poradie, tak my povedali, že to zrátajú a pozrú sa a potom mi volali, že majú bábo! 😀 To radšej nevolať! 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre