Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

natia
3. jún 2010

Lenkove aká sedačka bola vykúpená? Ja som žiadnu nevidela...

najjulinka
autor
3. jún 2010

natia k nám 2x neohlasne!!! a raz z toho po šiestej večer..... maximalne nevhodne.... deti som akurát dlaa do hajan a naložila si večeru... a vtedy zazvonila socialka.....

natia
3. jún 2010

Nám z DD tiež prepadovky... ale z úradu sa ohlásili zatiaľ vopred... aj z úpsvaru, aj z mestského...

natia
3. jún 2010

Lenkove a tá Lídlácka postieľka je pevná? Som ju videla, mali ich u nás asi 20... ale nakoľko už jednu máme, tak som ju musela obísť 😉 😝

dioliana1
3. jún 2010

cawte

dioliana1
3. jún 2010

ani mne sa neohlasila...ale ja jej nezazlievam má nás veĺa v našom okrese je sama na návštevy

bendy25
3. jún 2010

No toto, tolko asocialov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Mne sa len z mestskeho uradu neohlasili, ale zo soc. mi vraveli, ze dojdu tento pondelok ...
Lenkove, a co sa tyka svokry, ta moja sa vzdy ohlasi, aj ked vacsinou nevhod 😀 😀 😀

bendy25
3. jún 2010

Baby ked tak teraz premyslam, tak si nikdy neviem zapamatat, ktore z vas maju dietatko v ado a ktore v pestu ... A tak ani neviem, koho sa mozem na co spytat ... To som az taka blba, ze si to neviem nikdy zamapatat ???

lenkove
3. jún 2010

@natia vysoká stolička, nie sedačka. taká modrá skladateľná 😉 aspoň si myslím, že skladateľná 😀 modrá isto 😀

@bendy25, nemáš veľa možností, bud ado alebo pestu 😀 to hlavné máme všetky spoločné 😉 a časom sa zorientuješ 🙂

saskah7
3. jún 2010

halooo... vyskytuju sa tu aj profi 😉

saskah7
3. jún 2010

aj buduce profi 😀 😝

natia
3. jún 2010

a minulé profi 😀

@lenkove u nás ju mali, mám ti ju kúpiť? v rámci návštevy ti ju raz dodám 😉

najjulinka
autor
3. jún 2010

natia a u nas z domova zas žiadna prepadoka.. .hlasili sa týžden vopred.... 😉 😵 😵 😵

5katarina7
3. jún 2010

baby a z mestskeho uradu načo chodia?Tiež byt prezrieť?

matat3
3. jún 2010

ahojte, som čakateľka na adopciu. U nas z mestskeho uradu vobec neboli, len socialka.

matat3
3. jún 2010

prišli a cele to trvalo tak 5 minut.

bendy25
3. jún 2010

Katarina, ako som uz pisala, z mestskeho robia posudok pre krajsky urad, aspon u nas to tak je. Iba boli v izbe, spytali sa na mm, kde pracuje a tak a ani nepozerali cely byt, skor ich zaujima aj okolie okolo bytovky a tak ...

bendy25
3. jún 2010

To asi kazdy kraj ma to inac ...

natia
3. jún 2010

Z mestské úradu majú vypracovať správu o povesti, je vôbec nechápem, že načo sa oni trepú do bytu, lebo oni majú napísať len to, že ako človek žije, či nemá nejaké občianskoprávne spory so susedmi, či má poplatené smeti a dane za psov a takéto 😉

najjulinka
autor
3. jún 2010

no z mestskeho uradu tiež neohlasene sa natrepali, ked mi deti poobede spali 😒 😒 😒 sice sa hned ospravedlnovali, že nevedeli, že mam deti, že to idu blbo... no ale už prišli....

pimpa
3. jún 2010

caute, my uz len cakame na dorucenie posledneho uznesenia sudu, ale nejako to meska, davaju si nacas...ked to uz zajtra nepride asi pojdem na postu pozriet, lebo u nas je taka postarka, ze velakrat ani neda listok o ulozeni zasielky...len nahodou som na poste minule zistila ze mi tam balicek trci uz dva tyzdne, no haluz.... 😉
Tecie mi z nosa ako z odkvapu!!!!!!!!! Temu: POCASIE ste uz dnes prosim rozobrali? To co ma akoze byt za zaciatok leta? Aj by som sa stazovala, ale zial niet kam ☹

zuzubabo
3. jún 2010

ahojte, ja mám po ďaľšej dvojhodinovke prípravy, dnes sme dokončili všetky testy 🙂.
Myslela som, že takouto rýchlosťou zmákneme prípravu do dvoch mesiacov, ale psychologička bude mať 2 týždne v júli voľno, tak neviem.

cairka
3. jún 2010

pimpa, jedine na lampárni 😅 tam už je tých sťažností na počasie tohto roku asi veeeeeeeeeeeľmi veľa 😝
ináč ja tiež trúbim jak slon, teda aspoň dieťa tvrdí 😝 ale to ona za to môže 😠 to sú jej bacily 😝

cairka
3. jún 2010

dobrá bola krpka, ked som nakladala špinavé riady do umývačky a sa mi kýchlo a kedže som mala plné ruky, tak som si ani nestihla ústa prikryť (ale otočila som sa na druhú stranu) 😅 a malá tak znechutene poznamenala, že " no na tie riady, to teraz budem tvoje bacily jesť?!" kde to len asi tak mohla počuť 😕 😅 😀

pimpa
3. jún 2010

Cairka, vidim ze princeznicka je vsimava 😉
Patko ma zase stale napodobnuje v smrkani, predstiera ze aj on smrka do vsetkeho co chyti a pritom komentuje:Hapčí!!! Mama hapčí....Papo(Paťko) hapčí!!!

cairka
3. jún 2010

no ona je tiež prechorená ešte, tak sedí na lavici a buzeruje, čo mám robiť, doniesť, odniesť, nerobiť ... 🙄
paťko je zlatý, solidárny 😀

lenkove
3. jún 2010

@natia
ďakujem 😀 😀 hádam sa zaobíjdem, mm mi to tak vysvetlil 😀 😀
a k postieľke:my ju plánujeme mať iba ako cestovnú, takže to že je trošku vetchá (a to akože podľa mňa je) až tak nevadí. Hlavne by som sa bála, že ju dieťa prevráti 😅 ale empiricky sme skúsili a neprevátila sa 😀

lenkove
3. jún 2010

a Škorica sa dnes začala pekne hádzať o zem 😝 teším teším 🙄 😀 😀

cairka
3. jún 2010

lenkove, gratulujem ku krásnemu pokroku vo vývoji 😎 😉 😀

pimpa
3. jún 2010

no, tak to mi pripomenulo nedavno docitanu knizku: Detsky vzdor 😅 zrejme u vas to uz zacina byt aktualne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre