Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
28. máj 2009

No fakt.. Ja jediná som bola spokojná... Všetci sa tam nechali vynervovať...

mixka
28. máj 2009

ahojte 🙂 aj nam doslo vyuctovanie, mame nedoplatok 20€ 😠

wolfskinka
28. máj 2009

ahojte tak na chvilku som sa sem zase dostala ...

pimpa patko je krasnucky chutnucky ... velmi pekne babetko, gratulujem

lienocka235
28. máj 2009

Nam doslo tiez vyucotvanie.. ale ideme ho reklamovat .. lebo nam zle vyrataliza teplo.. tie deiliky ci co.. mali sme mat preplatok.. a nebolo nic..t akto.. tak uvidime....

k praci.. ja som celkom spokojna... s pracou aj tak celkovo...

najjulinka
autor
28. máj 2009

No kým mi nedojde tak ako našim, že 30000 preplatok.. myslim dokonca 32000.. .Sk samozrejme... Tak to sme stále slabí...... mama netuší ako... no máme zazračný byt zjavne... 😀 😀 😀 Od začiatku bol nejaký protekčný, lebo všetci mali obyčajné linoleum a my taký akože parketový vzor... 😀 😀 😀 No super byt.. .Hlavne tie preplatky sa mi páčia...

wolfskinka
28. máj 2009

najulinka no to hej to je spica preplatok ... nam prisiel preplatok 57 eur, aj to potesi 😵 ze nemusime doplacat

no volala som do toho navratu tak to rozhodnutie tam zatial nemaju, ale ze na tu pripravu maju uz 2 pary a ze maju dalsie avizovane ... len tiez cakaju na rozhodnutie ako my ... zajtra skjusim zavolat tej pani na socialku ... ze kedy by to mohli poslat do toho navratu ... a ze ked to budu mat v navrate tak sa nam ozvu .. tak snad to bude cim skor, uvidim co mi povie ta pani na socialke

magimary
28. máj 2009

tak práve som sa dozvedela, kedy má Menší súd...
a, poviem Vám, je mi z toho do plaču... 😢
keď si predstavím, koľko bude ešte malý pendlovať od nás tam (k AR)a odtiaľ k nám, je mi z toho príšerne...
keď si predtsvaím, čo to obnáša, ako Malý tie zmeny prežíva ( a my s ním 😔 ), tak som fakt death...,
lebo súd bude až o mesiac...(!!!) 😲
a celé sa zo už doteraz ťahá 3 mesiace!!! 😖 ach ☹ ...

a to som už odkladala všetky vyšetrenia na jún, že to už si absolvujú noví rodičia s Malým sami a teraz ma to všetko počkalo...( 😝 🙄 ), čo je však najhoršie, že teraz už nemám len jedno, s ktorým behám po vyšetreniach, ale aj druhé (čo vždy musím niekde nechať varovať a tak mám pocit, že iné nerobím, eln otravujem mamu, aby mi postrážila raz jedného, raz druhého... 🙄 )...
takže ma tie vyšetrenia o to viac obťažujú a štvú... (a to ma ešte čaká tortúra vyšetrení aj sTomušom, lebo opäť máme ďalší pokus na obe operácie, ale nie naraz-najprv mandle, potom vajka-skrátka sa bud.mesiac asi zbesním s toľkých vyšetrení...samé odbery...keď to tak rátam, tak rôznym našim deťom budú brať bud. mesiac krv asi tak 6-8x 😲, no mám dosť 😝)...

tak som si (asi naivne) myslela, že na začiatku júna už bude súd (že snáď už bud. týždeň)...a toť práve naopak... 🙄 😔 😢

najjulinka
autor
28. máj 2009

no nezavidim.. mne kolegyna dnes nasadila takého chrobáka do hlavy, že cipana... a som myslela, že už to neprichadza do uvahy... a... .sakra... neviem čo skor... či ano, či nie.....

magimary
28. máj 2009

ani Tebe, juli nezávidím...
ale presne viem, čo cítiš... už som podobné zažila...
a keď som sa rozhodla, nebanovala som 😉 😅

môj názor poznáš... 😅 😉

najjulinka
autor
28. máj 2009

😀 😀 😀 no mary a zrovna od teba som čakal uzemnenie 😀 😀 😀 ale potešil opačný názor 😀 😀 😀

magimary
28. máj 2009

odo mňa uzemnenie???! 😲 😀
ja mám na uzemnenia manžela..., ja vôbec nie som uzemnená ( v tejto súvislosti 😅 )...
a hlavne, keď viem, že Ty zvládaš...
ale nechaj to teda na Kaa

najjulinka
autor
28. máj 2009

akože ja som nejak nastavená na dalsie tak či tak... proste 2 su malo... ale.. .joj no keby malo ist do tuheho..... co ja viem... ale pri prvom som už bola tiež tak nastavená, že o 2-3 mesiace, uzmierená s týma naraz šup a bolo... a to byt v neobyvatelnom stave a k nasim.. a .. .no... no a prvé... to je tiež iné... a bolo to super rozhodnutie............... a... no vsak viete ako to bolo... pri každom našom...........
a Kaa teda ten je síce rak,a le je ako váhy......... pred prvým zaštrajkoval....... ale naraz suhlasil... a...
pri Kikovi sa mu to zdalo už privela... ale za mesiac bol už aj s Kikom jasný...... 😀
On už sa vyjadril na príprave, že jemu je fuk čo domov pride, že za mesiac je to upplne iné dieťa.... 😀 😀 😀 Domču vooobec neriešil.. .nijak.......... ale to bolo najmenšie mimino čo sme zatial brali.... takže to je také.. .no velmi to nezasiahne.....

rita55
28. máj 2009

baby kde mozem najst nieco kde su chlapcenske mena okrem toho klasickeho kalendara 😉

mixka
28. máj 2009

rita, na nete pochopitelne 😀 ved tam najdes vsetko 😉

najjulinka
autor
28. máj 2009
najjulinka
autor
28. máj 2009

Baby včera bolo 10 (!!!!!!!!!!) rokov, čo som zmaturovala...

rita55
28. máj 2009

juli dik 🙂 Mixka uz viem 😀 😀

magimary
28. máj 2009

riti, takže to vyšlo???!? 😅 😕 😵
Vám by sa teraz hodilo Natanael 😉
😵

rita55
28. máj 2009

😀 😀 😀 no neviem stale mozno bude Petulo po tatovi 😀

najjulinka
autor
28. máj 2009

Mary v svojom živle.. .mená 😀 😀 😀

magimary
28. máj 2009

juli, ako si na to prišla?!? 😀 😀 😀
opäť si to zhodnotila podľa seba?!? 😀 😅 😀

najjulinka
autor
28. máj 2009

vsak v tomto sa zhodneme mary... toto už ani jenda nezamaskuje... 😀 😀 😀

rita55
28. máj 2009

mne sa paci aj Tadeas,ale neviem co mi nato povie polovicka 🙂

magimary
28. máj 2009

riti, a kedy bvubdú detaily,Ty naša šikovnica a rýchla dievka?!? 😕 😵

rita55
28. máj 2009

no neviem zajtra bude sedenie potom volam na kraj a tam ma schladia a bude.No uvidime ☹ 😉

pimpa
28. máj 2009

Ahojte 😉 dnes mame za sebou vcelku uspesny menej placlivy den.
Magi, tie vysetrenia ti nezavidim...ja idem zajtra s Patkom na Kramare na chirurgiu skontrolovat vajka, snad vsetko bude ok.
Ozaj, ked ste tu pisali o tych vyuctovaniach, nam povedali na druzstve, ze tebto rok to uz robit nebudu, lebo vraj to uz nie je povinne. My sme v najomnom byte a doterz nam vzdy robili rocne zuctovanie, mame aj vodomer, aj plynomer aj vsetko...zda sa mi to fakt cudne. Ved ked platime mesacne zalohove platby, tak to je predsa len preddavok, nie? 🙄

lenkove
28. máj 2009

Juli, predcerom bolo 12 rokov co som maturovala JA! 😀 😀 😀 😀 to sme stare skatule,coooooooooooooo 😀 😀 teda ja urcite

Rita Petrik je krasne meno 🙂 aj nas tatino je Petrik 😎

najjulinka
autor
28. máj 2009

ale som rada, že maturu mám za sebou.. .to by som si zopakovať nekcela už... 😝

cairka
28. máj 2009

ahojte. tak my sme doma 😵 síce sme boli "len" nejakých 36 hodín, ale stačilo. veve celkom fajn bojovala, personál ušiel, ale z hygienických zariadení som bola zhrozená 🤐 a to sme boli prosím pekne na infekčnom 🙄 ešte za 3 dni nám začne niečo iné, čo sme chytili tam. Veve dali troška do poriadku a dnes jej dali obed a sme tam, kde sme boli, len teda nemá horúčky, ani hnačka nie je nejaká strašidelná, ale ani jej netrávi dobre. ale snád to už nejak ukočírujeme a nebudeme musieť ísť späť 🤐 výsledky budú až v pondelok, tak som zvedavá, čo to vlastne máme. ináč sú úplne plní, samí hnačkujúci tam sú, takže zas niečo zúri v mt.

rita55
28. máj 2009

to je dobre,ze ste uz domka.Veve moja zlata len sa rychlo vyliec 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre