Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

eli77
28. okt 2009

jaj no idem sa povenovat rodinke...majte sa tu zatial krasne... 😵

martina_maxian
28. okt 2009

ahoj eli a držím palce, nech to dobre dopadne... 😉 pekný večer

mixka
28. okt 2009

ani dd kde sme brali krpate nedava hostovske, treba jednoznacne podat navrh na predbezko, inej rychlejsej cesty niet, ak samotny dd robi problemy ☹

mixka
28. okt 2009

julinkovci su uz uspesne v ba 🙂

zicon
28. okt 2009

super

zicon
28. okt 2009

To vsetky spite??

janivonbenji
28. okt 2009

ja napr. nespím...ale ešte popri koníkovaní aj pracujem .....to vieš - workoholik 😀

pupaviena
28. okt 2009

prajem dobru noc 🙄

mixka
28. okt 2009

ja nespim, ja klabosim na skype 😀

martina_maxian
28. okt 2009

čaute workoholici, nespáči.... 😀 ja som práve prišla z práce... konečne,,, Piatok mám voľno... 😀
Mixka, s kým skypuješ,, so mnou nie... 😀 😀 😀

janivonbenji
28. okt 2009

workoholik sa ide rozlúčiť....všetkým dobrú noc...

ps : ja nie som až taký workoholik, ale dnes som zdrhla skôr z roboty a som si teraz spomenula, že idem aspoň služobný mail kuknúť, že či tam niečo nie je... a bolo !!!! ...ale nikomu to nehovorte, že v skutočnosti nie som až taký workoholik 😀

martina_maxian
28. okt 2009

no neviem neviem jani.. 😀

magimary
28. okt 2009

ahojte 😉
no, eli ☹ , to je presne to, čoho som sa obavála... 😢
je to neskutočne nepochopiteľné...absolútne sa míňa"účinok" interakcií!!!
načo sa to dieťatko tri dni "namotávalao",keď teraz ho zase odstrihnú?????????????????????????????????načoooooooooo?????????????????? 😨 😲 😖 😨

lenkove
28. okt 2009

Eli
tesim sa z vas, ze ste sa s malou nasli, ale tie interakcie 😢 😢 predbezko sa neda zariadit? 😔

zicon
28. okt 2009

Lebo su to blbci

lenkove
28. okt 2009

usli ste? 😕

magimary
28. okt 2009

nie...
no, jediná šanca je okamžite žiadať predbežko...
aj keď ten "prázdny čas" medzi tým nič nerieši

mixka
28. okt 2009

ja skype.ujem na 6 stran, tak nestiham 😀

zicon
28. okt 2009

Jak moze takato osoba viest DD??

martina_maxian
28. okt 2009

ja skypujem len na jednu stranu.. 😀

zicon
28. okt 2009

Dobru noc a sladke sny, dufam ze zas po polnoci nepojde von ako vzdycky sanitka.

lenkove
28. okt 2009

Zicon
vies, to je najhorsie, ze ona to podla mna robi z presvedcenia o najlepsom zaujme dietata.. 😅 a trosku opia moci k tomu 😅

mixka
29. okt 2009

ahojte bre ranko 🙂 u nas prsiiiiiiiiiiii, fnuk ☹

mixka
29. okt 2009

co este vsetci spite 😕 ???

martina_maxian
29. okt 2009

ahojte,,, mixka aj tu prší... a vobec sa mi to nepáči... 😉

marketka1
29. okt 2009

Ahojte 🙂 elli 77
ak som dobré pochopila si po IA s malou. U nás predbežko prebehlo takto. 😉 po IA nám p.z UPSVaR napísala návrh na vydanie predbežného opatrenia podľa §75 a §76, odst.1, písm. b Občianskeho súdneho poriadku vo veci zverenia dieťaťa do osobnej starostlivosti. za 7 dní sme mali vydané predbežko na 8 deň sme išli ráno preňho na súd osobne, vzdali sme sa odvolania potvrdili právoplatnosť a šli do DD pre Kubka. Ak by to ale nevyšlo mali sme dohodnuté so sociálnou pracovníčkou DD že nám ho dajú na hosťovský pobyt.
☹ Ale tiež z vlastnej skúsenosti Ti môžem povedať že niektoré DD ktoré máju profi rodičov, dieťa na hosťovský pobyt nemusia dať, 😢 pretože ak nemajú ďalšie bábo na výmenu profi mame nezabezpečia jej prácu.) a dostáva len min.plat kým nedostanú ďalšieho drobčeka. a Ak vzťah profi mami a DD je dobrý neumožnia takýto pobyt úmyselne z vypočítavosti. Silno držím palce skúste to predbežko. 🙂

laculik
29. okt 2009

ahojte, sa tu teda činíte, šak nestíham čitam...
skore uzdravenie chorusikom, a vsetko naj oslavencom!
Eli podaj si ziadost na sud o predbezko!
Yukki aka IA? napis mi do IP, ked nechces verejne 🙂

cairka
29. okt 2009

ahojte.
no eli, ja to tiež vidím len na to predbežko...snád to výjde rýchlo...ale aj tak je to choré...že vás za ňou nepustia...malá bola síce v DD, ale chodiť som za ňou mohla 2x denne (aj ked sestričky to nemali radi, tak som potom chodila len raz) a po 11 dňoch som ju brala domov na hosťovský, tak som ju mala skoro rok ...

aj u nás prší 🙄 boli sme u mudry, nech vezme malej výtery, tak som zvedavá na výsledok. snád sa jej do vtedy nepohorší...

ináč nechápem, všade kopa chorých a ked prídem k mudre, tak tam nikoho 😕 a to už 2 mesiace pozorujem. ja neviem, či všetci od nej odišli, či čo 😠 predtým sme furt čakali v plnej čakárni, teraz maximálne 1-2 pred nami 😕 a v organizácii sa nič nezmenilo

eli77
29. okt 2009

Baby ste zlate...v pondelok ideme na socialne a urcite si dame ziadost na to predbezko. Neviete zajtra su na uradoch?

maznacik007
29. okt 2009

dievcata chvilu som tu neni a ake nove veci... /elli 77/ ale nanestastie aspon pre mna nie necakane...

pocuvajte niekto poziadal o vstup do diskusie na mamaaja.. a to meno mi nic nehovori tak prosim pisnite IP

takto verejne k tomu len tolko...

trvaj na predbeznom opatreni.. my sme tiez mali problem s tym ze sa nedostavil zak. zastupca.. a napriek tomu to islo ok.. pisni mi odkial je mala resp. kde ma trvaly pobyt.. /pod kt. socialku spada / a potom ti napisem viac..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre