Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

natia
11. mar 2010

prečo tu už nechodí BRULKA?

laculik
11. mar 2010

ahojte, stastlivo sme sa vratili z dovce. bolo uplne super. tak sa teraz davame dokopy tu v snehu 😨 . zdravim vas vsetky!

najjulinka
autor
11. mar 2010

ahoooj laculik

ralanka
11. mar 2010

majka ahoj a vitaj 🙂
v inej teme si sa pýtala na žilinčanky a okolie tak píšem čo si spomeniem dúfam, že sa niektoré neurazia ked zabudnem 😀 😀 😀
lenkove, rita, ja, cairka, janivonbenji tieto sú asi tak najbližšie baby ak som zabudla dopíšte sa na zoznam a aby som nezabudla asi to potom spíšem a hodím do albumu lebo ani ja nikdy neviem kto všetko tu okolo je 😀 😀 😀

saskah7
11. mar 2010

http://www.usmev.sk/index.php?option=com_conten...

Usmevaci zacali presetrovat Bytcu... dufajme, ze sa to vyriesi...

magimary
11. mar 2010

ahoj lacik 🙂 !, vitaj !!! dlho ste boli preč... 😉

veru, brulka, brulkáááá, KDE siíííííííííííííííííííííí????
snáď je všetko v poriadku a len z únavy nestíhaš prispievať 😨 😕 😔 😉 ...
ozvi sa nám...

monikka22
11. mar 2010

magimary
ip 😎 😉

magimary
11. mar 2010

monika... 😉 , ipnuté... 🙂

saši, ja neviem...neviem...trošku som skeptická... (už si tu fakt pripadám,aké najväčší pesimista 😨 ), usmevaci sú "malí páni"na takúto mašinériu... resp. bez akýchkoľvek právomocí...
a najmä... 😕 🤐 😖

monikka22
11. mar 2010

magimary odpisane.... Pekny vecer vsetkym,,,, 😉

natia
11. mar 2010

Pridávam sa ku skepticizmu...čím viac sa pohybujeme v týchto veciach, tým bezmocnejšia sa cítim

vivien2505
11. mar 2010

Ako by ste sa cítili ak viete, že zajtra budete mať tú česť ☹ 😒 😠 😖 stretnúť tých 😲 😢 🙄 😕 čo veľmi ublížili 😨 🙄 😨 malému nevinnému dieťaťu ☹ 😒 😠 😖 😲 😢 😝 😔 😕 🙄 😨

Jedno viem isto, že nepoužijem toto 🤐.

Myslite na nás. ĎAKUJEME

magimary
11. mar 2010

určite myslíme 😔 😔 😔 , vivien, smejka, slinti, nikolka... 😔 😔 😔

yukki
12. mar 2010

Už teraz na Vás myslím a držím palce.

Dobré ráno.

cairka
12. mar 2010

Ahojte.
Tak ja teraz myslím hlavne na sudcu (kyňu), nech ju konečne osvieti a začne niekto konať v prospech nikolky. Držte sa všetci a pekne im to vytmavte. Držím palce

najjulinka
autor
12. mar 2010

Dobre ranko.
Vivien myslim na Vas všetkých, ktorí Nikolku ľúbite.
Vaš čas súdu je náš čas odovzdávania Vašička na weekend.

magimary
12. mar 2010

myslím, myslím, myslím, moji... 😔
neviem, o koľkej to presne máte, ale tak myslím pre istotu od rána... 😔
ale trošku mám príjemnejšie pocity oproti minulajšku...
akoby sa už malo niečo konečne pohnúť (možno aj preto, že táto "kauza" je na jednej strane tak sledovaná a na druhej tak podporovaná mnohými ľuďmi, čo na Vás myslia...

pupaviena
12. mar 2010

mas odo mna IP

pupaviena
12. mar 2010

dobre ranko vsetkym!!!

magimary
12. mar 2010

dnes má môj nasjtarší chlapík narodky 😔 😨 🙂!
veru, moje "bábätko" už má 7 rokov, už je to 7 rokov, čo som sa prvýkrát stala mamou... 😔 😵 🙂
ale, "príde to na mňa" až o 17,55h (teda to už konečne Tobi vykukol von, po predchádzajúcich 16 pôrodných hodinách... 😅 😝 😅 , "rodím" teda už od polnoci 😅 😅 😅 )

pupaviena
12. mar 2010

😀

magimary
12. mar 2010

aJ ty máš! 😅 😀

cairka
12. mar 2010

magi, gratulujem oslávencovi 😵 prajem mu všetko najlepšie 😵

juli, V. chodí každý víkend?

najjulinka
autor
12. mar 2010

Tobimu všetko naj k narodkám. To už je iný velkáč.

cairka len raz za mesiac.

magimary
12. mar 2010

ďakujeme vám, krásky 😉 🙂 😵

veru, veľký...mne sa to zdá až neuveriteľné... 😔 😨 🙂
že 7 rokov?!?... 😨 😅

saskah7
12. mar 2010

Ahojte, zienky... no, viem, ze je to trapne, ale nasla som v komore zabudnute 2 velke krabice Nutrilonu od 12m, ktore mi raz svokra doniesla, aby som to skusila dat malej, ked ju uz nebudem kojit... ale stalo to tam, staaaaalo dlho predlho a teraz som to pri upratovani znovu nasla... lenze... je to uz rok po zaruke ☹ 😖 ... isla som to vyhodit, ale ma napadlo, ze sa vas spytam, ci to fakt musi byt pokazene... ked to je este normalne vakuovo zavrete...
ale asi to mam vyhodit, vsak? nesmejte sa mi... ja sa v tom vobec nevyznam... v zivote som nepouzivala umele mlieko, tak netusim.... 😒 😖

pupaviena
12. mar 2010

Magi, som si citala o tom, ako si pisla o surodencoch, ze by mohli byt zohrani...no nasi su surodenci, prisli k nam naraz a videli si asi 3x aj s cestou na domovackych akciach...mala bola v profi rodine a maly v domove...ale iste su aj zohrani surodenci niekde...a vsetko njalepsie syncekovi prajeme!!!

magimary
12. mar 2010

no, pupi, za takýchto okolností nemohli byť nijako zohraní 😔 😨 ,
myslela som to v tom prípade, ak by OZAJ vyrastali spolu a ich väzby by boli prirodzené (a aj prirodzene podporované)...

a ďakujem 😉 🙂

saši, rok už je veľa 😕 , ak ti je to úplne ľúto, dajte to niekomu, kto má prasiatka, či psov-im by to nemalo ublížiť... (ja som tak dala tete, čo má prasce a celkom sa potešila, že budú mať "výdatné" mlieka)... 😉

saskah7
12. mar 2010

mary... tiez ma to napadlo... 😀
ak by niekto velmi chcel a ma psov, macky, prasiatka... tak sa prihlaste... 😀

slinti
12. mar 2010

Ahojte, súd nám opäť odročili.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre