Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
12. sep 2009

Dobre ranko. Mary všetko naj k meninám... my sme dnes o piatej dvojky prebalovali a davali flašu... 🙄 🙄 🙄

najjulinka
autor
12. sep 2009

nikollette my sa tešíme na dalsie bábo.. odsmutime si to, ale tým sa uvolní miestočko pre nové... 😉

mixka
12. sep 2009

ahojte bre ranko 🙂 aj ja zelam vsetkym mariam vsetko naj naj naj 😵

cairka
12. sep 2009

dobré ránko.
aj my prajeme majkám všetko naj 😵
som nevymýšľala žiaden plán na víkend, že má pršať, a je úplne letne 😕 no, kukla som na teplomer, tak jesenne 😅

zicon
12. sep 2009

Bre ranko vstavat o 9.20 pekna provokacia vsak??

janivonbenji
12. sep 2009

ahojte,

...najskôr všetko najlepšie máriam - magimary - a samozrejme aj všetkým, ktoré sa tu vyskytujú ...prajem veľa zdravia a sily, byť dobrými a trpezlivými mamami 🙂

...a vy ste vvčera rozoberali autá a mne sa túto noc snívalo, že mm zrazil autom 5 ľudí a musel ísť na 2 roky do väzenia a ja som nevedela, že ako vyžijem s kubkom z mojej výplaty !!! ja som asi šiši, takéto sny...

...dnes ideme na oslavu, tak nevarím ! ešte sme stále v pyžamách a máme lážo - plážo...všetkým prajem príjemný deň.... 🙂

mata2
12. sep 2009

ahojte,
mariam zelame vsetko naj 😵 k meninam.. 😵 😵 😵
magi,hovorim dvojkam ze mas dnes meniny,ci ti neposlu pusu....tak milko poslal,macka zakyvala pa-pa 😵

zicon
12. sep 2009

Inac Mariam tiez prajem vsetkpo na

cairka
12. sep 2009

baby (a chlap), čo chodíte na bábätko, funguje vám fórum?

maznacik007
12. sep 2009

dobre ranko...

mary vsetko naj k meninam.. a vlastne vsetkym Mariam...

cairka... no bbt... jaaj mne sa neda prihlasit.. ja som tam registrovana takmer od zaciatku.. ani neviem aky mail som tam uvadzala.. skusam ale nic.. je to tam uplne naprd.. a este aj ta ruzova.. a cele.. proste nanic...

Ako hadam ked vedeli ze sa dosahaju hesla.. a bude ich potrebne znovu aktivovat cez povodny mail.. tak mohli na to upozornit.. alebo tam dat link na admina...

ja som tam chodila uz pomenej.. ale chodila.. a asi uz nebudem.. lebo sa mi nechce novy nick robit a mail.. lebo na maily co mam ma to nechce prihlasit...

maznacik007
12. sep 2009

jaaj a este som chcela boli sme si vyzdvihnut list zo sudu .. predvolanie.. a mame dolozit znovu tie potvrdenia.. ze do 7 dni...
neviete staci to poslat ci treba ist osobne?

zicon
12. sep 2009

Vcera fungovala, ale ta nova verzia phpBB, no gabo to bude musiet uhladit

ralanka
12. sep 2009

cairka som to bola kuknúť a fórum funguje teda aspon mne 😉

cairka
12. sep 2009

no mne prihlásiť išlo, ale do tém sa neviem dostať...

ralanka
12. sep 2009

aha to som neskúšala idem kuknúť
som myslela že ti to nejde vôbec spustiť

cairka
12. sep 2009

ale pozerám, že posledný príspevok je 10:24, takže asi to nejde nikomu, abo väčšine

ralanka
12. sep 2009

cairka teraz som tam dala príspevok do adopcie a zobralo mi ho v pohode

ralanka
12. sep 2009

no čo ide ti to?

cairka
12. sep 2009

tak máš asi protekciu 😠 ja som sa dostala do jednej témy z úvodnej stránky, prečítala prvú stranu a na druhú som sa už nedostala ☹ a príšerne mi to ťahá oči, po tej jednej stránke už plačem 😅

ralanka
12. sep 2009

čo máš za net mi Martico a ide nám to v pohode

cairka
12. sep 2009

aj ja 😉 asi bude problém inde... no nič, hádam do poobedia to trocha rozbehajú 😝

cairka
12. sep 2009

len dúfam, že kôň po renovácii ostane verný modrej farbe a nepremenuje sa na ružového koňa 😠

mixka
12. sep 2009

ja som zaaa ruzoveho kona 😵

najjulinka
autor
12. sep 2009

Tak my mame výlet za sebou. Celkom sa dalo.. No asi tak ako pri tolkých deťoch... Marketka ma monokel... Spadla na chodniku, ked bežkala a nejak sa jej to zlialo pod oko....... Akože je tmavá, tak to tak nesvieti, ale vidno to...

dioliana1
12. sep 2009

všetko naj Mariám
😀

lenuska74
12. sep 2009

Všetko najlepšie Máriam hlavne megimary veľa zdravia šťastia a pohody 🙂

mixka
12. sep 2009

juli a kde ste boli na vylete ??

najjulinka
autor
12. sep 2009

V Mnichovskom potok pri Bardejove - bol , resp. je tam pobyt náhradných rodín

dioliana1
12. sep 2009

Juli mne to asi celé neukazalo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre