Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
22. sep 2009

jaaaj koli tomuto e to u nás a rozvod, ale som prvá.. .možem si plniť aj manželské povinnosti teraz... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
22. sep 2009

Lucinka ma také čéče (asi 3-4) na predlaktí....

najjulinka
autor
22. sep 2009

a inak Kiko si cmulal ukazovak na pravej ruke.. .Mirka na lavej...... 😀 😀 😀

laculik
22. sep 2009

brulka, s nakupmi to bolo u nas tak, ze na dovolenke (dalekooooo), sme sa dozvedeli ze mame predbezko. takze vo stvrtok v noci sme sa vratili domov a v nedelu vecer som uz isla po maleho. cize v piatok po dvoch tyzdnoch mimo, najvacsi chaos v robote a mali sme prakticky len sobotu na nakupenie vsetkeho (kedze aj ja sa nechcela zakriknut). a to sme museli aj izbycky upravit, drogeria, oblecko atd, atd.... a stihli sme. Zoznam som mala ale uz napisany predtym 😀 .

lenkove
22. sep 2009

Laculiiiiiiik
story je za milion 🙂 Maly Mexican 😉 😎

Juli,
za Zuzu mas sto bodov 😀. a serbliky nam nezabudni odfotit 😀

cairka
22. sep 2009

juli 😀 😉
laculík, ja som dostala radu povedať, že veve mám s arabom 😉 ako slobodná matka v mt by to nebolo nereálne 😀 😀

najjulinka
autor
22. sep 2009

tak asi kupime Lucinke neopren... a nemusi sa slniť v plavkach 😝
alebo si predsa len vezme araba a bude chodiť zvyšok života v plachte... a je to... 😝

ralanka
22. sep 2009

brulka v poho 😀 😀 😀 😀 aj ja ked rýchlo píše tam sa seknem 😀 😀 😀 to je tým že už som dlho zo školy a ten prstoklad nie je čo to bývalo 😀

laculik
22. sep 2009

sak to je ten paradox, mam viacerych okolo seba, co vlastné (biele bio) deti su tmavsie ako nas maly "mexican", a nikto sa s tym nebude v zivote zaoberat...ale nevadi, aspon ma geny na hudbu. a to teda maaaaaaaaaaaaaaa.

lenkove
22. sep 2009

Juli
tie čečká sú také veľké? 😅 možno vyblednú časom.. a za Araba nieeee, veď si to minule odmietla! 😀

Cairka
jasné! S Arabom z mediny, čo musel ufujazdiť domov, lebo ho otec ženiť išiel. Ty máš rozum, nešli ste s ním 😉 anoooooooooooooo

brulka
22. sep 2009

laculik tiez si myslim ze vychovou sa vsetko zvladne a vela od nej zalezi. kazdy clovek je individualita a mal by si sam seba vazit, nebat sa povedat si svoj nazor a stat si za tym co povie. ved preto je svet taky krasny a pestry ze sme vsetci trochu ini. ja sa reakcii inych nebojim a myslim ze budeme vediet aj nase deti tymto smerom viest aby z nich boli stastni a vyrovnani dospelaci.

hej decka si vzdy nieco najdu aby sa mohli posmievat, okuliare, nejake kilo navyse alebo ze nenosis saty ktore su prave cool. ale bohuzial vela tu narobia aj hlupi rodicia ktori svoje decka vedu asi tak ze peniaze hybu svetom...to nekomentujem...aj mne sa posmievali v skole ze mam staru bundu po sestre atd...

lenkove
22. sep 2009

inak, ja mám dosť známych Bulharov a tí sú stále pre Slovákov cigáni a dosť ich to štve 😖 najmä teda pubišky 😀

najjulinka
autor
22. sep 2009

no tie čéče vidno viac a viac.... 😀 vsak je stale krajsia a krajsia... tak aj čéče rastie s nou.... 😀 😀 😀

lenkove
22. sep 2009

Laculik
tak teším na koncerty o pár rokov 🙂

najjulinka
autor
22. sep 2009

inak v Markete tiež vidno cigansku krv.... tak ako v Kikovi a Lucinke... tak isto.... Marek sa až tak nechytá.. .Mirka mám pocit, že sa tiež chytá..
ale marek sa nechytá zatimna nič. .no vlastne odkedy ho máme, tka sa anučil pusovať.... nekcem radšej teraz rozmýšlať o jeho buducej kariere a jeho povolaní.... 🤐 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cairka
22. sep 2009

veve sa tiež nezaprie, ako počuje hudbu hned ju natriasa 😉 a má úžasne dlhé a šikovné prsty, tak uvidíme, či ich využije pri hre na hudobný nástroj, abo ako vreckárka 😀 😀 😅

lenkove
22. sep 2009

Juli 😀 😀

najjulinka
autor
22. sep 2009

sa smej lenove.. .ale som rada, že je chlap... on tehotný domov neríde nikdy.... 😝 😀

cairka
22. sep 2009

juli, ale alimenty bude musieť platiť, ale ved to už bude obstarávať maťa 😝

dioliana1
22. sep 2009

s tými šerblami som to v rade robila aj s Malým a Malou, a pomohlo, malá si sadala rada aj ked tam malokedy dačo urobila....ale snaha bola potom na wc išla sama bez pomoci

brulka
22. sep 2009

fiha laculik tak to bol ale riadny maraton a ste to zvladli 😀 😀 😀 aj ja sa tak vidim ako chvatam po obchodoch a nakupujem rychlo co treba. ale u nas to snad nebude az taky problem aj keby sa daco nestihlo. byvam so segrou a ta ma dve deticky: chlapcek 2 rocky a dievcatko 10 mesiacov - takze oblecko aj kozmetika v zasobe rovno doma 🙂 . a vsetko poctivo pre nas odkladaju.

najjulinka
autor
22. sep 2009

dioliana lucka Kika obzerala, jak keby mu zavidela a ona na nočnik ani za svet.... Kiko hnedna prvý šup sadol bez problemov....

najjulinka
autor
22. sep 2009

brulka a vy aké dieťatko , resp. deti kcete? aku mate predstavu?

laculik
22. sep 2009

a hlavne v tej vychove je (teda podla mna), dolezite ucit aj tie deti ktore handicapy nemaju, aby sa s nimi stotoznili. vzdy som viedla malych k tomu (ucila som vytvarnu aj male 5-6 rocne deticky 🙂 ). Presne, ze tou odlisnostou je kazdy clovek zaujimavy. Niekedy to ani dospelaci nepochopia, ale to podla mna tym, ze ich rodicia im to dostatocne nevysvetlili...

lenkove
22. sep 2009

tak veru, Juli, ty si len svoj pokladik straz 🙂

a inak som sa dozvedela, ze aj moja kamoska porodila, maju druhu dcerku 😉 Prva je Joana a druha Janica 🙂 pekne mena vybrali 🙂

najjulinka
autor
22. sep 2009

Kamoška porodila syna Leonarda... mau Lauru a najstaršiu Simonku.... Asi k Laure vyberali odhadujem.. .k Laure sa inak brutálne hodí Aurel 😉

najjulinka
autor
22. sep 2009

inak aj na babetku sme teraz v teme kam chodim mali 2 porody...dnes Janik a minuly týžden Hanka....

dioliana1
22. sep 2009

juli to je ako Klaudia, Silvia a Lea
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brulka
22. sep 2009

laculi absolutne suhlasim. na slovensku nemaju napr postihnuti ludia moznost pohybovat sa medzi nami volne ako by si zasluzili. proste to nejde - dlho sme na nich zabudali a teraz sa neda vsetko prisposobit naraz a okamzite. studovala som v nemecku a tam bol pristup ludi celkom ini. nikto necumel na nikoho - ludi s postihnutim bolo vidno vsade lebo mali na to podmienky pohyb na ceste chodniku v dopravnych prostriedkoch. vacsie firmy automaticky zamestnavali aj ludi s postihnutim atd...vsetko bolo prirodzene u nas casto ani dospeli nevedia ako sa maju chovat a nevedia to potom ani svoje deti naucit...

lenkove
22. sep 2009

oni neziju na Slovensku, tam sa tie mena aj hodia aj su trosku exoticke, najma Janica 🙂 hlavne je sranda, ze obe su Jany 😀 paci sa mi, ked deti maju rozdielne mena s rovnakym vyznamom 🙂

Juli, je to jasne, je porodny cas 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre