Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
26. sep 2009

Dobre rano... Lucinka mi tu pije ako veľká 😀 ( = z pohára)

rita55
26. sep 2009

juli a co Lucinka a nocnik 😉 ,lebo u nas nic.Ja uz neviem ako na nu.A leukoplast tiez nevadi ☹

martina_maxian
26. sep 2009

dobré ránko.. 🙂

najjulinka
autor
26. sep 2009

Nijako ešte s nočníkom... Ale momentalne som sa prestala snažiť.. davame pauzu a potom zas skusim... Asi hromadne už na to pojdem... S tým, že zvyšok nech si skuša a nad Luckou budem asi stáť... Takže musím dokupiť nočníky... IKEAcke sa mi páčia... Len IKEA daleko... Nekcem žiadne hebeda.. .tento jeden mame velky a ostatné nech su stohovatelné....

lenkove
26. sep 2009

dobre ranko
tak ja idem na tie hriby 😀

mixka
26. sep 2009

nam nefrologicka vravela, ze upne staci, ked sa deti zacnu ucit na nocnik v 2,5 roku. a musim povedat, ze nase si zatial neuvedomuju suvidlosti, ked sa ich spytame, ci robili kaka do plienky. ako vedia, co sa pytame a kam sa kaka robi, ale nevedia povedat ci robili a uz vobec nie, ze idu 😀

najjulinka
autor
26. sep 2009

Lucinka teoriu ovlada.. prax je na prd.. .mna len zaraža, že sama sa na nocnik pýtala koncom aprila a pomenovala presne čo ide robiť... či pipi alebo kaki.... odvtedy nič!!! takže to potvora vie... keby nevedela, tak človek mavne rukou....

rita55
26. sep 2009

mixka ,ale nasa dr ma nato iny nazor 😠 tak som jej povedala,ze co mam s nou robit ked sa nechce pytat.Ona posedi na nocniku,ale to je vsetko.A stihla dodat,ze su deti ktore chodia na nocnik uz v 9mesiacoch.Co uz snad sa to niekedy naucime 😉 Zeny co idete varit?

najjulinka
autor
26. sep 2009

U nas neurologička v decembri by chcela na kontrolu aby prišla u Lucka bez plienky........ Pri najhoršom jej dam dole plienku v cakarni 😀 😝 a keby sa pototo.. .tak poviem, že sa asi boji lekarky.... 😀 😀 😀
No nie.. .proste ked bude mať plienku, tak bude ma plienku.. .ked sme prežili, že si sadla až 13 a pol mesacna, tak prežijeme aj ked bude ako 2 a polročná plne plienkovaná.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rita55
26. sep 2009

juli to s tou cakarnou aj mna napadlo 😀 😀 😀 😀

dioliana1
26. sep 2009

juli do 15ky sa určite naučí 😀 😀 😀

cairka
26. sep 2009

dobré ránko. tu je riadne rušno dnes ráno 😀

my sa chystáme von, máme dohodnuté stretko s kamoškou, ale je tam strááášna zima 😠

dioliana1
26. sep 2009

u nás slnečno ale chladno

cairka
26. sep 2009

aj tu je ináč slniečkovo 🙂 len sme boli zvyknuté na iné teploty 😠

mixka
26. sep 2009

aj u nas kraaasne svieti slnko 😵

ralanka
26. sep 2009

cairka ale ved ja mám 25 stuňov na balkóne a je krásne teplúčko 😉 🙂

cairka
26. sep 2009

asi máš lepšie otočený byt 😉 my máme na západ a v tieni stromov a máme momentálne 16 stupňov a veru teplo od okna nejde 😉 sedím pri okne, takže cítim, ako sem ťahá ...brrrrr...a ak vám svieti slniečko na teplomer, tak jasné, že je viac, my máme bežne k večeru na teplomeri cez 40 stupňov, lebo celé poobedie nám tu svieti slniečko 🙂

mixka
26. sep 2009

my teplomer nemame uz pol roka, tak ani neviem, kolko je st vonku 😀

ralanka
26. sep 2009

nie nesvieti mi naň a vyt máme východ západ tuším takže do obeda mi svieti do obyvačky a spálne a poobede do kuchyne a detskej tak tu mám krásne 😉 🙂

cairka
26. sep 2009

tak sa presťahujeme ku vám 😀 😀 😝

mixka
26. sep 2009

aj ja sa chcem prestahovat prec z ba 🙂

ralanka
26. sep 2009

príd tuším už 2 roky suseda oproti slubuje že predá byt že to nezvláda platiť tak sa jej opýtam? 😀 😀 😀

mixka
26. sep 2009

kolko izbak to je ??

ralanka
26. sep 2009

to bolo pre cairku pre teba je malý 😀 je to trojizbák 😉

mixka
26. sep 2009

aha, skoda ☹ cairka ma nejaku protekciu, ci co 😠 😀 ???

ralanka
26. sep 2009

nie ale vy by ste sa tam nezmestili oni sú len dve 😎 ale môžme kuknúť blízko nás neaký fajn domček pre vás 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
26. sep 2009

ja by som sla hned, ale nasho ocka nedostanem tak daleko 😠 😀

cairka
26. sep 2009

ralanka, len musíš ukecať susedu, aby nám ten byt podarovala 😀

som dávala tabletku do práčky a veve hovorí "bola chorá práčka? už bude zdravučká!" 😀 😀 😀

ideme von, snád nezmrzneme 😝 majte sa

ralanka
26. sep 2009

však podnikať môže hocikde a je tu viac mies kde ísť ho lesa na prechádzky a pod však cairka a lepší vzduch 😀

ralanka
26. sep 2009

však predáš ten čo máš nie? príp ju musime neako oblbnúť 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre