Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
17. jan 2010

Veve uz riesi zemetrasenie? Ja som moje prve zemetrasenie riesila v prvej triede.. Bolo v Armensku.. a doteraz si to pamatam, deticky to velmi prezivaju take veci.. 😕

martina_maxian
17. jan 2010

ralanka, aj my sme v byte, kde sme bývali, mali susedov a aj väčšinu osadenstva dôchodcov a to bolo strašné,,, človek sa nemal ani s kým poriadne porozprávať... a čo mohli to ohovorili a tak... no hrôôôôôôôôôza.....

najjulinka
autor
17. jan 2010

akože Marketka ho tiež nepoužila v slove,a le tak si "vyspevovala" a v tom bolo krááásne dlhééé RRRR...
Akože ja som račkovala až po prvu triedu, takže pohoda.... 😀 😀 😀 😀
My ked sme si s Luckou hovorili abecedu, tak vždy sme skončili pri "er" - to už nezopakovala... 😀 😀 😀 Ale potom sa aspon snažila a vyšlo z nej "el" , tak aspon sme sa dostali k ypsilonu a ten sa jej veeelmi páčil... a čo je sranda ten sa páčil aj synovcovi ked bol v jej veku 😀 😀 😀 😀 😀

cairka
17. jan 2010

leni, no rieši, lebo sú toho plné správy. a dnes ukazovali také dievčatko v "nemocnici", to ju upútalo prvé a potom takého riadne krvavého muža a spadnuté domy...a do toho rozprávali o zomretí a to teraz dosť intenzívne riešime...

ralanka
17. jan 2010

Maťa no my ich máme na poschodí a pred 3mi rokmi sme kupovali tento väčší byt na hypotéku čiže sa už nemáme za čo sťahovať do iného 😀 😀 😀 😀

ralanka
17. jan 2010

ale zas kamoška s 2 ročným býva o barák vedľa 😀 😀 😀

lenkove
17. jan 2010

Veve moja, citlive a vnimave dievcatko to je.. drzim palciska, nech to dobre "poriesite" a cim skor na to zabudne.. 🤐
my mame v dome tiez samych dochodcov.. asi dve mlade rodiny, ale v dome je tichucko ako .. no ani neviem ako kde... ked sa mm s kamosom rozpravali u nas a ja som sla do obdchodu bolo pocut len ich dvoch.. a to bolo asi sest popoludni, ked su ludia uz doma.. 🤐 🤐

janivonbenji
17. jan 2010

ralanka,
aj my sme mali ( a stále samozrejme máme 😉 ) v paneláku zväčša dôchodcov a tiež takých, čo všetko vidia a predstav si, že si myslia ( a mám to fakt overené ), že kubko je náš a na začiatku riešili, že kde som ho vynosila, že si to nestihli všimnúť ! ale keďže ja nie som ten typ - štíhla dlhonohá, tak aj hneď mali vysvetlenie 😀 a ešte si k tomu dodali, že pod kabátom sa v zime všeličo schová ( my sme kubka brali v novembri ) ...a potom už nikto neriešil...ale inak ja to malému už priebežne vysvetľujem, že je srdiečkový... 😉
ps : zajtra budem na vás myslieť, aby súd bol šup-šup !!!

ralanka
17. jan 2010

jani ani ja nie som štíhla 😀 😀 😀 ale bude im to podozrivé že chodím do roboty lebo viacerí vedia kde robím a zrazu druhý deň donesiem mesačné bábo domov? nie sú idioti a hlavne nie naše drbny 😠 😠 😠

janivonbenji
17. jan 2010

ralanka,
by si sa čudovala !!!! u mňa to bolo tak isto ! ja som ešte deň pred tým, ako sme išli pre malého do nemocky bola v robote, kde som tiež dosť ľuďom na očiach a poviem ti, dokonca jeden mladý manželský pár, ktorému sa pár mesiacov pred naším narodilo dieťa si to nevšimol, pritom s tou maminou som sa stretla pár dní pred "mojím pôrodom"...počas MD sme sa aj skamarátili a raz sme sa o tom bavili a ona len tak mimochodom povedala, že : bože akí sme zaneprázdnení, som ani nevidela kedy a už ste mali malého, som ťa poriadne ani s bruchom nevidela !...jednoducho to bežne ľudí nenapadne, že keď nevideli brucho, tak je ado...( teda aspoň v mojom okolí nie 😀 )...ale v konečnom dôsledku je to jedno, či to ľudia vedia abo nevedia, dôležitejšia ( aspoň pre mňa ) je ich pozítivna reakcia na situáciu 😉

marketka1
17. jan 2010

Ahojte teda vy ste toho za hodinku popísali.
Ja bývam v bloku kde sú drbny asi všetci každý rieši niečo iné ale vedia že nie sú bio .Najlepšia bola švagrinina susedka keď sa opýtala tak potichúčky či mám Martina s arabom 😀 😀 😀 A Kubko tak toho si mm zabezpečil s inou ženou a ona sa ho zriekla ,keď že sa na ocka podobá 😀 😀 😀

lenkove
17. jan 2010

Marketka, tiez ste traposi 😀 ty jedneho s arabom mm druheho s ktoviekym 😀 hlavne, ze su obaja vasi vlastni 😵 😵 😵

cairka
17. jan 2010

markétka, aj mne prisudzujú araba 😀 😀 😀

najjulinka
autor
17. jan 2010

Ja ked som dakde len s dvojkami bola, tak že "Odkial je Vaš pan manžel?" 😀 😀 😀 😀 😀 Som mala sto chuti odpovedať, že manžel je Poliak 😝 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

marketka1
17. jan 2010

nové foto.
No jasné že sú NAŠI. ja tie drbny neriešim deti budú vedieť skôr od nás odkiaľ sú ako od iného 😝

cairka
17. jan 2010

markétka, pekné fotočky 😵

martina_maxian
17. jan 2010

markétka,, super fotky,,, deti sú tam ako v pralese... perfektné... 😉

najjulinka
autor
17. jan 2010

marketka no konečne som aj ja dopozerala foto (pomaly mi ide net nejak)... Super trojka... Pozdravujeme Kima 😵 😀 😀 😀

martina_maxian
17. jan 2010

Juli a vy zajtra rodíte?? alebo nie?? 😉

yukki
17. jan 2010

Marketka fajn fotky! 🙂

najjulinka
autor
17. jan 2010

Martina podla Mirkinho kašlu sa obavam, že nie.. A moj sopel k tomu,a le ja zvyknem byt 2 dni chora, tak trošku soplu už mam druhý den, takže zajtra by malo byť už ok..... ale ten mirkin kašel je stááále rovnaký.......

ralanka
17. jan 2010

pridala som fotečky z hniezdenia aby ste nepovedali 😉 potom ešte odfotím kočík as postielku ked bude zložená ale je to dosť tmavé lepšie je to fotiť cez deň ale ked ste to už predtým odo mňa pýtali tak máte 😀 😀 😀 😵

najjulinka
autor
17. jan 2010

diiiiky ralanka.. idem hned kuk 😵 😀

ralanka
17. jan 2010

no juli je toho ešte omnoho viac ale vyberala som tie krajšie mám aj také z bazaru na domka ked bude grckať a pod. 😉 😀 😀

najjulinka
autor
17. jan 2010

jasne...
zlatulinké drobulinke.. ja som dnes tiež nadabila na take malilinkaté dupky, ale fakt mini.. .maximalne to bola 56ka... a vravim manželovi "vidiš. Take babo male ckem. do takých dupiek" 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

ralanka
17. jan 2010

no ja mám z každej velkosti pár kusov lebo sme nevedeli či bude ozaj mimi 😀 😀 😀 😀 😀

ralanka
17. jan 2010

kde ste všetky? 😲

magimary
17. jan 2010

ahooojte!
pred chvíľou sme prišli z podkrovia 😅 ...
ralanka,leni-pekne hniezdite (vecičky, kočíky preberáte... 😵 😵 😵 )

ja som len chcela odkaz od mojej sesternice:

Dobrý večer, posielam veľa pusiniek od Silvinky všetkým zainteresovaným ale aj tým ostatným, CT dopadlo super veľmi sme šťastní a Siskyni rodičia ďakujú za veľkú podporu a lásku od vás aj za vaše modlitby. Krásny zvyšok večera. 😵 😵 😵

ralanka
17. jan 2010

to je super mary 😵 😵 😵 😵

magimary
17. jan 2010

hej...tešíme sa...
je úžasné, keď v ťažších obdobiach je naraz viacero dobrých správ... 😵 (aj vaše detičky sú tými dobrými správami 😉 🙂 )...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre