Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
13. feb 2010

martina tvoje dvojky nie su až také tmavé, ale vyzeraju tmavo, lebo maju výrazne černošské črty a to v človeku evokuje tmavu kožu... Mareček je svetlejší ako Lucinka a Kiko napr. 😉

martina_maxian
13. feb 2010

Juli no neverila by si, ale naši známy, čo majú 2 chlapcov mulatov, tak sú ovela svetlejší... Sama som bola prekvapená, že aký rozdiel to je... a pritom áno, Marek je dosť svetlej pokožky, keď sa porovná napr. s Markétkou,, 😉 😉 🙂 🙂

cairka
13. feb 2010

juli no neviem, ja som mala pocit, že konečne sa veve hrá s deťmi, pri ktorých nie je okato najčiernejšia 😀 nie že by pri nich žiarila, ale ani svetlejší neboli a lucka je oproti veve svetlunká

martina_maxian
13. feb 2010

ciarka... 😀 😀 😀 😉

tatiannna
13. feb 2010

ja si tiež myslím, že sa to poddá... 🙂 no ja by som najprv chcela chlapčeka, ten nech je aj najbelší na svete a potom časom to dievčatko a to bude krásne čierne a bodka 😉

inak prosím vás ten Kiko, čo ho tu často spomínate, on je u niektorej z vás?

marketka1
13. feb 2010

ahojte.
mexx tak ako tu niektorá pred chvíľou spomínala ak máš doma dieťa v pestúnstve, ktoré predtým bolo osvojiteľné nadobudnutím právoplatnosti o pestúnskej starostlivosti sa ruší automaticky osvojiteľnosť a to čo Ti tetka z upsvaru povedala je blbosť okrem bio rodiny Ti dieťa v pestúnstve nemôže nikto vziať (okrem socialky ak sa človek nestará) nechaj tetku nech si vraví čo chce nemá pravdu.

tatiannna
13. feb 2010

Môžeme dieťaťu v pestúnstve zmeniť krstné meno?

najjulinka
autor
13. feb 2010

tatianna v pestunstve nemožeš takmer nič....... 😝 😀 😀 😀

tatiannna
13. feb 2010

som si aj myslela...ježiši, ale keď niektoré mená sú tak blbé...

najjulinka
autor
13. feb 2010

vsak vola ťmožte akokolvek 😉 😀

najjulinka
autor
13. feb 2010

my už sme sa k takemu "blbemu" menu dopracovali... a v pohode 😉

marketka1
13. feb 2010

tatiana meno a priezvisko sa dá zmeniť so súhlasom rodičov bez problémov a niekedy ak už je dieťa veľké sa dá aj cestou súdu.

najjulinka
autor
13. feb 2010

so suhlasomrodiča fakt sa može čokolvek 😀 😀 😀

tatiannna
13. feb 2010

aha, len ja pochybujem, že ak ten rodič raz dieťa pomenuje, že mu bude po vôli, aby si ho niekto cudzí premenoval...či?

marketka1
13. feb 2010

julka ale sú aj taký NR čo sa stretávajú s bio rodičmi takže sa netreba smiať niekedy je na škodu že dieťa nevie o bio rodičoch nič.

najjulinka
autor
13. feb 2010

vsak ano, ja len, že bio malokedy si da namahu a vybaviť to.. akože ustne suhlasi ale to je vsjo............

najjulinka
autor
13. feb 2010

bio rodič proste može plno... ale pestun dokopy nič...

marketka1
13. feb 2010

tatiana by si sa divila ide len o vzťah bio rodiča a NR sú totiž to aj normálnejší ktorý s tým nemajú problém zmeniť to.

tatiannna
13. feb 2010

fakt? tak to je pozitívne...s tým priezviskom mi to nevadí, len keď sa bude volať nejaký Gejza alebo Gizela...

tatiannna
13. feb 2010

Čítam knihu Adopcia - vzťah založený na sľube... určite poznáte... povinné aj k výcviku, ale mala som ju rozčítanú už predtým...tak idem vypínať PC, brú noc

najjulinka
autor
13. feb 2010

a čo tak Esmerlada alebo Ronaldo , Leonardo? Hmmmm??? 😝

dioliana1
14. feb 2010

doma si to dieťa možeš volať hocijako

katarinkamt
14. feb 2010

Ahojte dievcata, neviete mi poradit nejaky bazarik s detskymi vecickami okrem konika?

yukki
14. feb 2010

babybazar a mimibazar....

tatiannna
14. feb 2010

Leonardo a Ronaldo náááhodou celkom ide, to by neva... kamoška má v profi Arpáda a Afroditu 😀

marketka1
14. feb 2010

Ahojte prajem krásnu nedeľu všetkým 😉

tatiana bazos.sk

a trošku iného zábaviska:
http://www.aktuality.sk/clanok/156513/video-mla...

dioliana1
14. feb 2010

aj bazarik.sk alebo minibazar

dioliana1
14. feb 2010

ahoj a peknú nedelu všetkým

ralanka
14. feb 2010

ahojte pekný deň všetkým prajeme a krásneho Valentína cmuk 😵 😵 😵 😵

tatiannna
14. feb 2010

Júúújha, kde ste všetci? Oslavujete ? 😉
Nie je niekto z vás profi v Rohožníku náhodou?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre