Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

ralanka
14. feb 2010

no všetci si zrejme užívajú krásnu nedeľu aspon tu u nás nádherne svieti slniečko 😵 😵

tatiannna
14. feb 2010

jááj, no ja som sa prišla odreagovať, u nás sú vikendy len o učení...včera sme ju to učili 3 hodiny, dnes na nás zas púli oči, že čo od nej chceme...ja normálne nemám síl...

a keby ste chceli vedieť aký je mesiac, tak Valentín...

najjulinka
autor
14. feb 2010

tatianna klasika.... ale 3 hodiny je moc na každé decko........ čo nejde, tak nejde....

martina_maxian
14. feb 2010

ahojte,, dnes sme kúpili kočík..... 🙂 🙂 🙂 🙂 neskutočná náhoda to bola.. 😀 😀 😀

tatiannna
14. feb 2010

Najhoršie, že ona sa aj chce učiť, ona to neodmieta, len jej to chuderke proste nejde a v DD aj na škole ju odmiteajú dať na špeciálku...ale ona sa chúďa fakt trápi...keby ste počuli tie jej hlody, to je hodné 5 ročného decka... No a o ňom nehovorím vôbec, ten má učenie v paži...totálne mu to je celé jedno...

no ale možno, možno, moooožno sa mi rysuje nejaké ďalšie profi dieťa...každopádne nás čakajú pekelné dni...

mayap
14. feb 2010

mati,
a myslíš, že ho ešte využijete?

tatiannna
14. feb 2010

MARTIna a to ešte dvojročné detičky potrebujú kočár? Ja neviem, ja sa v mini deťoch nevyznám 😀

martina_maxian
14. feb 2010

neviem ani ja,,, ale uvidíme.,... 😀 😀 😀 😀
celkom sa z neho teším... 🙂

mayap
14. feb 2010

no, tatiannna, ja kočík ešte občas potrebujem aj pri mojom už takmer 4 ročnom synovi... 😲 😝 . ale on je taký krtko maličký, meria ešte len 95 cm. to ešte tak nebije do očí... 😀

mayap
14. feb 2010

mati, ja len preto, lebo si ich už mala pekne vycvičené na pešo. nie ako my... 🙄

martina_maxian
14. feb 2010

mayap naši majú 82 a 84 cm... tak ešte im je fajn v kočíku.. 😉 😉 😉

mayap
14. feb 2010

no dobre mati, len tvoji sú o 2 roky mladší od môjho... 😅

magimary
14. feb 2010

tatiana, ja poznám rohožník... (kvázi "osobne", veľmi dobre sa poznám s bývalým riaditeľom)
ale pre profi je to tam nula bodov-nechcú im totiž dávať deti z úradov, takže nemajú deti a teda nemôžu zamestnať ani profi...
to sa dokonca týkalo aj mňa,keď som si hľadala prácu...

inak pekný deň, teda už len večer 😅 !
My sme včera v noci plesali... 🙂

mayap
14. feb 2010

magi,
a vyplesali ste sa dosýta???

magimary
14. feb 2010

hej vyplesali 😅 , aj vykecali so známymi atak... 🙂
mati, môj obľúbený kočík!!! 😵

mayap
14. feb 2010

magi, už len tie tvoje vysnívané dvojičky do neho... 😉

ale, myslím si, že stačí aj jedno, ale o to viac vytúžené, však... 😉

mayap
14. feb 2010

paťo je ešte stále chorý. vo štvrtok dobral ATB, ale na kontrole s ním doktorka nebola spokojná. máme prísť opäť vo štvrtok... a výsledky MRI ešte stále nemáme. ja sa len utešujem, že keby tam niečo bolo, už by nám dali vedieť... 😔

magimary
14. feb 2010

veru mayi, ale ja už som poľavila zo svojich nárokov, ani nemusia byť dve rovnaké, ale keby boli dve-aj rôzne detičky...doňho... a ten jeden ISTÝ (chlapček) v ňom hlavne.., a druhý môže byť aj neistý... 😉 😅

mayap
14. feb 2010

magi, a kedy už budete vedieť ako na tom ste?

magimary
14. feb 2010

neviem, modlím sa aby to už bolo tento týždeň...
taká som stále v napätí...kiežby to už bolo zajtra, ale to určite ešte nebude...

mayap
14. feb 2010

to ti verím, že to musia byť poriadne nervy... 😔 .
dopadne to dobre... a tebe sa snáď celý deň čká z toho ako na teba a ... myslím... 😉

magimary
14. feb 2010

jaj, mayi, si super!!!aj všetci, čo myslíte na nás, pri všetkých vašich starostiach, ste super podpora a opora 😵

najjulinka
autor
14. feb 2010

Mati vidim, že dvojičky ostanú značke Inglesina verní 😉 😀
Potreba kočíka Tatiannna je zavisla na mnohých veciach - na samotných detoch, na ich počte, na životnom štýle rodiny a pod.

tatiannna
14. feb 2010

aha, aha, dobre, musím sa aj ja už začať v týchto kočíkových veciach trochu orientovať 😉

tatiannna
14. feb 2010

MAGIMARY som si to pomýlila, mal to byť DD Malacky 🙂

laculik
14. feb 2010

ahojte, len som Vas chcela pozdravit. nejako nestiham. ale citam aspon 😉 .
My sa pomaly balime, ideme do teplych krajin zasa, uz sa zacinam tesit 🙂

najjulinka
autor
14. feb 2010

Laculik tak si to užite.
Ja pojdem pomaly spať asi........

lenkove
15. feb 2010

dobre rano
my klasika, uz spime 😝 dnes ide babi prec, ideme podat papiere na sud a tak..

Mati
blahozelam ku kociku!!!

misi33
15. feb 2010

dobre ranko

vsetkych vas srdecne zdravim

vidim,ze je tu vela noviniek a kopec stastnych maminiek,gratulujem 🙂

bola by som vdacna keby ste mi napisali nazory,skusensti na deticky drogovo zavislych matiek

bolo nam ponuknute babetko od takejto matky

babetko je vraj momentalne zdrave, no treba s nim cvicit vojtovku lebo ma stuhnute pasticky

mate niektora osobnu skusenost?

dakujem

cairka
15. feb 2010

dobré ránko.
lenkove, tak idete s malou samé hospodáriť, alebo už príde tato?

misi, na deti drogovo závislých matiek ti isto odpíše magi, ona ich mala pár, ja len k tomu vojteniu - aj veve vojtila od šiesteho mesiaca kvôli stuhnutej pästičke a hypotonii, neskôr kvôli plazeniu a nie štvornožkovaniu, brala som ju v 8 .m. a vojtili sme asi do 11 mesiacov, 2 týždne pred narodeninami prvými spravila prvé kroky samostatné a zhruba do 2 apol roka dotiahla na rovesníkov aj jemnú motoriku 😉 takže len tá zovretá pästička nie je taký strašiak 🙂 ale veve nie je dieťa drogovo závislej, teda vraj je silná fajčiarka, ale je mi jasné, že ty píšeš o iných drogách 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre