Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dioliana1
3. mar 2010

😉 🙂 😉

martina_maxian
3. mar 2010

magi perfektná básnička... 🙂 🙂 🙂 asi sme sa v nej viaceré našli... 🙂
a pridala som fotky s našimi známymi, ktorý majú tiež mulatkov.. 🙂 🙂

janivonbenji
3. mar 2010

ahojte,
no vidím, že po celom slovensku rovnaká pošta brázdi naše maily, aj mne dnes prišla táto básnička a je ohromná, taká zo života 😉 ....

magimary
3. mar 2010

matimaxi,a to tiež dvojičky?!? 😅 😵
taká koncentrácia mulatíkov na jednom mieste asi nebýva často... 😅
a to majú svoje biodeti 🙂 ?

hej, tak jani...brázdi, brázdi... 😀

cairka
3. mar 2010

a mne prišla už dávnejšie 😝
čokoládkové fotky super 😵 markétka na nich riadne žiari 😀 ako horká čokoládka medzi mliečnymi 😵

martina_maxian
3. mar 2010

magi nie, to nie sú dvojičky, Eric má 3,5 a Alex má 1,5.... a áno sú bio, tatina majú z Beninu,,, ale bývajú tu kúsok od nás... 😀

magimary
3. mar 2010

aha, hej... 🙂

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ralanka
4. mar 2010

dobré ránko no vidím vivien, že nemôžeš spávať 😀 😀 😀 😀 😀
my sme už napapkaný a opäť hajáme a mama sa konečne dostala k PC a ide čítať maily a samozrejme vás čo ste všetko popísali 😉

najjulinka
autor
4. mar 2010

Dobre rano... jááj tá basnička je už v každej téme nie len na konovi, už aj v maily.. .a už aj tu......
Tak po troch dnoch čo vstaval najmladší o piatej, tak vstal normálne o šiestej... Za to Domča mala nejakú uplakanú noc.. .Ale Karol k nej vstával 😵 😵 😵 (teraz spi)

ralanka
4. mar 2010

hej juli máš pravdu už aj každý v maily to posiela ale je to milé 🙂 a myslím že aj pravdivé som na MD iba chvílku ale je to fakt všetko dookola ale ja si to zatiaľ užívam neskôr mi z toho bude šibať možno 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
4. mar 2010

No pravdive to začína byť asi pri "3 a viac"... do počtu 2 je to pohoda.... 😉

ralanka
4. mar 2010

nemyslím podľa toho aké sú deti kamoška má jedno ale sorry za výraz to by som nechcela taký extrémny divoch to je , že sa nemôže ísť s prepáčením ani vys....ť jej nezávidím a to už má 2 roky a vzdor ním len tak lomcuje 😒

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ralanka
4. mar 2010

no ja zaspím bez problémov 😀 😀 😀

ralanka
4. mar 2010

kde ste všetky čo ste všetky ponocovali? 😲

najjulinka
autor
4. mar 2010

Ja som kukla Modre z neba (boli naši známi) a šla spať

mexx
4. mar 2010

Caute,
pozeram ten clanok o Arpadovi, to je ten isty z Reporterov, nie? 😕 Tam to tiez ukazovali, ale nie tak podrobne opisali, a redaktor to nakoniec zhrnul tak, ze cele je to uplne divne, lebo ked je maly Arpad u mamy, chce byvat s nou, a ked ide na vikend k otcovi, tak tvrdi, ze chce byvat s nim a k mame sa nevrati... 🙄 Ktovie, kde je vobec pravda... 😔

lenkove
4. mar 2010

ja som dala dieta o pol osmej spat a lahla si k nemu, lebo sa hadzalo ako dive a potom sme zaspali obe 😀 o dvanastej sme papali, o tretej som ju presviedcala, ze sa jej len nieco snivalo, ze este bude buvat ale o pol piatej uz bola hore, s cim som ja nesuhlasila, kedze sme sli spat rovnako a ja teda este nie som vyspata!!! teraz skorica drichme a ja oddychujem - chystam varit, dala som prat, zehlit nacim, stolicku jej umyvam, lebo akosi zospodu som nasla rozky polepene 😀 tak tam zmizli 😀 a ja ze ich spapala 😀 no a tak sa mam, uplne vzruso 😀
a uz je hore, slak ma ide trafit.. 🙄
jo a vcera sa jej prerezala horna stolicka 😝 😀 zubnadlo jedno!

ralanka
4. mar 2010

no náš bol nervný tri dni v kuse ani spať ani papať a len rev aj na rukách aj v postielke stále neviem čo mu bolo mal trojdňové zlé obdobie ale včera a dnes zatiaľ ok chvalabohu zobudil sa o 4:30 a o 5:00 mliečko a búval teraz je hore tlačí do plienky ideme prezliecť a o chvílku si bude pýtať asi papkať už má čas 😀 😵 😵

martina_maxian
4. mar 2010

ahojte,,, 🙂
dnes je u nás škaredo a zima,,, tak sa po odporúčaní kamošky chystáme dnes do materského centra,, či ako sa to volá... som celkom zvedavá, budú tam aj naši známi mulatkovia, aspon sa spolu dlhšie pohrajú.. Práve som dovarila, deti už povyťahovali všetky hračky, tak je najvyšší čas to spratať, a okolo pol desiatej vyrazíme.. 🙂 🙂 🙂

ralanka
4. mar 2010

my už zas napapkaný a idem uspávať 😉

cairka
4. mar 2010

ahojte. tu celé doobedie nikoho?
ralanka, veru, sú deti, ktoré vydajú za štyroch 😝 ešteže veve je len za dve 😀
juli, tá básnička je o bežnej mame,to len najmamy zvládajú všetko ľavou zadnou v každom okamžiku 🙂

tatiannna
4. mar 2010

Tak mne sa ten časopis Mama a ja tak zapáčil, že som si požiadala o predplatné 😉

Inak dnes som sa strašne zaľúbila...uf, som zvedavá aké to bude mať následky 😀

najjulinka
autor
4. mar 2010

joj cairka, ale dve su tak v pohode, lebo maš 2 ruky..... akože teraz mame 5 a zhodli sme sa s manželom , že 4 su tak akurát, že to piate je vždy makačka... ale reku, že nedostavame prachy za nič, tak musime makať, takže musime mať 5 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a hlavne je dobre si pridať a potom odobrať a to už je uuuplna paradička... 😉 ja niekedy dumama, že by sme si mali na chvilu požičať šieste a ked odide, tak budeme plný energie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkove
4. mar 2010

Tatiana
hadam to bude na cely zivot 😉 😀

yukki
4. mar 2010

Ahojte. Kika fasovala prvé ATB s tým že "vyliečila by sa aj bez nich ale takto to bude skôr, napíšem vám atb....).
Profimama od M. sa o Kike vyjadrila, že to je za dve ale skôr za tri! deti...ona má v profi tri, ale krpaté, tak potom áno, to má pravdu, čože také decká čo neprelezú zábranu vo dverách bezpečnej izby a ani z postieľky poriadne nevylezú...to s nimi tromi je potom fakt menej roboty ako Kiku životom bezpečne sprevádzať....

cairka
4. mar 2010

juli, aj uši máte 4 a už chcem vidieť, ako sa rozprávate naraz zo 4 deťmi 🙂 myslím rozhovor, nie baba, mama,brm brm...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre