Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

yukki
22. máj 2009

23-ka, Dôvera, aj Sideria lebo oni prešli do Dôvery. Ináč-objednávala som ju na zákrok (5-minútový) pred rokom!!! a vraj tiež je vinná poisťovňa, že to tak dlho trvá.

macocha
22. máj 2009

Juli 🙂
Yukki 😒 uff. Ešte že to máte za sebou. Tak pekne zrekreujte cez vikend.

najjulinka
autor
22. máj 2009

sakra ja ja som Dovera a aj obe deti.... ale zas aku si dať.. .to si človek nevyberie asi....

yukki
22. máj 2009

Mimina ináč gratulujem k začatiu obdobia vzdoru! Prajem pevné nervy! Si to tu dočítavám spätne...
Juli aj ja som Dôvera. Kým od nich nič nepotrebuješ sú dobrí. Ale toto ma dorazilo. Aj kôli tomu som ju nechcela dať do celkovej narkózy-a spätne som tomu rada-že budeme v nemocke kratšie. A prd.

najjulinka
autor
22. máj 2009

sila yukki...... 😠

laculik
22. máj 2009

aj maly je dovera...
ale to si nevyberies...ked v septembri zomieral otec, tak nam doktori povedali ze naj je vseobecna. tak som si zmenila na vseobecnu a nedavno sa ma endokrinolog pytal, ze preco som menila a povedal ze to je taka loteria cele, lebo raz je to tak a raz onak. ze proste je to o stasti v danom obdobi v danej positovni 🙄 .
yukki, hlavne ze je to za vami! a ako teraz mala?

macocha
22. máj 2009

Tak diky 😒
Ale nemyslím, že je to pravé obdobie vzdoru... dnes to už vidím inak - proste už by to chcelo, aby začala rozprávať. Aby som ja mala referenciu, čomu už rozumie a čomu nie 😅

najjulinka
autor
22. máj 2009

na maleho inak bacha.. .ten mal aj minulý aj tento rok problem s poistovnou, lebo bio menili 😠 😠 😠 a samozrejme poslední to vedel ten kto s nim po doktoroch behal... a ešte minulý rok takí genialni boli bio, že dali europsku.. prišlo sa na to začiatkom mája (!!!!) vybavila som dočasnu kartičkua par dni na to europska zrušena....... akože fakt som vyzerala jak idiot... vsetkým spätne hlasiť, že je čosi iné... prišla na to neurologička...... a recept mi vydala už s kodom poistovne kam ozaj patri a recept 7 dni len platil a do toho nejaký sviatok myslím a ešte som netušila či ja možem mu to povybavovať a riskla som si to a vybavila som........ tento rok to už dakto iný z domova obehal... neponahlalo mi to a prišli na to v domove.... tiež riadne neskoro... posledný v celom domove visel, že nevedeli kde je poistení.....

najjulinka
autor
22. máj 2009

Dobrú noc prajem. Idem ja haji... 😔

macocha
22. máj 2009

Idem aj ja skúsiť haji... Dobrú.

laculik
22. máj 2009

ale neviem ze co ja s tym narobim, ked otec zmení. asi nic. a ked sa to nedozviem tak smola. cize co vlastne, nic. idem do postele. pa.

najjulinka
autor
23. máj 2009

Dobré ránko. Mixkiným babám všetko naj k prvým prišeltinám prajem. 😉

mixka
23. máj 2009

jeeeej juli dakujemeeee 😵 veru, dnes je to rocik, co sme ich priniesli domov a zajtra maju krpalky rok a pol 🙂 juli, zacni nam zhanat nove miminko 😉

rita55
23. máj 2009

juli tak to mam aj ja doma.Ked sa opytam kolko chlebika chce tak jeden,ale ked sa spytam kolko cukrikov tak dvaaaaaaa 🙂 Mixka to je super a chces chlapceka,alebo dievcatko?

mixka
23. máj 2009

rita, normalne by mi to bolo jedno, ale kvoli kope oblecka co mame, dievcatko 😀 nech nemusim kupovat nove a chlapcek by bol u nas chudatko, kedze baby chodia furt ruzove 😀

rita55
23. máj 2009

mixka chudacik tato ......takto v presile 😀 my chceme chlapa 🙂 aj ked tolko oblecka co mam by bola lepsia babenka ,ale co uz 😉

mixka
23. máj 2009

tatovi je to jedno, som sa ho pytala 😀 v presile je uz teraz, tak o jedneho cloveka viac alebo menej, to uz mu ozaj moze byt fuk 😀 ale nechame to jasne na osud, nebudeme nic silit 🙂

najjulinka
autor
23. máj 2009

Lindu mixka?

cairka
23. máj 2009

ahojte.
yukki, tak to je sila tá poisťovňa 🤐 ale snád ju už dlho nebudete potrebovať

mixka, tak babám prajem krásne "druhé" narodeniny 😉

yukki
23. máj 2009

Mixka, posielame pusku Mixiatkam!

mixka
23. máj 2009

ano juli 😵 mysli na nas 😉

mixka
23. máj 2009

cairka, yukki, dakujeme 😵

najjulinka
autor
23. máj 2009

Linda k Lucinke by sa hodila aj nám 😀 😀 😀

yukki
23. máj 2009

čo...čo...aj ja mám kopu vecí...dievčenských aj unisex...aj my chceme súrodenca!

najjulinka
autor
23. máj 2009

Jeminku nam tu nejaký dedkovia začlai hrať na akordeone a spievať, ale iné volume... idioti.. .mne deti spia a oni pod oknami 😠 horuco a ja okno som mosela zavreť a oni nie a nie skončiť...

najjulinka
autor
23. máj 2009

No skončili... Ale Domča sa už zobudila 😠 😠 😠

macocha
23. máj 2009

Jeej, tu sa oslavuje 🙂 tak všetko naj mixiatkam a asi aj Lienočke 235 😉 🙂

A aj my by sme chceli súrodenca, ale musíme si počkať na väčší byt 😅

lienocka235
23. máj 2009

macocha.. a kde to prosim ta ukazuje ze mam dneska narodky???

o tretej pride ninus zo skolky v prirode .. a ja uz chystam vsetko na gril party....

aj my sa hlasime o surodenca... a satstva mame.. aj na chalpca aj na dievca.. 😀

lienocka235
23. máj 2009

jaaj hlava moja derava..
samozrejem dakujem za gratulaciu... 🙂

najjulinka
autor
23. máj 2009

jej lienocka vsetko naj... ja som sice na cisla, ale v nickoch cisla moc nesledujem a potom to tak aj vyzerá 😅 Takže všetko naj. 😉 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre