Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
29. máj 2009

no ona včera po raňajkách -rožku- mala relatívne normálnum, ale poobede už nie, ale to už sme boli doma

lienocka235
29. máj 2009

cairka.. to vas inak poslali domov ked este nebola uplne ok... 😠
tak bojujte.. pite.. skus flasu, striekacku.. / ryzovy odvar../ len nech ste ok.. chudatenko malicke..

my sme bol na infekcnom 10 dni s rotavir. 😢

mata2
29. máj 2009

caute baby,
chudiatko veve 😖 ,dufam ze bude coskoro ok 😒

ja som vcera skoro z noh spadla. 😲
milko zatial nechodi,len za jednu ruku,dokonca nevie udrzat rovnovahu ani tak,aby stal sam bez opory,a vcera stvornozkoval v detskej,a zrazu uprostred izby,bez akejkolvek opory sa postavil a niekolko sekund sam stal!!!!!!! 😵 😵 😵 to je po dlhom case zas obrovsky pokrok 😅 .ja som bola zrela na strik alpy a svätenej vody,co som nevedela radost predychat 😀

cairka
29. máj 2009

teda ako obed dostala v nemocke, a asi o pol -3/4 hodinky sme šli domov a doma ju hned zas prehnalo...a preháňa doteraz

mati, tak to je super, šikulko je Milko 😵

cairka
29. máj 2009

lieni, ten ryžový odvar už pije od utorka, či kedy si mi ho poradila, dokonca ho pije čistý, nezriedený vodou 😖 smectu pije, hylak dávame. horký čaj a sucháre, trocha tyčinky - okrem tej stravy v nemocke nemala za 4 dni nič iné ani pitie, ani jedlo

najjulinka
autor
29. máj 2009

Milko je šikovniak... Naša Lucinka až teraz v máji bola ochotná sa postaviť uprostred miestnosti.. .proste bez pridržania sa nepostavila zo zeme... aj ked už behá ostošesť.... ale ked padla, tak som musela k nej prist... neťahala som ju ja zo zeme.. .len ona sa o moju nohu rukou pridržala pri vstavani.... 😀

lienocka235
29. máj 2009

Cairka je mi luto ze vam nic nezabera... robili jej vytery co povedali ze je to?

Milko je sikuliak... zachvilu bude dievcata obhanat... a ako kocik...? už ste kupili...? a byciklik uz dorazil?

mata2
29. máj 2009

ja uz som sa zacala pomaly zmierovat s tym,ze snad ani chodit nebude,a vidim ze je este nadej 😉
kocik som este nepredala,takze ani novy zatial nemam 😒
a byciklik dorazi na buduci tyzden. 😵

cairka
29. máj 2009

lienočka, ešte neboli výsledky ani výteru, ani krvi. až v pondelok. teda možno výsledky majú skôr, ale ja sa ich dozviem až ked pôjdem po správu. ak teda nepôjdeme skôr. ale spí celkom kľudne 😵

mati, mne povedala neurologička kedysi strašne dávno (rozumej asi 2apol roka) že ked dieťa štvorkuje, tak chodiť bude, že je otázne kedy, ale pokiaľ je dieťa schopné dostať sa samo na 4, tak sa dostane aj na 2

mata2
29. máj 2009

aj nasa neurologicka je optimistka,co sa chodenia tyka 😵

lienocka235
29. máj 2009

mata2 ved malý urcite bude chodit...
moj synovec zacal velmi neisto chodit v 18 m / vyslovene len prve kroky.../ predtym stvornozkoval... a to nebol ani skor narodeny... najlepsia priprava na chodzu je stvornozkovanie.. aspon sa mu spevnia svaly.. a onedlho bude bezkat... uplne normalny roztyl je chodza /prvy krok/ do 18 M ale Milko je skor narodeny... takze bude len zlahka nad limit...

jaaj potom posli foto s dvojkami a s byciklikom...

cairka tak len nech sa Veve dobre vyspinka..

najjulinka
autor
29. máj 2009

Ahojte. Deti spia... A tka som s apohrala... Máme v obývačke Duplový dom 😀 😀 😀 Idem si dať kávu po takje fuške... Postaviť dom to nie je len tak... 😀

mata2
29. máj 2009

mi hovor,juli 😀
ja by som stavala domy z lega non-stop 😅

rita55
29. máj 2009

caute!cairka to mi je luto,ze veve takto musi trpiet ☹ Uz by ju mohli tie choroby trosku aj obchadzat...uz toho bolo dost

rita55
29. máj 2009

sedenie dopadlo uplne super.V piatok si pojdem pre papiere podpisat a uz len cakat a cakat kym pani z uradu zavola 😒

najjulinka
autor
29. máj 2009

Z Lega aj ja... Duplo je trošku o ničom inom a halvne malo sučiastok... Ale dnes doobeda sme neboli vonku, tak som otvorila dalsiu krabicu. Este jednu takú "stavebnú" máme neotvorenu... A už len kombajn a miešačka su neotvorené.. .Ostatn už je v prevádzke... 😀 😀 😀 😀 😀

rita55
29. máj 2009

wolfskinka a kolko uz cakas na odpis?

najjulinka
autor
29. máj 2009

ničom = niečom 😅

cairka
29. máj 2009

rita, tak to je super 😵

veve vstala rovnako unavená, ospalá a uplakaná, ako šla spať 🙄 ale stále je bez teploty, aspoň že to

mata2
29. máj 2009

cairka,stale rovnako? 😖

idem hodit do alobalu zivanku 😉 .pikantnu 🤐

lienocka235
29. máj 2009

balim to v praci.. idem domov pekny vikend... kocky...

macocha
29. máj 2009

Zdravim vas a specialne pre Veve posielam chladivé pohladkanie... nech sa jej polepší. Cairka a keď sa jej spytaš, nema chut na nijake jedlo? Ono ked dokaze povedať, na čo má momentálne chuť a nie čo je jej obľúbené, dá sa od toho odraziť. Možno by mohla varenú mrkvičku s ryžou.

Wolfskinka - tak ja avizujem ešte jednu single záujemkyňu o prípravu v Návrate. Hádam čoskoro. V stredu niesla papiere na Vazku. A teším sa z toho, lebo to je šanca pre staršieho chlapca. Ona by brala aj 12-ročného ale ja ju nahováram nech ide trochu dolu s vekom... mal tu niekto v ado takého odrasteného? 😕

mata2
29. máj 2009

nas dr. odporuca pri hnackach slane tycinky - su dietne a dieta po nich smädi

cairka
29. máj 2009

veve chce banán, ale neviem, či nie preto, že vie, že je v ľadničke. ale kedže som usúdila, že po tých 4 dňoch sa jej zídu nejaké prirodzené vitamíny, tak som rozmixovala čučoriedkový kompót s banánom a uvidíme, aký bude výsledok. ona už aj pýta papať a sa jej ani nedivím, len čo z toho, ked v nej nič neostane. ale snád aspoň máličko ostane, zjedla 2 lyžičky tej "presnidávky" zatiaľ, pýtala viac, ale počkám na odozvu bruška.

som jej pustila pesničky, že sa kus rozhýbe, tak sedí na stoličke a počúva potichučky 🤐 jáj, ja chcem aby tu zas lietala jak šarkan 😅

tulenka
29. máj 2009

Idem uz aj ja domkov, cakala som este spravy o Veve. Cairka, radsej cisty banan jej len daj.Cicoriedky by som nedavla.
Na tie rotavirusy su aj nejake specialne lieky, ked sa uz zisti z vyteru, co to je?
Ci len tie infuzky vedia podat? My mame skusenosti zatial len so salmonelou, teda MM, na to mu dali nejake riadne svinstvo, ale len preto, ze sa nam akurat narodila mala, tak to chceli urychlit.
Varena mrkvicka s ryzou byva aj u nas na dietnom jedalnom listku

MM dnes odoperovali a uz ho aj pustili 🙂 , takze ani to nebolelo, tesim, tesim 🙂

macocha
29. máj 2009

Jej, tak to je dobre. Banán mne MUDra odporúčala pri riedkej stolici, samozrejme toto vaše je omnoho vážnejšie. A v kombinácii s čučoriedkami by som aj ja skúsila, ak jej chutí, tak už sa to asi lepší. Dúfam. Priprav sa na koniec tichej domácnosti 😉

macocha
29. máj 2009

Tulenka - mňa na Ukrajine liečili vodkou s čučoriedkami 😅 fantastická vec 😉 Čučoriedkový kompót pomáha.

tulenka
29. máj 2009

to ta vodka pomohla 😀 , skoda, ze sa detom nemoze. 😝

najjulinka
autor
29. máj 2009

MM sa prave vratil s Luckou z ihriska.. .Doniesol aj Lucku domov, aj kočík... a všetky hračky ostali na piesku.... 😨 🤐 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre