Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
14. máj 2009

janivonbenji ja viem.. a robí sa to cez "rodičovské združenie"... inak ja som videla u nás v školke v jednej zoznam detí, ktorých rodičia nezaplatili rodičovské... som mala sto chutí zaklopať, že to čo znamená... Mna sa to sice netýkalo, ale tak ma to vytočilo... To jak keby sme my vycapili dakde, že ktorý profi rodič nie je členom OZ Domomov v rodine... Opačne sa može, ak s tým člebnovia suhlasia, že sa zverejní kto členom je... A ešte nataraju rodičom (aj v socialnej nudzi to su ludia), že to je povinné... A tí ludia si myslia, že čo učka povie, tak to sväté a od huby si odtrhaju.. .Ked to mam tak nazvať...
No a blbé na takých peniazoch pomimo je, že nemožeš nič vyreklamovať.. .nie si spokojná so službou? však si dala dar a to ni eje platba za školku........ Proste aj keby po mesiaci dieťa prestalo chodiť do školky, tak smola........... Proste dar.........

cairka uradnička sa sekla..... stáva sa.... mojej mame davali podpisovať papiere v nemocnici k profi decku vyšetrenia a tak a mama povedala, že nie je zákonný zástupca a oni na to dlabali... akože keby sa dačo stalo, tak ten lekár ma smolu, nie moja mama... ale predsa...

rita55
14. máj 2009

cairka doma 😀 .Dam nejake neboj.Idem kuk do fotaku.

cairka
14. máj 2009

rita 😉

tak potom to bola dalšia pomýlená úradníčka, už som ich stretla toľko... 😒

rita55
14. máj 2009

laculik dakujem moc za info!

rita55
14. máj 2009

cairka mozes kuk 😉

cairka
14. máj 2009

rita, aká je nádherná 😵 vlásky jej ako zhustli. a na tej fotke na nočníku mi strašne niekoho pripomína 😉 😀

mixka
14. máj 2009

krasne dietatko rita 😵 na fotke 3/3 je to cela veve 😵

rita55
14. máj 2009

baby dik,ale ona na tom nocniku ozaj iba sedi 😀 😀 Zatial ho mame ako okrasu ..no co uz

najjulinka
autor
14. máj 2009

No aspon sedí.. .Ná sa Lucinka 3x predviedla a zas odmieta sadnuť... 😖

mixka
14. máj 2009

rita, nase krpky si na nocnik nesadnu ani oblecene ani blbym omylom, trielia od neho ako s nasolenym zadkom 😀 akurat co si donho hracky odkladaju 😀

laculik
14. máj 2009

jeeeeej, rita, mala chutnucka!!!!
zasa by som si nieco dala 😅 hami hami.

najjulinka
autor
14. máj 2009

nasa Lucinka posledne do neho dala polamanu tyčinku... 😀
laculik ja po cini-minis s mlikom, po zemiakoch s masom tatarkoua kečupom si dávam čučoriedkový jogurt

rita55
14. máj 2009

😀 😀 😀 😀

rita55
14. máj 2009

tema:Co si dame dnes vecer 😀

cairka
14. máj 2009

ten čučoriedkový jogurt je celkom dobrý nápad 😅

najjulinka
autor
14. máj 2009

upresním, že je to Sabinovský jogurt... tie ja lubim...

cairka
14. máj 2009

ja mám rajo 😎

rita55
14. máj 2009

cairka a zajtra idete do nemocnice?My ideme k docentovi o desiatej.

cairka
14. máj 2009

hej, my budeme v nemocke, máme prísť ráno, minule sme boli asi do pol desiatej

rita55
14. máj 2009

ak skoncite tak skus nas mrknut tam.

cairka
14. máj 2009

budete tam skôr? skúsime nakuknúť, radi by sme vás zas videli 😉

ináč tie jeho objednávacie hodiny sú len orientačné, alebo +- platia? nech viem aj na utorok ako sa zariadiť

laculik
14. máj 2009

inak k tym skolkam, neviem vlastne co chcem. ze ci deti maju byt blizko domu alebo blizko prace. Mala chodila do skolky blizko prace (centrum mesta) a malo to same vyhody - rano po ceste do robky sme ju vysadili a poobede z robky nasadili a este bonus centrum-nakupy atd na pešo. Ale teraz chodi blizko domu (rozumej 5 min. autom) a tiez je to okej - rano ju hodi polovicka cestou do prace a poobede idem pre nu ja s malym. Pracu mozeme menit relativne casto (zmena miesta, krach, adt) ale domov moc casto nemenime. Ale asi najhlavnejsie je, mat deti blizko seba. Cize musim hladat skolku pri malej skole. A to Pimpin typ - Slniecko celkom splna.... Jaaaaaaaj toto su dielmy 😨 .

rita55
14. máj 2009

no jasne,ze dojdeme skor,pretoze tam najst miesto na parkovanie je doslova umenie a minule som to zaparkovala na zakaze tak docent na okne cely cas,aby sme nedostali papucu 😀 zlaty clovek

laculik
14. máj 2009

my najviac lubime zvolensky smotanovy jogurt, hocaky aj biley mnam!
a prave prisla polovicka z fuciku a hodila predo mna prazene, solene mandle. Tak zatial bojujem 😀 .

mixka
14. máj 2009

ja papam bebe keksiky 🙂

inak baby vy mate kombinacie 😀

rita55
14. máj 2009

zatial sme necakali 😉

laculik
14. máj 2009

mixka, ale ty si vychrdlina, ty mozes hoc co aj takto neskoro 🙂

najjulinka
autor
14. máj 2009

zvolenský je fajn, ale nemá na sabi... K tete ked pride z Modry rodiny, tak bere SABI jogurty... a fakt su dobré.. .až na jablkový (a samozrejme biely) mi chutia všetky fantasticky... Kupujem tie čo maju v akcii, lebo stale 2 druhy su v akcii (niekedy dokonca 3 chute su v akcii)... Momentálne sú v akcii kávové, čučoriedkové a jablkové... Kávové su už zbaštené, tie som kupila len 2, lebo mali krátku trvanlivosť už....

cairka
14. máj 2009

rita, a ako vyšetroval malú, ked sledoval z okna? 😅 ale nie, čo on vlastne robí? nejaké EKG a ešte niečo? má toho v ambulancii viac? lebo neter chodila do nemocky na kardio, tam jej vždy len ekg spravili a finito 🙄 ale my asi potrebujeme niečo viac 🤐

laculík, tak teraz si mi urobila neskutočné chute na mandle 😅 som ako pavlovov pes, nestíham pregĺgať sliny 😝

mixka
14. máj 2009

laculik, ved aj ty si chuducka jak lata 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre