Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

natia
11. dec 2010

Ahojte...neviem už čo sa tu deje, ani aké sú aktuálne témy, všimla som si len, že @najjulinka má novú super fotečku 🙂 Ja sa len idem s vami poradiť o radosť (čo je mimochodom aj Kubkove nové obľúbené slovo, že ladóóósť) ... - my sme bez plienok skoro úplne 🙂 🙂 cez deň sa pýta, keď ideme von na kratšie, tak tiež nedávame, keď ideme na dlhšie, tak dáme, ale aj tak je suchá, cez malé spanie väčšinou vždy suchá a v noci precikaný každú jednu noc ako vždy... ale krásne sa pýta aj na kaku a ešte sme nemali žiadnu nehodu!!

@martina_maxian gratulujem aj takto ešte, aj keď som cez fb... my máme dnes polročné výročie 😵

martina_maxian
11. dec 2010

@natia ďakujem veľmi pekne,,, a aj za gratuláciu na FB. 😉 🙂 🙂 🙂 A je úplne super, že ste už bez plienky cez deň,,, to je úplná paráda.... Naši mali tuším 2 roky a 3 mesiace, keď sme skončili s plienkami,,,, no a už cca mesiac,, možno aj viac sme bez plienky aj v noci.... a ešte nemajú ani 3 roky, tak sa veľmi veľmi tešíme....
No a Kubko je tiež veľký šikovníček... 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵

natia
11. dec 2010

@martina_maxian teraz kričal, keď ho tatinko ukladal na noc, že "dije pienku, Kuko nece" 🙂

dioliana1
11. dec 2010

cawte aj malá sama začína chodiť na nočník aj cikať aj kakať už ju netreba posielať 😀 , ide to super, od 1.12. tolko pokročila... 😀 😀 😀

natia
11. dec 2010

no máme my ale šikovné detičky 🙂 😉

yukki
11. dec 2010

Máme veru. 🙂

najjulinka
autor
11. dec 2010

dobru noc

lulucertik
11. dec 2010

@najjulinka krásna fotka 😵 a dobrú nocku

najjulinka
autor
12. dec 2010

Dobré ránko. Tak už má všetky deti zobudené.... 🙄

lulucertik
12. dec 2010

dobré ránko dnes nám nádherne sneží, aj vonku sme boli trocha poodhrňovať snežik malý sa snažil a snažil tlačil a tlačil a nejak ho to zmohlo , teraz len kuká von oknom a vraví hujá hujá snehuje a tlieska si 😵 , sme mu vraveli nech ide kus vonku tak povedal čosi krná nedem nedem nevládem makal som ráno s tebou tejaz len kukať budem 😀

dioliana1
12. dec 2010

cawte, u nas naválalo... 😝

lulucertik
12. dec 2010

akurát sa chystáme vonku postaviť snehuliaka , lebo je toho snehu dosť dosť 😀

pelikan8
12. dec 2010

Ahojte.Mi teraz absolvujeme psychologickú prí
pravu.Keď už to máme až potom sme zaradený do zoznamu čakateľov?

kanhwa
12. dec 2010

@pelikan8 najprv psychologicka spravu musi napisat, potom vy ju podpisete (akoze odsuhlasite) a nasledne so vsetkymi dalsim papiermi a zisteniami, ktore UPsvar medzi tym ma k dispozicii, vas zaradi do zoznamu ziadatelov o NRS. Malo by to to byt do 14 dni, odkedy podpisete spravu o priprave.

gerdusha
12. dec 2010

ahojte babule, chcem sa spytat, ci pri ziadost o adopciu vadi, ak sa s manzelom pozname cca 3 roky. V lete, ked som sa informovala na socialke ohladom adopcie, "mila" pani mi povedala, ze je to iste minus... ☹

Mozno to bude trochu osobna otazka, ale ako dlho ste sa vy poznali s vasimi partnermi, ked ste isli do adopcie?

dakujem za kazdu odpoved

kanhwa
12. dec 2010

@gerdusha to je uplna blbost,. na priprave sa posudzuje zrelost a motivacia partnerov, ale prejdu vsetci, co su normalni a nie nejaki uchyli 😒 my sme sice s manzelom tento rok uz 18 rokov spolu, ale toto nie je priorita na to, aby vam schvalili ziadost. urcite nie. dolezite je, preco ste sa takto rozhodli, ze to bolo po zrelej uvahe a ze ste na to pripraveni. ak ak aj nie ste pripraveni, tak na priprava je na to, aby sa iste veci vyjasnili...drzim palce 🙂

gerdusha
12. dec 2010

@kanhwa ,
dakujem za povzbudenie. Od toho leta to vo mne akosi rezonuje...

lulucertik
12. dec 2010

@gerdusha to je hlúposť ako dlho ste spolu, presne ako napísala kanhwa a príprava je fakt dobrá a veľa veľa rozprávajte o tom a neď zistíte čo a ako... držím palce 🙂

dioliana1
12. dec 2010

Všetko najlepšie Luciám.... 😉 🙂

lulucertik
12. dec 2010

dioliana1 si ma predbehla, všetkým Lucinkám všetko nááj najlepšie prajem 🙂 😉 🙂

yukki
13. dec 2010

Veru tak, všetkým Luciám všetko najlepšejše! A dobré ráno a pekný deň!

cairka
13. dec 2010

aj my sa pripájme a prajeme všetkým Luckám a Luciám všetko najlepšie 😵

a všetky bosorky, bosoráci a bosorčatá naštartovať metly, večer sa vidíme 😉

natia
14. dec 2010

TERMÍÍÍÍN SÚÚÚÚDU, konečneeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 😎

mexx
14. dec 2010

@natia Juchu! A kedy??? 😵 😉

natia
14. dec 2010

@mexx 27.1, takže za vyše mesiaca, ale hlavné, že už je! a už mám nervy!!

cairka
14. dec 2010

@natia , tak super, dočkala si sa. u nás v nedohľadne...

natia
14. dec 2010

@cairka bude to presne 8 mesiacov od podania... takže vy máte časuuuuu 🙂

cairka
14. dec 2010

@natia , však vyzerá, že to dodržia 😝 zatiaľ máme 5...

saskah7
14. dec 2010

@natia blahozelam 😉 ale sak hlavne, ze je maly u vas... 😉

natia
14. dec 2010

@cairka tak ešte drž 😉
@saskah7 ďakujem... jasné, že hlavné, len čo keď nám ho zoberu??? 😠 ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre