Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

zuzanocka
4. feb 2010

tak najprv "predbezne opatrenie", potom ziadat o NOS? o to predbezne sa ako ziada? 😒

magi,
ak si na mna pamatas, pisali sme si cez ip 😉 drzim place, nech vam to dobre dopadne 😵

magimary
4. feb 2010

no, skôr naopak...
bolo to však neprehliadnuteľné... aj pre menej rozumnejších...
ale zajko bol úžassný...

maznacik007
4. feb 2010

jednoznacne hodte na upsvar na socialno pravnu ochranu deti a.. a tiez si myslim ze najidealnejsia je NOS netreba pripravu..
moze a nemusi suhlasit...

mary Bohu vdaka

fakt je romcek????? neverim 😀

yukki
4. feb 2010

Magi, vydržať...... 😉
Zuzanocka každopádne asi s tými svokrovcami porozprávať čo si oni myslia či nie sú deti ohrozené....a čo asi by mohlo byť riešením pre ne....

cairka
4. feb 2010

predbežko vám pomôžu spísať na sociálke, ja by som poradila, aby ste zajtra s "dedkovcami" hodili reč, na čo si trúfajú, na čo nie a potom ísť na sociálku nahlásiť situáciu 😒 už s návrhom riešenia

magimary
4. feb 2010

maznáčik, vraj FAKT 😅 ...

zuzanocka
4. feb 2010

ok, pokial by chceli deti k sebe, ako postupovat? baby, vy uz tie zakony poznate lespie, nez uradnicky a pravnici, tak mi poradte, prosim vas... ja sa v tom absolutne nevyznam 😝

zuzanocka
4. feb 2010

cairka,
tak ist na socialku, tam napisat predbezne (musi tam prist aj matka?) a neskor ziadat o NOS?

zuzanocka
4. feb 2010

a este otazka... ak by z nejakeho dovodu dedkovci deti do NOS nezobrali? ☹

yukki
4. feb 2010

Najprv treba nenápadne zistiť názor dedkovcov...na riešenie problému detí.

laculik
4. feb 2010

magi, tak to len pekne opakuj, ked pridu nahodou opat. ze je ROOOOOOOOOOOM!
Inak to je co za IA, ze 20 minut ticho? pisem Ti IP.

zuzanocka
4. feb 2010

zajtra teda budem mudrejsia. potom vas sem zasa pridem otravovat.. alebo sa pojdem popytat rovno tu na socialku
zatial vam dakujem

cairka
4. feb 2010

zuzanočka, no teraz asi to skôr už nechám na maznáčika, ale každopádne ako prvý krok chodte na úpsvar, oni vám pomôžu, aj poradia...

ak by nechceli...asi by ostalo len dúfať, že sa dostanú do profirodiny 😔 nechať ich u mamy by asi mohlo byť zdravieohrozujúce ☹

magimary
4. feb 2010

no, oni si to zopakovali pri vstupe do miestnosti, ale vzápäti skríkli, ale: nie je ako cigán, je biely... 🙄
lacik, no asi taká IA, ako aj to celé...
no neboli 100% ticho, asi len tak 90%... 😖

janivonbenji
4. feb 2010

magi,
myslím na teba a silno držím palce aj naďalej....zajko bol úžasný !!!!...ale ako môže byť iný, keď ma takých úžasných rodičov 😵 😵 😵

...a na zasmiatie : boli sme s kubkom vonku a videli sme smetierov a mm sa ho pýta : kubko, aj ty budeš smetier ??? a malý tým svojím typickým flegmaticko-dospeláckym výrazom len povedal : nie, ja budem recyklátor !!! 😀 ps : neviete, aký plat majú recyklátori ? 😀 😀 😀

cairka
4. feb 2010

jani, kubko je frajer 😀 recyklátor 😀 😀

magi, ale len polo? či úplne?

yukki
4. feb 2010

Magi...a kto tam vlastne rozprával keď oni mlčali? či ste na seba len 20 minút kukali?
Recyklátor by sa ku Kike hodil, po nej ostávajú všetky veci vhodné už len tak na recykláciu.

magimary
4. feb 2010

no, podľa toho, čo im o ňom hovorila psycha, myslím, že úplne...ale možno to len nepochopili, keď im povedala, že polo...
neviem...
ale keby bol úplne, tak nie je až takýto... 😕

jani, 😉

najjulinka
autor
4. feb 2010

Mary tak ma Vaš zajko nejakú nevyhodu navyše 😉 To je dobre. Tato nevyhoda je naj. Nie je žiadana a nie je to žiaden postih 😉 čo by vam komplikoval život.

marketka1
4. feb 2010

jééj Ahoj Magi tak zajko sa zachoval ako opravdivý milujúci synátor chvála Bohu, že tá pani mala srdce i rozum na správnom mieste a pochopila lásku matky a syna. 😉 naďalej držím palce aby všetko vyšlo tak jak má.

yukki ten Tvoj pokus 😀 dajak nezabral je mi ešte horšie 😝 skúšam pokus číslo dva uvidíme.
a kikuša je šikovnica potrebuješ chlapa v domácnosti. 😀 😀 a keď podrastie tak určite rada pôjde na výpomoc k cairke 😉

yukki
4. feb 2010

Markétka tak keď otvoríte druhý krát v noci na Kubka okno tak si daj chustku na hlavu!

silviaa
4. feb 2010

Mary drzim palce 😵 .

najjulinka
autor
4. feb 2010

dobru noc..................................

cairka
5. feb 2010

Dobré ráno 🙄
Tak veve dnes nejde do škôlky, v noci jej vyletela horúčka a kedže ju dosť bolí bruško, tak ideme zaniesť moč...dúfam, že u mudry nechytí horšiu pliagu 😝 keby nebol piatok by som ešte deň počkala, ale takto...

yukki
5. feb 2010

No tak Vy máte fakt smolu. Veve snáď ani 10 dní v kuse do tej škôlky nezavíta....Tak aby to nebolo nič vážne...Vám prajem.

marketka1
5. feb 2010

Dobré ránko 🙂 aj my ideme k mudre Kubkovi je horšie a ide víkend tak nech mu spraví CRPčko aby sme nemuseli na pohotovosť.
yukki ani pokus číslo dva nezabral ☹ hlavu vôbec neotočím obzerám sa za detmi celým telom.

marketka1
5. feb 2010

cairka tak veve má teda riadnu smolu ☹ tej škôlky si veľa neužije neviem si predstaviť ako by si to riešila keby si bola zamestnaná(ale nie ako profi rodič)

yukki
5. feb 2010

Pýtaj si aj Ty dačo od doktorky, Markétka, iste Ti poradí. A Kubíčkovi nech sa uľaví 😒

marketka1
5. feb 2010

opýtať sa opýtam dúfam že bude taká ochotná poradiť keď že ja nie som dieťa 😀 ale aspoň viem že to nie sú mandle ale uzlina.

cairka
5. feb 2010

baby, dík. ja hlavne dúfam, nech nemá zas močové, keby ju brucho nebolelo by sme ani k mudre nešli ešte.

markétka, aj vy sa rýchlo vyliečte. a tú škôlku a zamestnanie mám taký dojem, že budeš mať tú česť vyskúšať, ked kubko podrastie. nie, že by som vám to priala, ale presne aj veve bola stále chorá od bábätká... 😔
ináč, včera mi volala sociálka z kraja, že došla žiadosť a že ako chcem deti uživiť, ked nerobím...a môžem robiť, ked mám dieťa viac doma ako v škôlke?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre