Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

juliap
11. jún 2011

@magimary zahlasovane ...

magimary
11. jún 2011

@juliap ďakujem!!! 😵 😵 😵
aj všetkým úžasným ostatným ľuďom!!! 😵 😵 😵

natia
12. jún 2011

Baby ja som na nervy... 12 dní som s malým na ˇOČR, najprv mu dala len Uniflox a potom z výteru z nosa zistili zlatého stafylokoka a tak bral týždeň atb, ktoré dnes dobral... ALE on má stále teplotu, stále okolo 37, navečer 37,1 ... kašel aj sopel mu ustúpili, ale nie celkom, iba sa to zlepšilo ... tak ja neviem, máte niekto s touto potvorou skúsenosti ... a má riadne uzliny na krku, ja som fakt dosť znepokojená.. zajtra ideme na kontrolu, ale aj tak by som chcela vedieť, či niektorá nemáte s tým skúsenosti ...

suezana
12. jún 2011

@natia ja mám skúsenosť len s tým, že malá mala 8 dní horúčky - a to okolo 38, 39 nonstop - občas lieky zabrali, občas aj nie... každý druhý alebo tretí deň som buď volala dr. alebo som išla k nej, stále mi hovorili, že všetko v poriadku (mala aj atb) nakoniec sme skončili v nemocnici so zápalom pľúc vírusovým... a na 9.deň konečne horúčka ustúpila.

suezana
12. jún 2011

@natia držím palce nech rýchlo vyzdraviete

juliap
12. jún 2011

@natia zlaty stafilokok je hajzlik bacil, toho sa tak lahko nezbavite, podla mna vam da este 1 balenie atb a aj to ten zlatusik ostava niekedy potom rezistentne v tele cely zivot ... a teploty tie vecer cca 37-37.5 su najhorsie, pretoze si clovek mysli, ze ved co, take nizke, no a prave take su pri suchom zapale pluc a tuberkuloze, tak radsej, nech sa poriadne preliecite ... drzim prsteky

macocha
12. jún 2011

@natia ☹ ☹ takto vás trápia tie potvorky krpaté? Zatočte s nimi a čím skôr sa vyliečte, držím palce!

bosorka257
13. jún 2011

dievcence dakujem vam velmi pekne za otazky, vsetko sme to uz prebrali tak preto uz nas nic nenapada sa pytat.len keby to tak dlho netrvalo to cakanie,no musime vydrzat

danielitka26
15. jún 2011

@natia aj nám bol zistený zlatý stafilokok v nošteku ale sme bez teploty a tak nám na to nedal lekár nič. nechápem ako má potom zmiznúť ten bacil ked sa neliečime 😒

najjulinka
autor
15. jún 2011

dobrú noc

magimary
15. jún 2011

@najjulinka nuž dobrúúúúúúúúúúúúú! 😀 😅
ako za starých čias 😅 😉 😀

najjulinka
autor
15. jún 2011

@magimary napalujem DVD.. ale už som skončila.. ešte jedno zajtra.... a koniec..... 🙄 🙄 🙄

miriiama
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dioliana1
20. jún 2011

Žiadny budúci alebo terajší pestúni, adoptívny alebo profesionálny rodičia tu nie sú???

lulucertik
20. jún 2011

@dioliana1 ahooj

dioliana1
21. jún 2011

@lulucertik ahoj, ako sa máte?

lulucertik
21. jún 2011

@dioliana1 no mám sa 😒 ani radšj nepíšem
ale už tu máme termín neurológie 🙂 vo štvrtok , síce sa bojím jak 😒 ... ale na druhej strane sme sa konečne dočkali , len dúfam že chrústik nebude mať nič vážne, a keď aj hej tak sa s tým popasujeme

dioliana1
21. jún 2011

@lulucertik aspoń niečo pozitívne...

tortelinka
25. jún 2011

@mata2 ta baba mi hovori z duse! presne toto som hovorila teraz manzelovi

najjulinka
autor
27. jún 2011

Kopirujem pozvanku na pobyt (Klačno sa koli omylu ubytovacieho zariadneia zrušilo - omylom na 1 termin 2 akcie rezervované boli):

"Milí priatelia, s radosťou oznamujem, že sme dostali grant na tvorivý pobyt detí v náhradných rodinách a bola by som VEĽMI rada, keby ste sa zúčastnili.
Tvorivý pobyt sa uskutoční 8.-14.8.2011 v Škole v prírode Lom nad Rimavicou.
Cena pobytu je 70€ na osobu,1 rodič zadarmo. Prosím, dajte vedieť obratom (domovvrodine@gmail.com , 0908313809), ak máte záujem zúčastniť sa. Teším sa dovidenia."

dioliana1
27. jún 2011

@najjulinka Juli a kolko je za deti? napr. za 3, 5 a 17ročné?

najjulinka
autor
27. jún 2011

@dioliana1 tak 17ročne asi ako dospelak... a neviem.. skus sa popytať ako 3a pol ročne.. či maju zvlašť cenu..... určite bez naroku na stravu a ložko bude len nejaká malinká suma... ale tak neviem či budu pri tej cene velmi polovičné ceny... to asi nie..... ja som minulý rok platila tak, že za nas dvoch dospelakov a zaplatila som na profi na najstaršie dieťa 1 osiobu akože , lebo Lucka sa najedla z našho a aj nejake profi určite a tu dalsiu porciu som tiež porozdelovala deckám.. .ja ale som moc vyberavá v jedle, polievky skoro nejem vooobec, takže mne sa fakt neoplatí kupovať všetkým deckám stravu.... Lucka je tiež slabý jedák.... a mala som plno výživ detských (aj take tie cestoviny s omačkou pre deti čo su take vyživy pre deti od roka a pol), instantné kaše.... a tak... ked bolo čosi hyper zdrave, tak nič pre mna.. .deti sa nejedli. .ked boli rezne a hyper nezdrave veci to ja zas veeelmi možem a ani nie dvojročným len na ochutnavku a dojedli sa niečim čo som mala zbalené....... teraz uvidime.... lebo patik už mal 2 a Biki skoro 3.. Lucka je o ničom jedák... tak možno tým dvom profičatam zaplatim spoločne jednu osobu..... aby bolo dosť papania... Nika tá je viacmenej na flaši ešte a total kojenecká strava.....
uvidime aj ako sa da... som detaily nezistovala ešte... lebo viem, že dakde ich nezaujima a 2 ročné dieťa za ubytko už plati... či využije ich postel či nie... ale toto asi nie je ten pripad... len či nemaju take a podobne nejake pravidlá....

dioliana1
27. jún 2011

ja myslela 5 ročné a 3 ročné

dioliana1
27. jún 2011

kde sa pýtať? na domov v rodine?

najjulinka
autor
27. jún 2011

@dioliana1 asi zvalšť cena pre deti nebude...... lebo pri tej cene už moc asi nenacvičia... spýtaj sa priamo na maily... ale ono pri tých lacných ubytkách so stravou beru kus ako kus vacsinou.... ale doklad dostaneš, takže kludne do učtovnictva detom možeš dať.. aj na každe dieťa zvlašť vypiše sa. .to nie je problem... 😉

maznacik007
27. jún 2011

my sme sa prihlasili ... takze piste kto idete... nech vieme na koho sa tesit...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre