Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

marketka1
31. jan 2010

ahojte 😉 trošku snehu z východu 😀 😝
http://korzar.sme.sk/c/5217570/kosice-vyhlasili...

cairka
31. jan 2010

ahojte. My sme už od včera odsúdené byť doma, kvôli kašľu a teplote, tak vegetíme. asi tak, že teraz som sa chystala robiť lievance, prichystala som si misku kysku a po prehrabaní všetkých skriniek a umývačky sa pýtam veve, či nevie, kde je pokrievka na misku a ona mi ju podala...zo stola...a sa pýtam, že čo tam robí?!? a že "ved si ju tam položila" 😅 😝 😀

poobede som nevedela, čo vymyslieť, tak som vytiahla človeče, nehnevaj sa...teda stálo ma to spústu psychických síl uhrať 2 hry 😝 hoci je pravda, že koniec prvej a začiatok druhej hry boli v pohode, len ten začiatok, kým pochopila "vo co go" a ten koniec druhej, už bola strašne nesústredená, aj ja 😝

dioliana1
31. jan 2010

Ty brďo to je snehu ako u nás.... 😀 Števko kmital s lopatou...A Ivanka do krbu...

marketka1
31. jan 2010

Ahojte odkaz od yukki: uhynul mi PC ☹ 😠 😝 všetky zdravím 😉 tak skoro sa na MK neukážem ☹

cairka
31. jan 2010

markétka, to je pech 🤐 akurát nedavno sme sa bavili na skype, že nech nás ešte tie naše PCčka neopúšťajú, vzhľadom na to, že môj PC neposlúcha už asi týždeň 😖 ale ešte sa vždy dal ukecať 😝

dioliana1
31. jan 2010

moj som musela kopu vymazať aby nebol ako slimák a ne 😒 sekal

cairka
31. jan 2010

mne blbne ventilátor...nestačí chladiť...a či sa za tým neskrýva aj niečo iné si niesom istá...

suezana
31. jan 2010

Ahojte,
Ralanka, to je hrozné s tými policajtami...To dúfam, že nás nečaká, lebo pred naším vchodom vysedávajú dennodenne susedy, čo nemajú nič na práci, len fajčiť a ohovárať a sledovať čo kto vykladá z auta... a veru, keby sa tých začali na nás vypytovať..., neviem neviem, (sa nemáme moc v láske, keďže nám vyúďujú schodisko a sme sa sťažovali) to by ma fakt vytočilo 😝 , ťa úplne chápem.

Zicon, ja som ten vysávač videla, len na obrázku, videlo sa mi to super. Až príliš super, aby to bola pravda, tak dúfam, že budete spokojní. Môže to byť fajn vynález.

martina_maxian
31. jan 2010

ahojte,,, kde ste všetci?? 😉 akosi je tu ticho... 🤐 🤐 🤐

najjulinka
autor
31. jan 2010

Ja sa snažim pridať foto na FB... a už mi to aj ide... blbne dajak FB... Bohužial doobednajšie foto z vonku nemam, lebo bola vybitá baterka vo foťáku, takže len poobednajšie fotky mám čo sme boli domka.

dioliana1
31. jan 2010

v nedelu je tu ako zvyčajne ticho...

najjulinka
autor
31. jan 2010

No už som popridavala.. dalo zabrať.. jednu foto uuuplne FB odmieta , tak čo s ním, ked sa mu Linda nepáči 😀 😀 😀

najjulinka
autor
31. jan 2010

Dobrúúú noc.........

dioliana1
31. jan 2010

dobruuuuuuu

lenkove
31. jan 2010

ahojte, tu vsetci spia 😅
neviete co je s Mary? 😔 😔 myslime na teba Mary

najjulinka
autor
1. feb 2010

Dobre ranko. Mám tu kávu so šlahačkou... mnam mnam 😝

zicon
1. feb 2010

Ahoj tak Vysavac je vyskusany a slape uplne peckovo, mozem len odporucat, prave vysava bordel pod postelou kde som od Vianoc nebol na navsteve, odporucom kupit ten nas je Rooba 555 od Irobot

dioliana1
1. feb 2010

zicon čo ten vysavač stojí?

zicon
1. feb 2010

399 Eur - dost, ale brali sme to na splatky a u nas sa fakt oplati kvoli psom.

yukki
1. feb 2010

Halóó! Tu som-neviem na ako dlho, PC som podľa sms inštrukcií Cairky rozobrala povysávala....trochu som ním potriasla a pohrkala...a zatiaľ ide...neviem ako dlho.
prišiel mi papier zo súdu-môj návrh POSTUPUJÚ na iný okresný súd, lebo si yvslovili miestnu nepríslušnosť. Malá býva 5km od oného mesta,v kt.sa mimochodom aj narodila, biomatka 15 a ja 45km....a oni to odserú do tramtárie na druhý koniec Slovenska....no čo som ja komu urobila...poprosím do IP niekoho kto písal predbežko o jeho znenie ďakujem. Dnes išli z DD na nemiestne nepríslušný ÚPSVaR-ak to tam nevyriešia-oni ma navigovali kam to podať- tak dám predbežko

najjulinka
autor
1. feb 2010

halooo yukki som na skapy.. posšli mail... pošlem ti predbežko

najjulinka
autor
1. feb 2010

poslané

tulenka
1. feb 2010

Ach jo,yukki, to je na píííííp. A to podla čoho jej určili tú príslušnosť, ked ani nie podla narodenia, ani podla matky ani podla DD???? 😕 😕 😕 . To prebežko by si už posiela na ten nový súd? Myslela som , ze tu mám oscanované, ale nenašla som .

lenkove
1. feb 2010

Yukki
ta toto neni mozne... 😠 😠 😠 😠 drzim palciska s tym predbeznym 😅

ralanka
1. feb 2010

to nie je možné to každý súd alebo DD alebo UPSVAR musia robiť problémy? 😠 😠 😠 😠 😠 😠
A potom, že prečo si ľudia nechcú adoptovať deti , že je ich stále veľa v DD a pod. málokto ked už jedno prekoná všetky tie problémy čo mu robia kým je dieťa konečne jeho tak sa nečudujem že niekto na to prosto nemá aj ked chcel viac detí že radšej druhýkrát do boja s úradmi a súdmi nejde. Bio rodiny majú samé výhody ale ked si niekto adoptuje dieťa tak ho berú tak že vlastne ani rodič nie je že čo chce že to dieťa vychová asi aj zo vzduchu načo by chcel rôzne príspevky alebo bonusy od firmy kde robí? To dávajú iba "normálnym" rodičom oni pojem adoptívny rodič nepoznajú nie si zapísaní v rodnom liste tak čo chceš? žiadne bonusy ved ťo vlastne nie je tvoje dieťa 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😒
Stále spoločnosť robí rozdiely medzi bio rodičmi ktorí si môžu uplatniť nárok pomaly na všetko ale adop. alebo pestún. nič aká je to spravodlivosť? Tiež mu musím kúpiť plienky mlieko a ostatné veci ako bio matka tak prečo nemôžem mať rovnaké práva? 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ralanka
1. feb 2010

Ako mm bol v robote nahlásiť malého a biorodičia dostávajú jednorázový príspevok v hodnote 10 000Sk na dieťa ale mužovi povedali že on nie je rodič nie je zapísaný v rodnom liste tak čo chceme 😠 😠 😠 😠 😠.

dioliana1
1. feb 2010

ralanka na daňový bonus náte nárok, ved aj pestuni maju nedajte sa obabrať

cairka
1. feb 2010

ralanka 🙄 ale ved vy im o 9 mesiacov otrepete rodný list o hlavu 😠 len doporučujem pribaliť do neho kladivo 😠 chápem, že teraz by sa vám tie koruny zišli...

dioliana1
1. feb 2010

ralnka daju aj spatne danový bonus, ked už budete mať nový rodný list s vašimi menami

najjulinka
autor
1. feb 2010

ralanka tak ak sa nekcete hadať, tak si podate danové priznanie sami a máte to z krku .. na nerv...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre