Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
8. apr 2010

a z iného súdka:
zaujímavý článok:
http://auto.rodinka.sk/index.php?id=73105

no, aj ja som dnes na ralanku myslela 😔 , asi to vzala príliš osobne...
no ja som to vtedy s tým stravovaním nemyslela nijako zle (leni, ty si už vtedy mala koňopôsť)...

saši, nekojila som Opustenčeka (lebo ja som nemala mlieko ani pre svojich), ale dávala som kojiť...Silvinkinej maminke (lebo náš Prvý Opustenček sa narodil presne vtedy, keď Silvinka 😉 )

lenkove
8. apr 2010

ja tiez z ineho sudka
odkedy mam dieta, tak ma o to vacsmi fascinuju tajomstva zivota..je ich tolko, co by som ich chcela odhalit... najviac asi kam zmizla lava topanocka cervenej farby velkosti 21! naposledy videna dnes rano... 🙄 🙄 🙄 museli sme ist teraz von v 22... 😝
tajomstvo kto hodil toaletny papier /celu rolku/ do WC misy bolo odhalene - prichytenim... 🙄 🙄 😀 😀

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cairka
8. apr 2010

včera bola nejaká bujará noc, aj my sme mali veseloooooooooooooooo 🙄

dioliana1
8. apr 2010

lenkove-kontorluj smetný koš-u nás tak v nom mizli čajové lyžičky a hračky
😀 😀 😀

lenkove
8. apr 2010

este vzdy sa nenasla.. dite jedno!

cairka
8. apr 2010

u nás sa veľa vecí našlo v koši na hračky...teda veľa vecí typu jedna topánočka...mobil...kľúče...

dioliana1
8. apr 2010

😉 aj u nas kluče sa strácali...števko sa rad aj zamykal a potom sme skoro dvere rozbijali
😀 😀 😀

ralanka
8. apr 2010

ahojte strááášne dlho som tu nebola akosi nie je kedy malý je čoraz živší a ked občas kuknem tak max. na 1/2 hodku ako keby mal v sebe detektor zameraný na mňa ked idem na PC alebo ked idem jesť v tú ranu je hore žeby to prešlo až cez stenu do spálne? 😀 😀 😀 😀
ak sa nezobudí idem kuk nové foto a pridám do druhej témy 😉

dioliana1
8. apr 2010

Dnes lenka zamkla vchodove dvere a Ivanka zostala vonku...ešte že ja bola dnu inak rozbijame okno na verande... 😀 😀

bendy25
8. apr 2010

Ahojte baby! Mam plnu hlavu otazok ... 😕 Dnes mi volalo cislo, ale kedze som mala vypnute zvonenie, tak som samozrejme nedvihala. Pokusala som sa potom na to cislo zavolat spat, ale uz mi to nikto nebral. Nedalo mi to a zistovalo som si, co je to za cislo a nakoniec som prisla na to, ze mi volali z Krajskeho uradu z KE, p.Datelinkova. Ale ved papiere sme posielali len minuleho tyzdna a teraz mi v hlave máta, co asi chcela. Ved je to dost skoro na to, ze mi volala, no nie? Napadlo mi, ci sme nezabudli pridat nejake papiere, alebo zeby slo o ten MÚ, na ktory mame este ist? Zajtra rano uz o osmej jej zavolam, o co vlastne ide. Nechcem, aby si myslela, ze nedvihame s manzelom. Lebo urcite volala aj na jeho cislo, ale on je prave v Cechach a jeho kartu mam ja, ale mimo mobilu, cize sa ani jemu dnes nemohla ta pani dovolat. Zajtra vam dam vediet o co presne islo. Dufam, ze to nebude nic zle 😝

marketka1
8. apr 2010

lenkove do koša sa veľa zmestí 😀 😀 my sme našli dokonca kľúče po 3 dňoch vo WC mise skús sa pozrieť aj do skriniek kam dočiahne tiež obľúbené miesto na schovávanie .

ja som mala v pláne mená Veronika,Dominika,Jakub a Lukáš.

ralanka
8. apr 2010

ok pár fotiek som pridala 😉

suezana
8. apr 2010

Ahojte, RAlanka, už som napísala žiadosť 😅 drž palce.
Markétka a čo si plánovala s tými menami 😉

ralanka
8. apr 2010

ko sue ale myslím že nebude problém

marketka1
8. apr 2010

sue no také som mala vybraté s mm pre naše bio. 😉

suezana
8. apr 2010

Nechcela si napísať o.k? 😀 😀 😀

ralanka
8. apr 2010

a Savia k tomu mliečku no však v nemocnici mu dávali umelé a potom mu zistili reflux takže má UM špeciálne proti grckaniu takže v tomto ti asi nepomôžem a neporadím bohužiaľ 😒

suezana
8. apr 2010

Veď ja som to pochopila, len som nevidela nikde takú otázku, tak ..... 🤐

suezana
8. apr 2010

To bolo pre Markie

ralanka
8. apr 2010

hej o.k. a ja som k.o. aspon vidíte baby že prečo tu nechodím už ani písať neviem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

suezana
8. apr 2010

Už sme zapísaní v zozname (či kde?) 🙂
A mám fotky na fb 😎

marketka1
8. apr 2010

sue až teraz pozerám že sme sa o tom bavili medzi riadkami 😲 😲
magi už som tiež taká pochabá a nesledujem kde čo píšem 😕

suezana
8. apr 2010

😀 😀

suezana
8. apr 2010

Nevezmete ma medzi riadky? 🙂

ralanka
8. apr 2010

ja s tým problém nemám 😀 😀 😀 😀 ale šéf je Magi 😀 😀 😀

najjulinka
autor
8. apr 2010

Hladam v statrých mailoch jeden kontakt... A našla som mail presne pisany v den, ked u nas Lucinka bola týžden: "Tak dnes ránko sme dali flasu a prebalili a spinkali sme dalej az do
10:00!!! No proste Lucinka e uzasna. 🙂 "

do desiatej!!!!!!! čo by som dnes za to dala.... vtedy som normalne ja už kmitala väčšinou... dnes by som spala, keby mi deti do desiatej buvinkali....

bendy25
8. apr 2010

cairka
8. apr 2010

bendy, najskôr vás vyzve nejaké papiere doplniť 😉 neboj nič

marketka1
8. apr 2010

bendy uviedla si číslo OP, osobné informácie o Tvojich rodičoch, treba im to do žiadosti o odpis z registra trestov. Určite Vám len niečo chýbalo. A chcela to doplniť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre