Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

tortelinka
5. mar 2011

posli..nakopem ju do... 😉

dadenka1
5. mar 2011

@tortelinka tak chytaj... A kedy máte prvé stretko? Tešíš sa?

tortelinka
5. mar 2011

@dadenka1 pod na facebook

natia
5. mar 2011

@macocha , @brulka na porazenie! dnes sme boli v BA, mali sme nečakane čas a spomenula som si na vás dve a ani na jednu som nemala kontakt!! Pritom Mimi my sme si čísla vymieňali niekoľkokrát a ja ho furt nemám 😠 😖 😔

macocha
6. mar 2011

@natia čo už s tebou narobím 😕 😕 nech Ti je útechou, že my by sme asi aj tak nemohli, boli sme na návšteve biorodiny 🤐 😉

natia
7. mar 2011

@macocha tak to je mi útechou...ani brulka vtedy nemohla, tak napokon sa nič nestalo, ani ked som cisla nemala 😀

kanhwa
7. mar 2011

Ahojte baby,
som strasne nestastna, dnes som volala na upsvar - poradovnik sa u nas uplne zastavil, vraj umiestnili len jedno dietatko za posledne dva mesiace ☹ predtym to bolo asi 10 deti za rovnaky cas. este na zaciatku januara to vyzeralo, ze by sme mohli prist na rad zaciatkom leta a teraz to vraj nebude urcite skor ako v oktobri - novembri ☹ ja viem, ze mnohe z vas dlho cakali, tak ma pochopite - hrozne sa bojim, ze budeme dalsie Vianoce prezivat bez malej. a to sme sa tak tesili, ze uz to coskoro bude - velke nakupy detskych potrieb sme mali naplanovane akurat na dnes ☹ ☹ ☹

tortelinka
7. mar 2011

@kanhwa ako dlho cakate?je mi luto ze sa to nehybe a to si z najrychlejsieho kraja

dadenka1
7. mar 2011

@kanhwa teraz sa to radikálne zastavilo na viacerých miestach.. Nebuď smutná... Aj mňa to trápi.. my sme čakali, že v lete tiež už bude bábo, lebo tak na UPSVaRe hovorili, moc sme sa tešili, že Vianoce určite budú v trojke...Ale pozor pozor.. to je tzv. ticho pred búrkou... Vieš, bola zima, mrzlo, aj poradovníky zamrzli... ale na jar sa to rozbehne... Začnú sa rodiť mláďatká a to potom nebudeme stíhať tu čítať radostné príspevky... Ver mi.. Bude tu toľko detí, že sa nám to bude nechutne motať...jupí...

tortelinka
7. mar 2011

@dadenka1 lepsia nalada?

dadenka1
7. mar 2011

ha dnes som za hviezdu... tuším som ready na psychinu.. normálne maniodepresívne stavy... Ale na endokrinológii sme spravili koniec pokusom s hormónmi tak sa asi telo teraz vyrovnáva s tým... dnes by som tancovala... 😀 😀

tortelinka
7. mar 2011

@dadenka1 tak tancuj... 🙂

dadenka1
7. mar 2011

No budem musieť.. Ale mm neni doma... musím počkať

tortelinka
7. mar 2011

@dadenka1 aj sama mozes..

dadenka1
7. mar 2011

no, a vezmú ma na psychinu rovno a mám po adopcii.. 😀 😀

cara5
7. mar 2011

ahojcek vsetkym,
@kanhwa hlavu hore 😉
pozri jak nam ubehol ten rok, co sme v poradovniku... teda skoro rok 🙂 dalsieho pol roka ti ubehne ani si nevsimnes, za chvilku bude jar, leto a uz nam aj volaju, neboj... ked je pekne vonku rychlejsie bezi cas ako cez tuto dlhuuuu zimu ☹

najjulinka
autor
7. mar 2011

dobru noc

marketka1
8. mar 2011

Dobre ránko 😉 všetkým ŽENÁM dnes pekný sviatok praje Maťko a Kubko a posielajú Vám aspoň virtuálny pozdrav Jari.

kanhwa
8. mar 2011

@tortelinka teraz v aprili to bude rok, co sme zapisani a rok a pol od podania ziadosti. viem, ze to nie je az tak hrozne dlho zatial, ale ja by som kludne aj do Vianoc cakala, len keby som vedela, ze to uz fakt bude. ta neistota je najhorsia a tiez to, ze to absolutne nemozeme ovplyvnit.

tak drzim palce nam vsetkym cakatelkam, nech sa naozaj zacne rodit viac deticiek na jar a nech sa poradovniky rozbehnu, nech uz mame konecne tie nase deti doma s nami.

@cara5 ahoj - ta nasa teta na upsvare bola dost neprijemna vcera na mna ☹ mozno ma len vela prace a vsetci jej vyvolavaju, tak ju to hneva...no verme, ze sa dockame este tento rok.

kanhwa
8. mar 2011

@marketka1
dakujeme Matkovi a Kubkovi za snezienky 🙂 🙂 🙂
Aj ja prajem vsetkym krasaviciam tu vsetko najlepsie k dnesnemu sviatku - malym aj velkym 🙂

macocha
8. mar 2011

Ozaj pekné pozdravenie, @marketka1 , ďakujeme, máš doma pravých gentlemanov 😵

Čakateľky nebojte sa, pohne sa to. Mne to tak pripadá, že najviac detí začína interakcie v januári-februári a potom druhá vlna príde so začiatkom dovoleniek. Nechápem prečo, ale tak nejak sa to vždy vtedy nahromadí. Asi že majú na úrade robotu s tými deťmi ponúkanými začiatkom roka a až keď to opadne, začnú otvárať ďalšie spisy zo stola. Takže ak to chcete privolať v súlade s Murphyho zákonmi, kúpte si dovolenku už na začiatok júna a zaručene vtedy vás bude kontaktovať tetuška 😉 .

kanhwa
9. mar 2011

@macocha - my mame az na koniec juna naplanovanu dovolenku - myslis, ze aj tak nam budu volat ? 😉 😉 😉
ja sa len bojim, aby sme nestihali este aj septembrovu dovolenku a aj zimnu nahodou 😒

natia
9. mar 2011

@kanhwa v tom prípade stačí pozrieť do spisov a určite na letnú dovolenku nepôjdete sami...

natia
9. mar 2011

@macocha ty máš na kedy naplánovanú dovolenku? 😀
mne dnes volali zo škôlky, malý horúčkuje, tak sme doma, aspoň si pár dní oddýchnem...

kanhwa
9. mar 2011

@natia ved ja viem, ale to, na com sme sa zhodli s manzelom, ze si trufneme a zvladneme aj s ohladom na vsetky rodinne pomery tymto sposobom asi nepojde vyriesit...my sme nastaveni na novorodeniatko. aj na priprave sme toto dost riesili, ale nevieme sa uprimne stotoznit s inou cestou pre nas, takze nam neostava len cakat...

yukki
10. mar 2011

Na STV2 ide dnes vo famílii čosi o pestúnoch tuším....

najjulinka
autor
10. mar 2011

@yukki dik za uputavku na Familiu 😉 .. snad to o hodinu nezabudnem kuknuť 😅

macocha
10. mar 2011

Moje pestúnčiatko spí, tak nebudem riskovať a Famíliu budem hľadať zajtra v archíve... dajte potom echo, či sa oplatí. 😉

@kanhwa stavím aj tri lentilky, že vám zavolajú, tak plus mínus týždeň okolo toho dátumu. 😎

@natia mne škôlka naplánovala dovolenku, na august. 🙂 Aspoň že tie pobyty sú tiež vtedy. Držím palce, nech horúčka rýchlo ustúpi a vy si pekne užijete rekonvalescenciu. 😉

najjulinka
autor
10. mar 2011

@macocha dik za pripomenutie.. by som zabudla na Familiu... 😅

macocha
10. mar 2011

@najjulinka 😀 😀 😀 nzč

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre