Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

natia
12. mar 2010

Príprava v Návrate v novembri 2009 - lektorské 78 eur.
Informácia z dneška (bola som na seminári a sme sa na to pýtali) - príprava bude v máji vo Vrútkach, lektorské 130 eur, ale zdá sa mi to blbosť, ak chcete presné info, píšte mail na petrincova@navrat.sk, ona priamo to má na starostli

natia
12. mar 2010

MARKĚTKA ja neviem, neviem, či sa niečo podarí aspoň pohnúť, ale nenechám to tak...proste keĎ vidím a počujem tie deti, tak nemôžem mlčať za žiadnu cenu, to už by som nemohla spávať, keby to len tak nechám...

marketka1
12. mar 2010

juli ja som to asi nepochopila zobrali 5 deti v pestúnstve? a dôvod?

tulenka
12. mar 2010

najjlui, to je hrozné .To akože o takej dobe "sanujú" rodinu? Aspon boli v styku s tymi detmi? Ci to tam pojdu ako k cudzim.
Ja som stále radsej , ze máme malú v adopcii a nie v pestúnstve. Síce pri pestúnstve musí byť človek na to propravený, ale po takej dobe ☹

najjulinka
autor
12. mar 2010

oni išli do decaku......... dovod, že vraj je tatinko uchyl... asi take... to keby bol tak tam v dome nenechaju ani to šieste dieťa čo tam je a hlavne netrestali by deti ale jeho................................. proste v piatok poobede cca o štvrtej prišli aj s policiou a deti odviezli... čas podla mnohých zámerne vybratý, aby už nikde nikto nič nevybavil.......

magimary
12. mar 2010

natia, ale nemyslíš ty náhodou prípravu na PROFI???
lebo babula sa pýtala na prípravu na ado... 😉 a tá asi ťažko toľko stojí,...či...?

tulenka, že PrOPravení...to sedí...nie pripravení, ale (oni sú doslova) popravení... ☹ ☹ ☹
a to im oni vzali, znenazdajky kvôli tomu, že ich niekto načierno obvinil... a oni neprešetrovali a rovno odňali... 😨 😔

cairka, myslíš vevkin bratranec? 😕 😅

najjulinka
autor
12. mar 2010

takže proste z minuty na minuty pridete o deti a mate muža uchylaka...

inak takot davam navod na pomstu kotremukolvek človeku ked chcete spraviť zle, tak tot sa da......... prezumpcia neviny nikde......

najjulinka
autor
12. mar 2010

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/telev... to bolo o nich.. spätne už vieme...... a je zaujimave ako markiza k sprave prišla.. kto jej tak mohol dať vedieť..... hmmmmm......

najjulinka
autor
12. mar 2010

http://evalorenzova.blog.sme.sk/c/203348/SOS-Vy... - tento boj 5.2. vyhrali...... tak urad šahol na vyšši kaliber.......

magimary
12. mar 2010

a, áno je to rodina tej (už dávnejšie) spomínanej Nikolky (aj z blogu):
http://evalorenzova.blog.sme.sk/c/203348/SOS-Vy...

najjulinka
autor
12. mar 2010

tulenka a takým sposobom ti možu nie len adoptivne deti odobrať, ale aj bio ... to je také univerzálne........... že až..... to je uuuplne všeobecný návod na potopenie rodiny...... očiernenie....

natia
12. mar 2010

Jáááj, MAGIMARY kurník, fakt...príprava na pestúnstvo a adopciu stojí v Návrate 20 eur...oficiálna verzia ale je, že zadarmo 😉

magimary
12. mar 2010

v tom prvom linku je to 15-ty príspevok: "Údajne zenužíval deti"
😔

magimary
12. mar 2010

no, natia, ja som to mala aj oficiálne, aj reálne ZDR... 😉 🙂

natia
12. mar 2010

tak ja upresním, že ja hovorím o žilinskom Návrate...je možné, že každý kraj iný mrav 🙂

tulenka
12. mar 2010

ja som myslela, 6e ich vracali do bio

magimary
12. mar 2010

nie, ale myslím, že sa niečo prispieva, ale ja som to mala možno výnimočne akosi gratis (veď robím laického poradcu pre ľudí (čakateľov), ktorých mi sem posielajú, tak snáď... 😅 , tak možno to zohľadnili v cene a uznali, že si to asi zaslúžim...)...
ale v dohode, čo sme podpisovali, boli aj kolonky na cenu, len my sme ju mali teda prázdnu... 😉

magimary
12. mar 2010

nie do bio... do domova.. a ani netušia kde... 😕

cairka
12. mar 2010

uff, som kukla tie televízne...podľa toho to ohlásila tá baba...a že kým sa nepotvrdí im nemôžu deti odobrať...
ale nápadne mi to pripomína jeden prípad asi spred roka z čiech, kedy chlapci v NRS ohlásili týranie, obrovská medializácia, ako ich pestúni týrali a nakoniec zistili, že chlapci si to vymysleli,ale to už v televíznych novinách nedávali...tiež im hned odobrali všetky deti, ale ako to skončilo neviem...

lenkove, platí 🙂 😀
magi, áno 😉

laculik
12. mar 2010

ahojte, som tu nebola par tyzdnov a nejako sa nechytam a nechapem, tak aspon tobikovi vsetko naj zelam 😉
a niekto sa pytal ze kde sme boli, v teplucku v azii 🙂 a nejako sa este neviem preorientovat na nasu rodnu hrudu...

natia
12. mar 2010

MAGIMARY prišla ti včera moja IP? či...?

magimary
12. mar 2010

lacik aj ostatní, fakt vám uprimne ďakujem aj Tobi ďakuje, všetko som mu čítala, tak počúval a tešil sa... 😅 😀

natia, dobre, že píšeš, prišla a kým som odpísala som aj zabudla... 😅 , takže som si naňu spomenula až teraz, keď sa pýtaš...

magimary
12. mar 2010

už všetci spíte? 😨 😅
my ešte plánujeme, čo pripravíme na nedeľnú oslavu ( 😨 , bude tu koooopa ľudí... na môj vkus až mooooc veľká), tak že čo treba nakúpiť, lebo zajtra potom ešte zase makáme hore, večer chystáme a v nedeľu oslavujeme...

a to ide ešte mužík ráno o 6-tej objednať nové auto ( 😨 😵 🙂 ), aby nám do leta prišlo, aby sme mohli ísť v lete so všetkými deťmi na východ (a aby sme tu nikoho nemuseli nechávať)... 😉 , napokon sme sa rozhodli pre Opel Zafiru... a opel má dnes 24 hod. nejakú výhodnú akciu, preto to musí stihnúť do 6-tej rána (chcel ísť teraz, lebo majú celú noc otvorené, ale som ho nepustila 😅 ).. a dovtedy ešte musí pozháňa euráčiky na zálohu 😅 😝 😖 😉

najjulinka
autor
12. mar 2010

nespime, ale ideme... Opel Zafira ma segra 😉

lenkove
12. mar 2010

Matry
a mozem sa opytat kde je u vas vychod? 😀

magimary
12. mar 2010
lenkove
12. mar 2010

Matry - Mary 😀

magimary
12. mar 2010

leni, že matry (to je ako odvodenina od tatry, matry a fatry?!? 😀 )... 😅
všetko na východ od nás je východ... 😀

začneme v Hriňovej a potom sa sa posunieme k Dobšinej a skončíme v Nízkych Tatrách (a z tej dobšinej budem robiť výjazdy do košíc, betliar, krásnu hôrku a tak...)

magimary
12. mar 2010

budem=budeme 😅

martina_maxian
12. mar 2010

magi to je super,, parádne auto ste vybrali... 😉 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre