Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

suezana
3. nov 2010

My máme ten imunoglukán. V. bola chorá v júli, potom hneď v auguste 2x tak nám to dali a drží sa.

cairka
3. nov 2010

@suezana , a to po troch chorobách ju nazvali dieťa s nepriaznivým zdravotným stavom 😅 V. mala minulý rok tuším 13x ATB, priebeh choroby taký, že dieťa jeden deň doobedu začlo sopliť a druhý deň poobede malo zápal priedušiek, párkrát pľúc... Imunoglukán ani žiadny iný prípravok s hlivou nemôže 😝 Je fakt, že teraz jej dávam iné prípravky a drží sa oveľa lepšie 😵 ked aj prechladne, alebo má angínu nezlezie jej to fakt behom pár hodín do zápalu pľúc 😎 Ja len, že som alergická, ked niekto, kto nevie o čom to je, radí zázračné prípravky ako keby tí rodičia nič nerobili. a úplne milujem, ked mi niekto ide radiť, že mám dať jesť viac ovocia a zeleniny 😝

suezana
3. nov 2010

Nie, ja som 5.rok na rodičovskej dovolenke kvôli zdr. stavu, ale zápal pľúc sme ešte nemali 😉

cairka
3. nov 2010

@suezana , aha, tak prepáč 😔

suezana
3. nov 2010

@cairka, a čo ti mám prepáčiť? 😀

saskah7
3. nov 2010

ahojte.. DeD Istebne hlada profesionalnych rodicov.. mozu byt aj z vacsej vzdialenosti... kto chce viac info pre seba, pripadne pre znamych, poslem IP s detailami

dioliana1
3. nov 2010

@cairka dnes som vytočená poriadne, decko bez čiapky a bundy ide do inaj budovy po vonku iba v drevákach a mikine na krúžok a nazad spotené takisto...na nerv a ty rodič potom tráp, aby bolo zdravé...som učku hned zjazdila... 😠

juliap
3. nov 2010

@dioliana1 teba vytocila ucka, mna dnes prekvapila 1 mamicka na ihrisku, najprv dietatu cca 2.5 rocnemu vyzliekla bundu s tym, ze ved je teplucko, potom ho nechala behat pol hodiny od preliezky k preliezke a tak sa snazila mu tu bundu obliect, samozrejme, dieta nechapalo, co od neho chce, ked mu ju dala predtym dole a tak zacalo trucovat, no a jej reakcia fakt uzasna, zacala na neho kricat, ze je zle decko a ze nech si tam hole ostane, ona odchadza a otocila sa a isla prec, decko revajuc pobehlo za nou a na chodniku mu tu bundu potom teatralne navliekla ... fakt som nevychadzala z udivu ...

dioliana1
3. nov 2010

@juliap u nás dulo a kosa hrozná....

juliap
3. nov 2010

@dioliana1 no v PO bolo trosku pomracene, ale inac vzduch fajn, ale nie tak, ze by som male deculo vyzliekla z bundy ... tak dufam, ze obidete bez choroby ... inac nechystas sa niekedy aj do PO? nebude teraz nejake skolenie alebo stretko?

dioliana1
3. nov 2010

@juliap možno na Usmeve bude...neviem ak chceš dám ti vedieť...

juliap
3. nov 2010

@dioliana1 chcela by som potom ist na nejake stretko uz len koly kontaktu s inymi a aj dozvediet sa ich postrehy, nazory ... tak ked budes o niecom vediet, napis

dioliana1
3. nov 2010

@juliap ok

matax
4. nov 2010

@saskah7 ahoj, moja kamaratka uz dlho caka na pracu ako profi mama :D .dokonca uz pred 2.rokmi bola aj v istebnom, ale vtedy uprednostnili pani, ktora býva bližšie. riaditelka z istebneho ju odporucila do ded v bytci, kde ju nevzali, lebo podla nich nesplnala bytove podmienky.ale teraz uz ma aj byt vacsi aj auto. ak mozes, napis viac, prosim na kikacvirikova@centrum.sk. dakujem. mata

saskah7
4. nov 2010

@matax poslala som 😉

dioliana1
4. nov 2010

cawte

matax
4. nov 2010

@saskah7 Ďakujem, si rýchla :D A po mesiacoch ďakujem aj marketke1 a yukki za privítanie, ja sem chodím málo :D

kikus35
4. nov 2010

KIKUS35 saskah7 Dakujem ti moc za informacie,zavolam tam.Som zvedavá,lebo pred dvoma rokmi bola práve vzdialenosť prekážkou.Závidím ti že máš v profi rodine také maličké detičky.To bol vždy moj sen.Ahoj

saskah7
4. nov 2010

@kikus35 no neviem, z akej vzdialenosti si od DeD, ale je tam aj napisane, ze treba ratat s dochadzanim do Ded aj kvoli rodine.. tak ved uvidis na pohovore... nech ti to vyjde tak, ako ma 😉

najjulinka
autor
4. nov 2010

dobru noc

dioliana1
5. nov 2010

Pekný večer všetkým... 😉

najjulinka
autor
5. nov 2010

napodobne

vivien2505
5. nov 2010

@najjulinka 😉 🙂

najjulinka
autor
5. nov 2010

Dnes sme boli v meste. Bolo dosť teplo.. čo som aj okomentovala... Potom neskor Lucka začala, že je teplo, že nie je zima.. samozrejme nechala si to odo mna potvrdiť... a ešteže mi docvaklo... bližili sme sa k Aide (cukrarni)... tak som hned povedala, že nie je zima, je teplo, ale nie je horuco, že nemame kratke rukavy a šatičky a sandalky, že na zmrzku treba horuco... tak som sa ešte spýtala či zmrzku chcela.. čo mi potvrdila tak sme si vysvetlili, že to teda ee.. uuplne bez reptania... no v šoku som bola... a na to s kludom pokračovala: "Macko je hladný..." (dnes venčila plyšoveho macka v meste)... všetko s kludom angličana s prehladom, že kam to ona potrebuje nasmerovať... 😀

vivien2505
5. nov 2010

@najjulinka lucka je šikovná po tebe 😵 práve som čítala blog od mamky ...ako sme si dobíjali baterky...tak som si spomenula na vás a ozaj všetko naj k včerajším k. meninám 😉

najjulinka
autor
5. nov 2010

@vivien2505 no je Lucinka po mne... ja s kludom angličana pri cukrarni Aida zahlasila "Ideme kupiť mackovi rohlik do Tesca" 😝 😀 😀 😀 a za K. dakujem... nie je doma teraz, tak snad nezabudnem odovzdať... 😀

vivien2505
5. nov 2010

@najjulinka 😉

najjulinka
autor
5. nov 2010

dobru noc... 😉

najjulinka
autor
6. nov 2010

dobré ráno

lenkove
6. nov 2010

Ahojte!
dobre ranko!
a co by som vam este napisala, hm 😕 😀
muz siel s dietatom von a ja planujem za dve hodiny navarit, pozehlit 2 pracky pradla, upratat a osprchovat sa.. Na Sro ide relacia o pesimistoch a optimistoch a z naplanovaneho mi jasne vychadza, ze ja som ten optimista 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre