Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
25. dec 2010

Dobre rano. Tak spať som šla snad o poldruhej. Od tretej do polpiatej som sa mordovala so zubom... 😖 A ráno ma zobudí suseda zvonením, že deti trepú o stenu nech s tým dačo robim, lebo muža ma po nočnej a ešte zospodu susedia buchaju o radiator, aby prestali... No užas... jej muž pride napustí vanu, zobudí tým deti, lebo su to riadne rachoty a ja mam potom riešiť deti.. všetci susedia maju spalne tam, kde naše 3 profičatá izbu, kde počuť z jadra ešte aj ako cikaju susedia a nie len ako splachnu 😝 Oni mi deti zobudia, lebo rano si chodia cikaťa kupať a neviem čo a ja to mam riešiť.. moje zlate deti plienkovane rano nikoho nebudia... a ked ich zobudia a sa nudia, tak čo maju robiť??? 😝 ale nezmohla som sa ráno nevyspatá ani na slovo...

yukki
25. dec 2010

@najjulinka 😀 😀 😀 to sú držky, že búchajú na stenu... teda tú noc nezávidím, ani susedov ani jadro

najjulinka
autor
25. dec 2010

@yukki mne to jadro nevadi.. človek ma stale nejaké hluky okolo seba... či auto, či praskanie stromov, či vlaky, lietadla a tak.. ja si pamatam ako sme sa mali stahovať do domu a ja som si posledný týžden uvedomila, že už nebudem počuť výťah , že toto v dome proste nie je... a mala som v dome izbu nad miestnostou kde bol darling a ten darling spinal a presne vydaval taký zvuk ako ked som počula výťah.. no kým ja som v dome prišla na to, že ako sakra možem počuť výťah 😀 😀 😀 Proste zvuky su všade.... to skor naši susedia maju tu smolu, že im vadia deti 😝 😝 😝 😀 😀 😀 naše deti vedia spraviť viac rachotu ako všetci susedia dokopy... 😝 😀 😀 😀 a ja som sa išla pošulať na tom, že susedia pod nami trieskaju o radiator.... lebo v izbe kade idu stupačky nikto dnes nespal, takže nam to nevadilo, zato budili všetkých tých čo nepočuli rachot od našich postielok... proste uuužas.. susedia....... do komedie ako stvorene niektoré nápady susedov... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja už pri detoch mam selektivne počutie.. .ked nepočujem čosi ako naraz hlavy alebo plač, tak nepočujem... 😝

morisa
25. dec 2010

Ahojte profimaminy. nie ste tu nahodou niektora z BA alebo blizkeho okolia?

saskah7
25. dec 2010

@morisa ja, preco?

morisa
25. dec 2010

@sadkah7 uz som ti pisla IP 🙂

morisa
25. dec 2010

preklep 🙂 malo byt @saskah7

najjulinka
autor
25. dec 2010

dobru noc. . . . . . . . ..

natia
26. dec 2010

Baby idem sa poradiť... Jakub - milovník mlieka - ho posledné dni odmieta piť... kúpila som mu 4, ktorá je od 2 rokov a to nechce... trojku pil v pohode, tú miloval, len ja neviem, či mu môžem dávať 3, ktorá je od jedného roku, lebo si myslím, že to zloženie je prispôsobené veku... alebo ako to je? Je reč o mlieku Hami, aby som nebola ako tatar 🙂
Tak mám to brať akože sa sám od mlieka odstavil a nenútiť ho to piť alebo mu mám kúpiť tú trojku? či čo s ním?
Ďakujem za názory.

najjulinka
autor
26. dec 2010

@natia pri detoch nad rok to už v pohode je v podstate jedno.. maju už uplne zmiešanu stravu....... takže pohoda 😉 mlieka nad 2 roky su vymyslom poslednej doby - komerčná zaležitosť 😉 😀 takže kludne mu davaj mlieko od roka 😉

najjulinka
autor
26. dec 2010

a ešte @natia aby si použila už kupene a otvorene mlieko, tak kludne miešaj... narp. ak davaš 7 naberačiak, tak 1-2 daj z toho čo mu až tak nechutí - to je taký pomer, že si to deti velmi nevšimnu 😉 😀 😝 😉

natia
26. dec 2010

@najjulinka jáááj takže mu mám dávať to, ktoré mu chutí? a pridať tam trochu z tej 4, chápem ... aj som si tak myslela...ďakujem

najjulinka
autor
26. dec 2010

@natia ano 😉

mexx
26. dec 2010

@natia Nam hovorila taka jedna doktorka, co nam prednasala v decaku (co chodi aj do telky recnit casto), ze rozdiel je len medzi jednotkou a dvojkou mliekom, medzi dva a tri nie je nic, akurat marketingovy tah. Takze v pohode kupovat dvojku a davat, az kym si dieta same nevysadi (alebo mu z roznych dovodov vysadis ty). 😉 Ak stale kupujete Babylove (si volakedy na zaciatku spominala), tak este aj usetris, dvojka je lacnejsia jak trojka a je tam asi 100 g naviac. 😀 A potom sa moze prejst na normalne trvanlive plnotucne, aspon co nam ta dokina vravela.
Jaj, pozeram, ze Hami uz davate... 🙂
Nam maly zacal v poslednej dobe tiez dost strajkovat s mliekom, tak neviem, ci nevysadime v blizkej buducnosti taketo umele uplne. Lebo normalne plnotucne mlieko (pasterizovane) mu nerobi ziadny problem, chuti mu, ked dostane kakao alebo nejake to jahodove ci vanilkove, tak je nadseny...tak asi ostaneme pri tom. Este uvidim, ako bude postupovat v dalsich dnoch, ale nasilu mu ho davat nebudem (bo sa od jedu zgrcia jak minule). 😅 😝

najjulinka
autor
26. dec 2010

U nas Lucka ked mala vyše dvoch rokov, tak sa začala odstavovať.. došla až po to, že pila do 90ml rano,a el potom pomaly zvyšovala a teraz je rano na 150ml už dosť dlho a je na jahodovom sunare (čistým omylom som raz kupila jahodový sunar a prišla na to, že je jahodový až po otvoreni sáčka, ked zavonalo).. .no odrevala si to, ale nebolo doma take ako ona lubila.. a proste sa zlomila na neho a potom nejak už len ružove chcela 😀 😀 😀 😀 no nie som nadšená.. lebo to v akcii nebýva 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natia
26. dec 2010

@mexx no hej, boli sme na babylove, dobre si pamätáš, ale nemohla som posledné mesiace nikde zohnať trojku, tak sme prešli zas na Hami... tak teda kúpim aj dvojku Babylove, keď vravíte, že v pohode... už to nejako zvládneme... možno už fakt nebude chcieť, uvidíme...
no tak to sa zbavíme dvoch najväčších výdavkov - na plienky a na mlieko a budeme si žiť ako prasiatka v žite 😀

najjulinka
autor
26. dec 2010

@natia no mlieko nie je take drahe moc... ja som to prepočitaval, že ked kupuješ tie lacnejšie a nie tie najdrahšie mlieka, tak ju fuk či ti zbaští jogurtik, alebo scucne celú flašu mlieka.. 😉 aj ked teda mam pocit, že od vtedy jogurty šli s cenou dole a mlieko hore (mlieka boli 800gramove väčšina a teraz su 600gramove)

natia
26. dec 2010

@najjulinka šak viem, veď srandujem... 😉

najjulinka
autor
26. dec 2010

@natia lebo plno ludi, že drahe mlieko, tak mi to nedalo a som prepočitala 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
26. dec 2010

dobruuuu nooocococococ

najjulinka
autor
27. dec 2010

aj dnes dobruuuu

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenuska74
28. dec 2010

@vivien2505 vďaka vivien nádherná kytica 🙂

dioliana1
28. dec 2010

@vivien2505 ďakujem

akim
29. dec 2010

@vivien2505 , dakujem. 🙂 aj my celej vasej rodinke prajeme pekny novy rok a aby sa vam splnili vsetky zelania. 🙂

smejka
29. dec 2010

@vivien2505 vdaka 🙂

natia
29. dec 2010

@vivien2505 ďakujeme... aj vám všetkým v domčeku krásny koniec roka a šťastný vstup do nového ... netušila som, že už ste si súdení 😉 každopádne gratulujem 🙂

najjulinka
autor
29. dec 2010

Dobrúú noc..

marketka1
30. dec 2010

Ahojte pekný deň 🙂
@vivien2505 aj tebe prajem Pekný Šťastný Nový i Celý Rok 2011 😉

farbicka24
30. dec 2010

...ahojte všetci....tak konečne po dĺĺĺĺhej dobe som späť. 😀 nevedela som sa dočkať až budem konečne na koníkovi,ako kedysi .
....prešlo už ani neviem koľko mesiacov,čo som tu nebola a neviem ,čo je tu nové a čo už staré,ale pevne verím,že rýchlo nabehnem na tempo a všetko bude tak ako vtedy....

..my s Rebekou sme prežili krásne požehnané vianoce a teraz na záver roka uvažujeme o novom možnom začiatku...:D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre