Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

janivonbenji
6. júl 2009

yukki,
a nás dnes zavola jeden chalpec, že poďte sa pozrieť na lienky...a môj malý pribehol. všetky pošliapal a išiel preč, a keď som sa pýtala, že prečo to urobil, tak len povedal, že nechceli papať 😒 ....no čo mňa ešte čaká...

najjulinka
autor
6. júl 2009

janivonbenji Lucinka zapučila mravca a potom len skonštatovala "haji" 🤐 😨 😔

najjulinka
autor
6. júl 2009

Inka dnes dvojičky stáli a lucka chcela povedať množne číslo od "stojí", tak povedala "stoje" 😀 😀 😀 Je taká zlatá, ked občas časuje a sklonuje.. nie vždy jej to vyjde... A hlavne ešte len rozlišuje v časovani či to robí jeden alebo viacerí, ale osoby nerozlišuje... Používa 3.osobu aj v jednotnom aj v množnom čísle len... 😀

adrianamickova
6. júl 2009

s lienkami sme sa dnes hrali aj my
a smutime,naša koza skončila,niekto jej hodil niečo otrávené,a malé kozliatka len méééčia za mamou ☹ ☹

najjulinka
autor
6. júl 2009

Inka = Inak 😅

yukki
6. júl 2009

No tak to Kika hmyz likviduje zo zásady, ak jej v tom fyzicky nezabránim. A tei chlpaté zvery...ona ich tak dráždi až má oči vyvalené zuby zaťaté kútiky stiahnuté...a keď ju pohryzú tak "slabo", že je to bez veľa krvi tak znova a znova...Ja keď ich oddeľujem tak zachraňujem vlastne zvery a nie kiku... 😖

cairka
6. júl 2009

aj veve mravčeky zásadne zašliapne, z pomsty za poštípanie... lienky obzerá, dnes pozerala, ako robia vláčik 😅 sa jej to strašne páčilo 😀 😀

yukki
6. júl 2009

Aďa.... ☹ ☹ to by PC neznieslo, čo si myslím o takom všivákovi, čo toto zrobí.

rita55
6. júl 2009

ja mozem byt v nemocke nonstop ved som jej mamina 🙂 je velmi malicka a vlasy ma ako havran 😀 uz vyvaram plienky,dupacky sa uz susia 😀

cairka
6. júl 2009

rita, to sú super starosti 😵 natálka už videla sestričku? čo hovorí na takú bábiku?

adrianamickova
6. júl 2009

sladké starosti,sa mi zachcieva malé 🙂

rita55
6. júl 2009

dufam,ze mi elan vydrzi 😀 😀 😀 nie Natalku nechcem brat do nemocnice,ale dnes mi pozicala dupacky pre sestricku 😀 povyzliekala som jej babu 😀 co uz ked treba tak treba 😀 natalik pripravujem pomaly,ze bude sestricka tak uz chodi,ze co vsetko jej pozicia a,ze sa spolu budu hrajkat 🙂 malicka je cista kofolka 🙂

laculik
6. júl 2009

ahojte, oslavencom vsteko naj!!!! hlavne vela zdravicka 🙂 .
Pimpa, ja som davala hippky, je tam prsne napisane od kolkatich atd.... A hlavne ma upozornovala pediatricka, ze nech urcite nekupujem zeleninu na trhu (akoze zdrave domace polievky varit), ak si nechcem dusicnanmi dieta otravit. Tak hlavne nato by som dala pozor, aby si vedela ze kde a ako su potraviny vypestovane, hlavne pri takto malom dietatku.

zicon
6. júl 2009

Inac u nas takiso trpia dva psi maleho a nie naopak. Ten s nimy chudakmi robi take veci. No viete, neda sa odolat 4 nohemu zivemu plysakovi.

rita55
6. júl 2009

inak ked sme boli minule u veterinara tak sa nas pytal,ze ci mame male deti,lebo ze psy zvyknu osediviet velmi ked pride do rodiny dieta a nase su statocne sedive 😀

laculik
6. júl 2009

rita, aj nas sa pytal ci mame male deti...ale kvoli tomu aby ho vyockoval a neviem co vsetko 😀 😀 😀 .

cairka
6. júl 2009

a to máte silných zdravých psov...moja psica už je pani v rokoch, zdravie jej už mco neslúži a ked je u nás na 3 dni, tak mám furt obavy, aby to prežila, že ju šľak netrafí 😅

yukki
6. júl 2009

U nás malá fena už berie tritace na srdce...ale tá kiku aj cvakne keď už niet úniku....a z Mišapsa si najnovšie Kika urobila schod. Lozí po ňom na kredenc, na stôl...načo nám sú šamerlíky, že....

janivonbenji
6. júl 2009

pre toto všetko, čo tu vyššie píšete, my máme doma len rybičky.... 😀 😀 😀 , aj keď tento víkend sme prišli takmer k zajacov !? a psovi, ktorý vážil viac ako ja a to teda ja vážim!!!! takže to bolo riadne hebedo, ale som povedala, kľudne ho berte domov, ale ja odchádzam a nech vám potom varí, perie, žehlí atď ten pes... 😀....nakoniec zobrali domov mňa a nie psa....

ps : ja zvierata inak mám rada, ale 100kg psa do bytu, tak to je asi moc...

cairka
6. júl 2009

jani, ja mám tiež zvieratká rada, ale už by som nechcela ani psa...uvidíme, s čím príde veve...ja som mala riadnu zoo 😅

najjulinka
autor
6. júl 2009

yukki Lucinka by si spravila schody z mladsich deti u nas domka 🤐 Ale zatia sme ustriehli a nikoho nezašlapla 😀 😀 😀
laculik HIPP vyšiel v testoch najhoršie.. Myslím HAMI bolo naj... 😉

rita55
6. júl 2009

aj veve dovlecie urcite nieco to hadam kazde dieta a je na rodicovi ci to dovoli.U nas to zrejme bude pokracovat 😀 mm aj obyvacku celu prehadzal len,aby sa mu rybicky zmestili 😀

yukki
6. júl 2009

Rita To čo chová? Delfíny?

laculik
6. júl 2009

rybicky som splachla do vecka ako decko ☹ ☹ ☹ ... teda ked som bola decko, tak som splachla....
juli, myslim si, ze testy su podla marketingu tej danej firmy, najlepsie si je doma vypestovat, že jo. Aj prasacia chripka, je zevraj marketingovy tah, bo ze je to obyc. chripka... Hlavne ze sa vakciny budu dobre predavat. A dokonca som pocula, ze prasacia chripka je vypustena medzi ludi nato, aby sa hospodarska kriza menej riesila. Ze vselico maju poschovavane v labakoch, ani len netusime, co sa deje.

najjulinka
autor
6. júl 2009

laculik no neviem... akože marketingove tahy chápem... Ale test magazin a podobne testovanie beriem ak celkom objektivne - aspon dufam ... Aj ked aj tam to može byť o šťasti, že ktorú konkretnu flašku otvoria 😀 😀 😀 Ale napr. čo viem je, že ovocné výživy Ovko bývajú často zatuchnuté... A priznám sa Ti, že jednu takú Kiko zjedol... Nechutnám zo všetkého než detom dám... A už som len cestou ku drezu vyškrabovala lyžičkou zvyšky a vtedy som si dala... A ... no beee... Kikovi to vooobec nevadilo 🤐 😨 🤐
Ale už výživy ovocné aj tak nekupujem, ale máme domáce... A poctivo ich chutnám než detom dám 😀 😝

rita55
6. júl 2009

yukki no akvarko ma 1,80 na sirku 😀 preto 😀 Laculik 😕 to vazne 😕 bude na tom nieco ved si zober,ze nedavno ked to spominali ,ze v Blave a do tyzdna je doma o.k Fakt je to asi len oblb

najjulinka
autor
6. júl 2009

rita prasacia chripka je len nejaký nový druh čo akože nepoznali... a aj na obyčajnu chripku ludia umierlai a možno ešte umru... zaleži od imunity a od štadia v ktorom na to pridu, že čosi má... 😉 Je to chripka ako každá iná.. .len proste každá je iná 😀 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
6. júl 2009

proste som tým kcela to povedať, že aj s inou chripkou si po týždni fit 😉

laculik
6. júl 2009

Vsak aj pri normalnej chripke obcas niekto umrie ☹.
Juli,maly zje fakt vsetko, ale to ma po malej 🙂 . Nastastie, na papanie sa fakt pri detoch nemozem stazovat. Ale niet sa co divit, ved aj mama a tata miluju jedlo 😀 !!!!

vivien2505
6. júl 2009

Magi všetko naj k narodeninám a veľa Božieho požehnania do Tvojej dalšej práce s detičkami 🙂 🙂 🙂

vieš že Ty si bola môj "profi spúšťač a profi vzor!" 😉

ešte raz dakujem za všetko.... ale najmä... za "Tvoje lodky.... prístav....a kotvy" 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre