Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cairka
19. máj 2009

vivien ahoj, ale máte rovnakú lekárku ako tvoje deti? ak ťa už pozná je to iné 😉 nechystáte sa do mt?

najjulinka
autor
19. máj 2009

no ja píšem meno deti na ten papier v cakarni, takže tam zakričí meno čo je na papieri... ale to berem, že volá to dieťa... ale pišu si na kartu aj moje meno všade... aby vedeli s kým maju dočinenie.... 😀 😀 😀

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
magimary
19. máj 2009

No naša pediatrička mňa už tiež (dávno)pozná...chodila som k nej ešte aj ja (síce vtedy s iným menom 😅 , ale fixuje si ma už podľa mien, resp.priezvisk našich chlapcov... (to len iní-odborní lekári v BA majú stále problém, resp. hovoria mi podľa detí...ja už som mala toľko mien... 😀 toľkokrát vydatá a rozvedená...ani do občianskeho by sa mi to nezmestilo... 😀 ), ale iné som chcela:
no a keďže ma tá naša pediatrička a jej setrička "fixujú" pod mojim priezviskom, vždy hľadajú kartu (alebo očkovaciu látku v chladničke 😝 😅 ) s mojim priezviskom na záskaných chlapcov a nikdy to nemôže nájsť... 😀

laculik
19. máj 2009

vivi a odkial ste? som stretla nedavno znameho co s nami robili pripravu a ze idu niekde k BB na interakciu koncom tohto tyzdna. 2 mesacny biely chlapcek. Tak ze nahodou ci tu neni ta profi mama. Ale to by uz aka nahoda bola 😨
Dala by som si Milku. Ale nemame ☹

magimary
19. máj 2009

ja mám, laci, zbehni k nám-máš to na skok...
a Milkami sa mi to tu hmýri... 😝
pre mňa moc sladká čokoláda... 😝
ale ke%ď nmeni iné, aj Milka môže byť... 😅

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laculik
19. máj 2009

dala som si manner keksiky, nastastie len tri tam boli 🤐 .
inak magi, prideme vas pozriet niekedy ja a maly, ked mala bude v skole a stary v robke. dohodneme 😉

laculik
19. máj 2009

daj nejake foto niekedy vivi 😉

najjulinka
autor
19. máj 2009

a laculik hod nejaké nové foto... a oslavu ste už tiež mali, vsak??? tak aj to by sme radi... foto nejakej torty a tak... no vsak vies... 😉

najjulinka
autor
19. máj 2009

Nás čaká oslava v nedelu... Tortu nepečiem... Moj starý tata pošle tortu ako darček, tak sa neondiem... Pichnem tam 2 sviečky a hotovo, ked bude horuco, tak sa 2 torty nezožerú...

laculik
19. máj 2009

mam nejake foto z vikendu, idem pridat. a velka oslava este nebola a je v nedohladne, nejako sa nevieme naterminovat cela rodina....

najjulinka
autor
19. máj 2009

no ja robím oslavu 2x do roka a asi to tak ostane navždy... nech su u nas akekolvek deti.. zhrniem to na jesennúa jarnú a hotovo... a snad sa na 2 weekendy v roku u nas naterminujeme dajak... a hlavne len 2x do roka pratať!!!!!!!!!! 😝 😉 😀

najjulinka
autor
19. máj 2009

ešte aj socialkove prepadovky by som mala naterminovať na nejaké dni k oslave, aby som mala popratané... ale inak posledne prišli po oslave, ale ešte sme nespratli zo stola a poobede bola navsteva dojedť zvyšky, tka sme aj konferenčný stolík zapratali... a tak dorazila socialka... z lámp viseli sfuknute balony, na stole flase, tortová krabica a podobný bordel...

cairka
19. máj 2009

dobrú noc 😔

laculik
19. máj 2009

fotky 😉 .
aspon videli tety ze ako sa krasne starate a oslavy robite 😀.
a dobru.

najjulinka
autor
19. máj 2009

úžasný je malý.. .no ako inak 😀 😀 😀 Jáj ako by som si ja vliezla do takeho bazena vonku na záhrade....

najjulinka
autor
19. máj 2009

Tak idem ja ja spať. Dobrú noc.

macocha
19. máj 2009

Kraasne fotečky tu pribudli... A vidím, že Manduca stúpa v popularite 😉 Super, tak nech sa všetkým dobre nosí - aj v pasívnom aj v aktívnom rode 😉

lienocka235
20. máj 2009

dobre ranko kocyce.....

laculik.. kiko je krasny.... taky roztomily sibal... 😉

magi... to iste.. obaja maly sú taki no maznacikovia... jaj hned by som ich pomojkala... 🙂 uz sa tesim na dietatko co caka na nas...

tu je vonku krasne... teplucko... 🙂

mixka
20. máj 2009

ahojte 🙂 aj u nas je pekne, sa chystame von 🙂 musim znicit krpky, aby poobede spali 😀

mata2
20. máj 2009

ahojte,
tu je tiez krasne 😵
dvojky uz druhu noc spali uplne super 😵

cigaretka5
20. máj 2009

mixka mam jeden sen- dvojcatka, tie tvoje sa ti podarilo splodit ci aj adoptovat dvojky sa daju?

prepac ak je moja otazka prilis intimna

mata2
20. máj 2009

zeby dalsia dvojcatova mamina? 😀

ja mam dvojky v pestunstve,len skoda ze sa viac nepodobaju. 😵
cigaretka,aj dvojky sa daju adoptovat 😉

lenkove
20. máj 2009

ahojte
tak si predstavte, ja som dostala sms od manzela /stale robi v zahranici/ a dnes ma prist domov, v zneni:"prave som prisiel.bol som na jarmoku, preto som neodpovedal, uteraky nezabudnem, idem spat"
chapem to spravne ze prave prisiel domov a vecer chce soferovat? ja asi budem vrazit... 😎

lenkove
20. máj 2009

cigaretka
ak si trufas, mozes si adoptovat celu rodinku 🙂 baby tu vraveli o surodeneckych skupinach, ze 5-6 deticiek 😔
v ktorom kraji vybavujes, ak sa mozem opytat 😕 ?

lenkove
20. máj 2009

vrazit - vrazdit 😎

mexx
20. máj 2009

Ahojte,

bre ranko sa praje, pekne nam pripeka uz od rana, tak som zvedava, kam dnes vyrazime... Kavu asi ani nedam, ranajkujem len teraz a to akurat tak nanuk a hrozno, tak nech mi potom brucho neroztrha. 😅

magimary
20. máj 2009

leni, sa tešíš! 😵 (a nie že by si vraždila! 😀 )...
už len ten pocit, že je tak blízko... 🙂

cigaretka, samozrejme, že sú v "ponukách" aj dvojičky... 😉 a aj spomínané súrod.skupiny, ale nielen v počte 5-6, ale aj 2-3... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre