Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
17. jún 2009

No baby nevidim to ružovo... čurá do gatiek jak keby nič... výsledok je , že ked išle s mužom do obchodu a davala som jej plienku , tak sa nehádzala, len skonštatovala, že je bábo a nechala si plienku dať... čo tiež sice nie je na zahodenie, ked sa mi pre prebalovaní nemrská, ale ciel bol iný...

najjulinka
autor
17. jún 2009

Kde ste zas všetky???

adrianamickova
17. jún 2009

cau juli,aj moja Amka sa už pekne pýtala,a niekedy si pustí do gatí,ale dnes náhodou vonku sa pekne 3x pýtala,ale
kriči aj pisať aj kakať...to si musia uvedomiť a ovládať mechurik,teraz su už v posteli s plienkou obe 🙂

cairka
17. jún 2009

tak už som si myslela, že dnes veve ani spať nepôjde 🙄

juli, ešte nehádž flintu do žita po jednom dni 😉

najjulinka
autor
17. jún 2009

nehádžem... len neviem či ju o šerbel nenalepiť... lebo ona do 10 minut bola docikaná.... 😒 proste intervaly medzi jednotlivými cikaniami su strašne krátke... šerbel som mala v izbe... niekedy sa docikala tka, že už do šerblíka nič, dakedy ešte do šerblíka vytlačila 3 kvapky... Kým som umyla šerbel, dala jej čisté gaťky, tak už pomaly som ju mohla dať sadať znova... ten interval keby bol dlhší.. lebo sa jej nedivím, že už ani ona na to nemala nerv po polhodke... už nekcela sadnuť na šerblik zas.... no uvidime...

cairka
17. jún 2009

jáj, tak to nie, ked tak kratučko ešte vydrží...to nemá zmysel ešte

najjulinka
autor
17. jún 2009

no uvidime... vsak snad do jej svadby to zmákneme... 😀

cairka
17. jún 2009

hádam hej 😀
sa tu rehlím na reklame práve, už dávno som nevidela takú podarenú reklamu - na heineken 😀 😀 😀

cairka
17. jún 2009

baby, neviete ako sa volá film - komédia, kde tuším Robin Wiliams (ale to neviem isto) hral imaginárneho kamaráta malého chlapca? vcelku by som si to kukla, lebo u nás sa ten zigy tak zabýval, že to vyzerá, že sa ho dlho nezbavíme 😅 tak nech viem, na čo sa pripraviť ešte, okrem toho, že všetko, čo veve vyvedie v skutočnosti spraví zigy 😝 alebo jej aspoň povie, že to má spraviť 😠

najjulinka
autor
17. jún 2009

cairka netuším... Dobrú noc 😉

macocha
17. jún 2009

Cairka - myslíš Bogus? Ale ja som to poznala s Gerardom Depardie... buď som taká stará, že už je aj remake, alebo je to iný film 😉

magimary
18. jún 2009

dobré ráno! 😅

macocha
18. jún 2009

😲 ...bré ráno!

mexx
18. jún 2009

Bre rano! 🙂

Sme hore uz dlho, ale tak kym tu teraz krpec zase spinka vedla mna, idem trosku pologovat po nete... 🙂

Neviem, ci mame zly den od rana alebo na dieta nieco lezie, ale vysablil cele ranne mlieko. 🙄 Ale nema teplotu ani kasel ani nic, tak asi nepojdeme dokine. Kcem ist az buduci tyzden, lebo nam dali v DeD vakciny na ockovanie, ale sa bojim, ze bude potom mrzuty a taky nijaky, a zajtra ma ist na neuro, tak nech je fit. Dufam, ze ho to grckanie prejde a nebude viac pokracovat... 😔

yukki
18. jún 2009

Ach mojo malé Mauglátko...ta nech sa mu doobeda popraví a nech to nie je nič vážne!
Aj Kika okolo piatej už na mňa kričala Mama nespííííí ! a ja na ňu Kika spíííííí!

najjulinka
autor
18. jún 2009

Ahojte... Tak sa mi nič nekce.. .som zvedavá ako budu rano vstavať dvojky... Lucka jak vstane tak užaj von z postielky musi.. .no a už ked je tu pri nás, tak aj Domča sa pomaly preberie...

cairka
18. jún 2009

ahojte.
mimina, myslím 😅 vedela som že ktorýsi z tých slávnych to bol, len som nevedela ktorý 😝 a videla som to už pred 100 rokmi. Dík, pôjdem to pohľadať, či sa to dá niekde kuk 😎

mexx, tak to nie je bohviečo.. snád bude malý OK, vaneske takto začínala choroba...doteraz ako prvý príznak často je, že hodí šabľu a do 24 hodín má teplotu a tak okolo toho... ale našťastie nie vždy.

my sme už aj doma od dr., krv sme zvládli bez problémov 😎

mexx
18. jún 2009

No tak prave mi vysablil este aj caj. Ale inak sa tvari uplne OK, uplne ako vzdy...tak neviem. 😔 Co davate pri takychto grckach? 😕 Teda myslim papat, asi vynechame prikrmy dnes, ale budem ho musiet stale mat na ociach, ci si aj z mlieka alebo caju zase takto ohromne neryhne... 😅

lienocka235
18. jún 2009

ahojte mexx skus nesladeny caj po lyzickach.. dve lyzicky pocakt ci nevygcne.. o pol hodku dalsie tri.. a tak pomalicky... stravu fakt len opatrne.. lebo ten zaludok moze byt podrazdeny..

inak pekne ranko

najjulinka
autor
18. jún 2009

Deti v hajanoch a ja do seba pchám obed... penne s omáčkou s mletým masom...

wolfskinka
18. jún 2009

ahojte, no trvalo to 45 minut .. mila pani tam bola az som bola prekvapena ... pozrela byt povypytovala sa vselijake veci ohladom rodiny a znamych a ze ci sme sa starali o dieta niekomu z rodiny a znamych a aky mame okruh znamych a ci su rozvedeni a ci maju deti a ako by sme to dieta chceli vychovavat a ako ho zabezpecit .. a hodnotenie napisala, ze mame velmi dobre podmienky na vychovu dietata a ze ma z nas dobry pocit a ze je spokojna s nami a ze doporuci adopciu po absolvovani rodicovskej pripravy ... ze sme slusni ludia a sme schopni postarat sa o dieta a zabezpecit ho a nakoniec dodala ze by bola rada keby sme dostali take dieta, ktore by nam robilo radost, lebo ze my mu dokazeme zabezpecit slusny zivot a aj dobru buducnost ...a povedala ze si mame dat kriteria ake chceme .. bez obmedzeni ze zdrave a biele dieta ... a bola mila .... az som bola prekvapena aka bola mila

zajtra mame prve sedenie rodicovskej pripravy v navrate ... uz sa tesim

najjulinka
autor
18. jún 2009

No ja už mám v sebe aj kávu a slivkový TESCO perník.... 😀

wolf a máš to z krku tú navštevu...

lienocka235
18. jún 2009

ja som po dvoch dnoch skolenia zasa v praci... 😝

juli inspirovala si ma idem si dat kavu...

wolf... gratulujem k uspesnej nasteve...

janivonbenji
18. jún 2009

wolfskinka,
tak to je super, že ti to tak dopre dopadlo a držím palce, aby vždy všetko tak dobre dopadlo...veď bude už len lepšie. nie ? 🙂 a bábätko bude už len bližšie a bližšie...teším sa s tebou 🙂

wolfskinka
18. jún 2009

najjulinka ano mam a som rada a tesim sa na zajtra na tu pripravu, dufam, ze sa to rozbehne a pojde to z kopca

janivobenji ... no mam blizsie ale este stale daleko ...

lienocka ... dakujem,

babenky vsetkym Vam dakujem za podporu a hlavne rady do zivota, aj ked vas este budem chvilu otravovat

mata2
18. jún 2009

caute baby,
trasne teplo je tu 😝 zajtra ma byt este teplejsie 🙄 .napustim zas deckam bazen.milko este nenabral tolko odvahy,aby donho vosiel,ale macka a chalani su jak male delfiny 😵

najjulinka
autor
18. jún 2009

No mata2 zvolebnieva sa.....

lenkove
18. jún 2009

ahojte

Wolfskinka
tak vidis 🙂 aj u nas boli mile 😉 a mozes ist dalej, super!

Prosim vas pekne, aby ste na toto forum pisali len o detoch a nie o jedeni a vareni, lebo ja musim schudnut a potom mi robite chute tesco pernikmi 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre