Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

suezana
1. máj 2010

Ahojte.
Natia, ty máš dieťa? V pestúnstve?

zicon
1. máj 2010

Ahojky zajtra mame vystupenie na Amfiku v Krizkovej doline v Raci na hodoch

zicon
1. máj 2010

Nuz som dost nasraty z pripadu co sme mali teraz, minuli rok v Raci zrekonstruovali preliezky v skvolke a dnes im to nejaky blb podpalil. Faakt velka zabava.

macocha
2. máj 2010

Pimpa: zas nechcem tvrdiť, že strava v Drotári bola zlá, to nie! Aj porcie boli dosť veľké, ale nebolo to stavané na deti do 2 rokov.

Natia: A mne časopis ešte nedošiel ☹ Budem musieť reklamovať...

lenkove
2. máj 2010

dobre ranko
tak my vsetci chori... pomoc, nieco na bolest hrda u rocneho dietata?? existuje nieco?

bendy25
2. máj 2010

Ahojte! OK, dik za radu, hned zajtra im zavolam, aby nam naplanovali uz konecne prve stretko. Manzel prave dnes uz odchadza a najblizsie dojde az o tri tyzdne. Tak, ako som uz minule pisala, nam to bude trvat asi troska dlhsie, lebo MM je doma iba jeden tyzden do mesiaca. A pise sa tam aj o tom, ze ked nebudeme mat pripravu hotovu do roka, tak sa to vsetko akoze rusi, no neviem to presne napisat, ale akosi tak to tam je ...
5Katarina7 : My sme to posielali presne 01.04. a doslo nam to spat no vlastne tento piatok, to bolo asi 30teho, takze presne mesiac. Takze, ked uz cakas aj ty ten 4ty tyzden, tak uz by ti to mohlo teoreticky dojst. Budem ti drzat prsty 🙂 Ja som sa uz tiez nevedela dockat ...

lenkove
2. máj 2010

baby,
predstavte si, nas chorusik zacal chodit!!!! 😅 😅 😀 😀 😵 😵 doteraz to bol tak max jeden krok ak jej nevysla ina opora a dnes 😅 sa pusta! do priestoru, do boku, skusa co to da 😵 zatial max. 4 kroky a bac ale 😵 😵 my uz chodime 😅 😵 😵

a chori sme nadalej, mala chrapci a tak som jej dala sirupcek, lebo aj dasna si trela a fnukala cele dopoludnie. teraz jej je lepsie, ved vid 😵 choooodza 😵

cairka
2. máj 2010

leni, krása 😵 gratulujeme chodkyni a prajeme veľa šťastných kilometrov 😉

suezana
2. máj 2010

Lenkove, keď dáš panadol sirup, alebo iný to je aj od bolesti.

5katarina7
2. máj 2010

Ahojte.Bendi, my sme davali papiere 7.4 tak dufam,ze tento tyzden uz dostaneme odpoved a kladnu 🙂 Vsak potom hned napisem.

pimpa
2. máj 2010

Lenkove gratulujem 😀 😀 😀
je to super, sikulka, aj napriek chorobke 😔 drzim palce na malo padov!!!!

pimpa
2. máj 2010

my inak cakame kedy nas pozvu na posledny sud 😕

misi33
2. máj 2010

ahoj pimpa 🙂
ako ti to rychlo ubehlo,ze uz druhy sud nech dobre vsetko dopadne 🙂 🙂

leni gratulejem,to musi byt nadherne sledovat to male stvorenie ako robi prve kroky 😀 😀 😀 😀 hlavne nech sa rychlo uzdravi

my sme uz skoncili rehabilitaciu,dalsiu kontrolu mame az v lete....

brulka
2. máj 2010

lenkove to je uzasne skorica aka sikulka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 to musi slzy do oci vhanajuce take prve krociky 😵 😵 😵

brulka
2. máj 2010

misi a co vlasacik? dala si nove foto - je strasne krasne vase slniecko 😵 😵 😵

lenkove
2. máj 2010

Misi,
to je super, ze rehabilitacie mate za sebou 😉
a Skorica dakuje za zelania, snazi sa nadalej 🙂 🙂 😵 😵

najjulinka
autor
2. máj 2010

Nam Linduš nekce sama chodiť, ale strašne lubi chodiť s takým akože kočikom... a pekne si ho zdvihne, ked sa treba otočiť alebo cez prah alebo cez nejaku nerovnost 😀 😀 😀 A minule som vyskušala, ked tak stala s kočikom vziať kočik a dať o 2 metre dalej ... A ona kedže bez kočika nepojde, tak hned išla (po dvoch!!!) po kočik a s kočíkom pokračovala dalej... potvora mala... takže ak stoji už, tak ked jej kočik dam tak na 2 metre tak sa jej neoplati ist na 4 a potom zase vstavať, tak ide normalne ako človek 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
3. máj 2010

Dobrééé ráno.. .U nás neslniečkove...

dioliana1
3. máj 2010

aj u nas tak pod mrakom...

saskah7
3. máj 2010

ahojte... Lenkove, gratulujem aj ja Skoricke k prvym krocikom... 😵
teraz este len zacnu nahanacky 😀 😝

yukki
3. máj 2010

Maťa, mne toto rozprávala mama, ona žije v prešove...a teraz to čítam...no mne normálne už vtedy poklop dvíhalo, sa mi mozog varí v hlave...akí sú všetci ochotní pomáhať, ako BY si každý vzal dieťa z DD ale....ako je každý útlocitný kým to vidí len v telke...ako je kdekto ochotný prispieť do papierovej krabice čo po meste nosia z času na čas decká na deti z DD....ale keď im idú v susedstve postaviť nové domčeky pre starostlivosť o tieto deti tak spíšu hentakú petíciu...na dva razy pre istotu! Fuj...fuj. mám tlak jak papiňák. Tu v obci máme aj Reedukačný, a aj detský domov a nikomu, nikomu to nevadí....

5katarina7
3. máj 2010

no konečne sme dostali list z kraja,že možme začať prípravu 🙂 už sa teším.No najprv musím zavolať pre tie bytove podmienky,a potom dohodnuť prípravu.A ešte tam bolo napísané,že z okresu sa budu zaujimať od obce o sposobe života.To akože čo má byť?Sa budu o nás vypytovať?Ináč aj ja som čítala článok o tej petícii,to je hruza aký vedia byť niektorý sebecký.Aj my máme v meste krízové centrum a nikto neprotestoval.

yukki
3. máj 2010

5katarina7 u nás to bolo tak, že došiel na obecný úrad nejaký list z úpsvaru, že majú podať raport o mojom spôsobe života. Z obce im odpísali, že bývam v dome robím tam a tam a kedy som sa prisťahovala, že poplatky platím a viac že ma nepoznajú. A dobre bolo.

yukki
3. máj 2010

Tak, Maťa, ja som to už prečítala a.....je to ako o nás. Pre zmenu mi je smutno...smutno. 😢

magimary
3. máj 2010

yukki, ako o vás, a aj ako o ike, ako aj o mnohých iných čakajúcich... 😔 😒

natia
3. máj 2010

grcajúci smajlík 25x...toľko moja reakcia na obsah blogu...bohužiaľ čistá pravda, to je na tom najhoršie...

macocha
3. máj 2010

To ste všetky z toho článku tak ... indisponované... že už dnes ani neprídete? 😕 😅

lenkove
3. máj 2010

najma ked ty zavitas na net? 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre