Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
2. júl 2009

už sme sa vrátili z Tesca a dets.ihriska... 🙂 , ale pumpu už nemali 😠 😖 !!!
a juli, obdivovala som krokodílové opalováky..., ale odolala som...
😅

ja hovädzinu nelúbim...( 😝 ), preto ja všade napchám kuracinku...(aj do sviečkovej a mám istotu, že aj chalani zjedia, aj so zajacom sme už mali, ale to tiež nie je pre mňa-to len tatik ľúbi...oni aj chovajú zajace...)

mata2
2. júl 2009

v tescu aj ja musim predychavat,ked prechadzam okolo oblecka 🙄
robime si hrianky 😵

mixka
2. júl 2009

aj my sme dnes boli v tescu 😀

mixka
2. júl 2009

u nas je burka, hrmi a leje ☹

najjulinka
autor
2. júl 2009

magimary ja som už krokodilove plavky obzerala, ale boli doslova chalanské.. takže som Lucke kupiť nemohla.... a naraz na mna čumeli tie opalovaky.. .ale boli dost malo zlacnene.. . a ten druhý kus z dvojbalenia som moc nemusela... ale reku prachy minuť treba... a ešte velkosti ma odradzali. .Lucka ma mierne velke 😅
No ale Lucinka jak videla tie opalováky, tak hned na biele pružkované, že "jééé".. .takže som spokojná maximálne... 😵 😀 😀 😀 A Lucinke som kupila aj oranžové kroksy čínske... a aj sebe... a ja mam zelené tričko teraz.. .takže sme dopasovaní 😵 a samozrejme Domča zelenú dudku 😀 😀 😀

dioliana1
2. júl 2009

u nas o chvílu búrka sem tam zahrmí, ako každý deň, Londýn šuviX

najjulinka
autor
2. júl 2009

Inak pestunske mamy... ked mi pride papier zo sudu.. .mam ist oraziť pravoplatnost... potom s pravoplatným rozhodnutím kam na urad ohladom prispevkov??? Pýtam sa to, lebo koi autu budeme potrebovať prispevky čim skor... takže kcem ist aj čim skor vybavovať... takže s papierom za babou na urad prace pod ktoru patrime my alebo kam???

mata2
2. júl 2009

my mame na socialke tetu,a ta ma na dverach napisane prispevky v NRS,takze som isla tam

najjulinka
autor
2. júl 2009

aha.. no fajn... tak snad aj u nas tak bude... a mas tak, že maš pestunske a potom tých cca 1200 Sk na dieta na starostlivost, kedže s nimi nie si na rodičovskej či ako???
A ostatné ako to máte???

mata2
2. júl 2009

ja poberam len pestunsky.nie som zamestnana,takze tych 1200 na starostlivost nepoberam

najjulinka
autor
2. júl 2009

aha.. .no ja som zamestnana, takže dostname... fajn.. .akože zide sa 😀

najjulinka
autor
2. júl 2009

Inak dvojičky sa lubia výťahom voziť 😵 😅 😀 😀 😀 A Marketka sa konečne pustila po svojich dnes... Marek za ruku ide... Proste som ich nechala v obývacke na koberci a zasla za roh... A o chvilu Marketka prikvitla... Pozerám stojí a drží sa kočíka... A pustila sa a rovno za mnou... Inak chodia tak naširoko riadne... Večer proste mali fajn chvilku... Domča zaspala v kočíku cestou domov, tak som ju nechala v kočíku. Lucku som odšikovala s mužom do vane... A ja som dvojičky nechala tak osamote.. Akože bola som v jednom priestore, ale proste robila som si svoje... Občas na nich mrkla a tak... Nejak som nechala na nich , nech sa rozhliadnu v klude po priestore... A zabralo... Aj sa pohrali... Aj zrazu mna hladali ... Takže fajn... Večer to bolo relatívne v pohode už...
Lucinka už chápe, že deti nevedia samé chodiť, ale nechápe, že nemožu chodiť ani s nou... Ale je velmi zlatá... Len nezvláda , ked plačú... začne plakať aj ona, si myslí, že urobili bam (padli) alebo dačo.. no nešťastná...

lienocka235
2. júl 2009

Juli.. no super... ze si zvykaju...
sak to musi byt pre nich velky sok.. nove prostredie ludia a tak.. 🙂

najjulinka
autor
2. júl 2009

No musí... Co narobíme.. .Snažíme sa... V kočíku lubia byť, len Marek sa tam tak kruti, ked ma toho dost a to ma zo sekundy na sekundu... 😀 ja ked si predstavím, že chudata čím prešli... že boli nikoho... ale je to o inom také velkacske deti brať a také malinkaté...

Inak ešte kcem pochvlaiť Lucinku... Začína miesto "tik-tak" používať slovo "hodinky" 😀 😉 A zjavne za tie 2 dni celkom pochopila, že musí byť v kočíku... že proste to nejde sa nosiť, že sme dvaja velkáči a máme 2 kočíky a volné ruky nie sú

mata2
2. júl 2009

juli a dvojky su na ado alebo do pestu? 😕 bio prejavuju nejaky zaujem?

najjulinka
autor
2. júl 2009

ado.. takže na oboje.

magimary
2. júl 2009

ahojte" opäť sme niečo porobili v podkroví (od 18.20,30h...človek by neverilm, že aj za takú chvíľu sa dá spraviť toľko viditeľnej robotky 🙂 ) a teraz nakúkam, čo vy a ako...
juli, teším sa vaším pokrokom! veľa na vás myslím...aby ste to ustáli čo najlepšie ako sa dá, pre všetkých... 😔 😵
juli, čo si to kúpila-aké "roxy"? čo to je? (ja poznám len roxy cukríky,ale to si nebude ono... 😅 )...
juli, ale super to zvládate...uvidíš, ako Ti budú chýbať, keď odídu-myslím tá zorganizovanosť dňa a vecí... 😅
mati, zajtra je to rok... 😔 🙂

najjulinka
autor
2. júl 2009

roxy som napisala??? také tie lahke sandalo-šlapky 😉 Nikde na foto ich Lucka má... počkaj... možno aj tu čo som hodila foto... len neviem či vidno...

mata2
2. júl 2009

veru magi 😅
takto pred rokom sme sedeli u teba v obyvke a meditovali o buducnosti,ty si bola pacient a mna klepalo ci dostanem deti na hostovsky..... 😵

magimary
2. júl 2009

jaj, sorry, ja osm to poplietla...ty si napísala kroksy a mne to pripadalo ako roksy... 😀
veru, amti, a mali sme dlhokánsky rozhovor do noci... (aj ja som sa chvela, keď som si to všetko predstavovala 😕 )... a vlastne je to dnes presne rok, čo si mi povedala aj o koníku aj o téme "adopcia"... 😅

mata2
2. júl 2009

je to aj konikove vyrocie teda 😀

yukki
2. júl 2009

Obidvom blahoželám! Vlastne aj-či hlavne? detičkám k super maminkám!

mata2
2. júl 2009

yukki a ty ako pokracujes?

magimary
2. júl 2009

jej,mne už to zase píše... 🙄 😅 😖

a veru, aj som mala z toho všetkého horúčku...(vtedy pred rokom...) 😝 😀

mata2
2. júl 2009

aj pred rokom bol taky hic jak teraz.. 😝 pamätam.. 🙂

dioliana1
2. júl 2009

ahoj
😉

magimary
2. júl 2009

veru... 😅
dvoječky odchádzali len v tielkových bodynkách... 😅

magimary
2. júl 2009

ahoj, dio!
ak vy kedy?! 😕 😅

yukki
2. júl 2009

Maťa:Pred mesiacom som volala na úrad. Povedali, že hneď zavolajú. Prd. Pred dvoma týždňami som volala na úrad. Vraj nemali čas, ale hneď sa na to pozrú a ozvú. Prd. Predvčerom som volala. Vraj sa hneď v ten deň obratom ozvú, že sa poradie posunulo a nemám chodiť do iných "združení" Prd....Zajtra budem volať...
Ta tak pokračujem. Ale pravdupovediac je to teraz s Kikou, hm, neľahké, tak preto netlačím až tak...ak teda nie je tlačenie, že vždy volám ja a oni zatiaľ ani raz mne.....Brala by som dieťatko hocijakej farby ale nie s depriváciou...to už by bolo nad moje sily. Do úsmevu mám dveapol hodiny cesty vlakom a potom ešte v meste nejako...tak kým mi mama nepostráži Kiku ani na to enmyslím...a mama nie je teraz na Slovensku...ta tak. Asi tá jeseň bude plodnejšia.

mata2
2. júl 2009

tak prazdninar uz je doma zas... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre