Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
14. júl 2009

rita, krásna je 😵 😵 úplne dokonalú tváričku má 😵

u nás sa ešte nespí 🙄 podvečer som jej už nedávala sirup, že až pred spaním, tak už mala 39 a ako som jej dala sirup, uložila ju spať, tak do 15 minút bola totál mokrá, tak sme museli prezliekať a sa prebrala 😒 ale už odspí asi

cairka
14. júl 2009

aj mňa zaujíma, čo natálka 😅

rita55
14. júl 2009

cairka rychlo sa vyliecte 🙂 Baby ako sa dostanem do pasu 😀 😀 😀

cairka
14. júl 2009

dakujeme, cez nastavenia tuším, vedľa mena na hornom riadku 😉

rita55
14. júl 2009

natalka sa tak vytesuje,ze ma babiku az ma prekvapila aka bola super 🙂 ale jednym ockom stale sledovala co robim a vsetko musime spolu robit ....pomaha mi 🙂 uvidime ako to bude zajtra.A malicka sa volaPetka 🙂

mata2
14. júl 2009

aj tu sa uz spi 😵

cairka
14. júl 2009

To má meniny a narodky skoro naraz, to vám neodpustí 😝 😀 😀 😀 ale pekné meno, moja naj kamoška je peťa, takže meno mi je veľmi sympatické

mata2
14. júl 2009

Petka?? 😵 to je jedno z mojich oblubenych mien 😵

rita55
14. júl 2009

uz je v pase 😀 😀 😀 cairka dik

lienocka235
14. júl 2009

rita len narychlo.. ale malicka je nadhernááááááááááááá

rita55
14. júl 2009

cairka ved ja hrozne usetrim 😀 😀 😀 😀 v jeden den Petka meniny,mm meniny a Natalik narodeniny 😀 😀 😀

cairka
14. júl 2009

rita 😀 😀 😀 budete mať veselo, párty pre toľkých oslávencov 😀 meno vymyslel tatko? 😅

rita55
14. júl 2009

ano tato.Ako bol proti druhemu dnes ju nosil na rukach ako pav 😀 😀 😀 😀 a v druhej ruke Natalku 🙂

cairka
14. júl 2009

však také krásavice, bodaj by sa nimi nepýšil 😵

mixka
14. júl 2009

jeeej, krasna je mala petka 😵 gratulujem a zaaavidim veru ten pokladik 😵

janivonbenji
14. júl 2009

rita,
aj ja sa pridávam ku gratuláciam...a mala je naozaj krásna !!!!! tiež tak v dobrom závidím!!!! 😉

yukki
14. júl 2009

Rita blahoželám! Je krásna.
Kika ešte nespí. Pred chvíľou mi hlásila Mama, sopeľ ide. Tak som jej Utri do rukáva! Mami, ale v lampe sopeľ ide (v lávovej) 😝

lenuska74
14. júl 2009

Jeje rita maličká je zlatučká 😵 😵 a dajak sa už teraz podobajú s Natálkou 😕 🙂 to je super že sa teší na sestričku 🙂 ved budeš mať aspon pomocníčku 😉 Tak si rýchlo na seba zvykajte a peknú prvu noc doma 🙂

lenkove
14. júl 2009

Rita
aj ja blahozelam!!! 😵 malej krasy zivot zelam 🙂 🙂 aka je rozkosna, hned by som aj ja take malicke brala 😵 😵 😵 aj vacsie 😀 😀

mixka
14. júl 2009

yukki 😀 😀 😀

yukki
14. júl 2009

Nuž ja by som asi tiež radšej väčšie brala, a teiž som veľmi zvedavá, ako to bude aj naďalej natalik brať. A prajem aby to všetko-aj dnešná noc-malo čo najhladší priebeh!
Práve som sa dozvedela, že Sova robí Huuhu. 😖

mixka
14. júl 2009

yukki a ty by si ake velke dietatko chcela teraz ku kike ??? a dievca ci chlapca ???

dioliana1
14. júl 2009

lienocka tie sevena z Lidlu sa volaju už Softino, aspon u nas tak.... 😉

dioliana1
14. júl 2009

rita pod malou máš Natalik 😉

dioliana1
14. júl 2009

ale je peknučka, fakt sa podobá...

dioliana1
14. júl 2009

yukki už máš nejaké dietatko vo výhlade?

yukki
14. júl 2009

Nemám, ale už som an popredných miestach aj v zozname na biele dietka a aj ďalej pátram po kofolkách. Teda teraz nie, teraz sedím doma bo mi nemá kto s kikou ostať. Neplaším sa, kôli Kike. Teraz sa nejako mení, tak čakám, čo z toho bude.
Mixka, mám len vek 0-5 a nič iné neurčené.

najjulinka
autor
14. júl 2009

Tak som ospršena, zuby umyte... Idem do hajan... Pá zatim...

mixka
14. júl 2009

tak to by si yukki mala najst velmi rychlo, ked nie si narocna v poziadavkach 🙂 sa divim, ze uz nemas nejake dietatko doma 😖

laculik
14. júl 2009

rita aj ja sa pridavam ku gratulaciam! vela zdravicka a pohody zelam!
My sme mali dnes vecer navstevu, bola tu babi! aj s dedom. maly ich normalne spoznal po par sekundach, ked sa mu prihovorili. No mila navsteva z daleka 🙂 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre