Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

yukki
17. júl 2009

Mixka, vďaka. 😉 Ako Mixiatka-nejaké boli pochoreté, už lepšie?

mixka
17. júl 2009

nie yukki, dnes lenka sla spat s telotou skoro 38,5 ☹ laura uz nema, ale soplia obe totalne ☹ no nic moc veru, ale prezijeme

najjulinka
autor
18. júl 2009

Dobré ráno. Horuco, horuco...

zicon
18. júl 2009

No ja mam dnes sluzbu, ale uz som nakupil vcera komplet vybavenie pre izbicku maleho.

najjulinka
autor
18. júl 2009

tu nikto nič?

zicon
18. júl 2009

Ja som tu.

najjulinka
autor
18. júl 2009

Tak ja dopijam kavu, puding som zjedla.. .brutál hic, nemám chuť na normálne jedlo... 😝

zicon
18. júl 2009

Ked bude aspon ciastocne hotova poslem photography

dioliana1
18. júl 2009

i ja tu.... 😀

najjulinka
autor
18. júl 2009

ja počitam prachy, denniky robim a tak... joj inak s mužom musime oddelene robiž finančne denniky... A reku, že už sme sa zas fajne rozmáchli s prachami... a potom mi došlo, že ešte na mužove deti nedošli prachy... tak to potešilo, že ešte rezervu máme 😀 Dumam nad fusakmi... proste oranžové............ 😅 😀
no uvidime.. lebo už mam objednanu ohradku aj nosič na chrbát... a to ked zaučtujem, tak hned to bude tak ako som si myslela... proste minuté penež.. 😀 😅

dioliana1
18. júl 2009

tie finnačné denníky, to máš dajaké špeciálne zošity? či len školské písanky?

najjulinka
autor
18. júl 2009

Ja to v exceli robim.. .však mi to same zrata a hotovo... kde ručne... čo som sa...

zicon
18. júl 2009

Mna len tak napadlo? Profi rodic moze vykonavat aj inu cinnost? Pripadne podnikanie?

dioliana1
18. júl 2009

ked stíha, prečo nie.... 😉

najjulinka
autor
18. júl 2009

jasne zicon.. .vsak to maš ako všade v praci... ja mám okrem profi ešte jednu prácu...

mata2
18. júl 2009

http://tvnoviny.sk/showbiz/bulvar/na-festivale-...

nebola tam dnes aj laculik?? 😲 😲 😲 dufam ze su ok 😕
inac bola to tu katastrofa,bola som akurat z bubom v lidli,ked prisla ta smrst,buba som musela niest na rukach k autu,lebo by ho odfuklo 🙄 ,smetne kose lietali a stromy boli ohnute az po zem....

zicon
18. júl 2009

Nai chlapy mali ciste dvojhodinove sialenstvo, padlo asi 20 stromov v Bratislave.

najjulinka
autor
18. júl 2009

jáááj... tak moj brácha je asi na Pohode tiež.. lebo mi len došla SMS, že mam zavolať našim, že je OK, lebo je preťažená sieť a nevie sa dovolať domov.......... tak sa mi to dajak pospájalo....

laculik
18. júl 2009

Brutal, je mi do palcu, predychavam este teraz.... hodinu a pol pred tou katastrofou, sme stali este v tom stane!!!!!! ale akonahle sa zacalo zmrakat a fukat, tak sme masirovali do auta a domov. Osobne sa poznam s organizatorom a ludmi okolo toho, je mi fakt na nic.
Mali sme stastie.

najjulinka
autor
18. júl 2009

jaj dik laculik, že si sa ozvala... som rozmyslala, že zavolam, ale reku asi Vas teraz otravuju o vela bližší ludia, či žijete, tak sa nepridám.....................
no je to na prd, aby Pohoda bola taka nepohodová 😒 😖 😔

laculik
18. júl 2009

podla mna vacsina triezvych akonahle zbadala tie prichadzajuce mracna sa zdekovala... som aj hovorila, ze nechapem hlavne tie matky, co isli po bundy a prsiplaste do aut... mali podla mna schmatnut deti a utekaaaaaat. my sme tu smrst zazili na dilanici, tiez to nebola sranda...

najjulinka
autor
18. júl 2009

no vieš... po vojne každý generál... čo ti budem vravieť, že my počas tej víchrice čo v Tatrach kalamitu sposobila pred par rokmi, sme išli s kamoškou do Polska na otočku... ... tiež zážitok...

laculik
18. júl 2009

foto pridam inokedy 😢 .
ako inak vikendujete? vsade je zima?

yukki
18. júl 2009

Tu to počasie vraj čakáme v noci. Celý deň bolo polooblačno ale dusno, akurát chvíľa na dosušenie sena. takže my víkendujeme pri sene.

janivonbenji
18. júl 2009

laculík,
aká som rada, že ste o.k....hneď ako som to čítala na nete som myslela na vás a spomenula si na svoj príspevok zo včera, ktorý som ti napísala...teraz vyznieva až trápne a je mi ľúto ako to všetko dopadlo 😔

cairka
18. júl 2009

ahojte. tak to ste mali riadnu búrku teda 😨 tu bola búrka pomerne silná, ale zas nič extrémne.

pohoda mala tragický koniec 😔

najjulinka
autor
18. júl 2009

No u nas to vyzerá na búrku v noci... tak snad nedorazí tá z Pohody...

lenuska74
18. júl 2009

Ahojte

Juli nestráš ☹ Ja sa takýchto živolov dosť bojím 😢

najjulinka
autor
18. júl 2009

aj ja lenuska... a moje pradlo, čo je na balkone sa už trasie strachom...

cairka
18. júl 2009

juli, prádlo radšej skry, lebo ho budeš zbierať po celých košiciach 😉 to zas vietor bol riadny aj tu a zdaleka to nebolo to, čo písali baby, to by som neriskovala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre