Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

laculik
8. aug 2009

juli, nemohol na zemi, bo sa tak nizko nevedel zohnut-lahnut 😒. uz sa balite? ja perem, teda pracka 😀

najjulinka
autor
8. aug 2009

balime.. o nerv... Lucka nekce spať poobede zjavne...... 😠 😠 😠

komisakpd
8. aug 2009

ahojte, ako sa tu mate..pocula som ze sa tu rozrastate..vsak lenkove 😉

my sa mame fajn, kuk

http://www.facebook.com/album.php?aid=9576&id=1...

najjulinka
autor
8. aug 2009

Malý maxim má tričko oranžové ake mame aj my 😉 😀

janula_nz
8. aug 2009

pekny den sa praje 🙂

ako vidim, tu sa bali vo velkom. my sa tiez balime, predsa len ideme zajtra na niekolko dni do ciech 😵

tulenka ,maznacikovci su uz doma odvcera 😉 urcite si cely den uzivaju novy prirastok v rodine. danko je zlate a velmi dobre chlapciatko. som na neho velmi pysna, ze som ho takto dala dokopy 😔

komisakpd
8. aug 2009

najjulinka..pekne vsak 😉 aspon nieco spolocne 😀 ako deticky?

co tu mate nove?

najjulinka
autor
8. aug 2009

Tak Lucka si kráti volnu chvilu vykrikovaním z okna... 😀 😀 😀 No nezaprie sa cigánočka 😅 😀 😀 😀

komisakpd
8. aug 2009

najjulinka som si pozrela tvoje foto..super..normalne som sa tesila a sminala pri foteckach..uzasne deticky mas 😵 😵 a pozeram ze uz aj bytik ste dokoncili...

mixka
8. aug 2009

ahojte 🙂

zelam vsetkym krasnu dovolenku, co zajtra odchadzaju do tatier 🙂 hlavne nech vam pocasie vyjde a vela fotiek doneste, nech vieme, ako vam bolo super 😵

lenuska74
8. aug 2009

Aj ja sa prípájam takže peknu dovolenku 😀
😵

zicon
8. aug 2009

A ja zelam, zajtra dostavavame obyvacku a dokoncuje rekonstrukciu - konecne, vlece sa to ako sopel.

lenkove
8. aug 2009

Anooo, kraaaaaaaaasnu dovolenku! 😵 😵

dioliana1
8. aug 2009

Krásnu dovolenku prajem aj ja.... 😉

Deti si zvykaju...

lenkove
8. aug 2009

A ako si zvyka Dioliana? 😕

laculik
8. aug 2009

dakujeme! fotak nachystany 😀 . veci pobalene 😝 . este som aj teraz v tescu bola po nutrilon, sa nam minul. juli, ten kocik je pekne hebedo. akoze, ja mam kufor veeeelky, cize nase dva kufriky, nocnik 😉, kocik a svokrina taska sa zmestia ale dufam, ze vy sa zmestite nejako naspat 😕.
dio, ako ty zvykas?

dioliana1
8. aug 2009

No zrazu neviem čo s tolkým časom...a doma nenormalne ticho....dnes som konzervovala ribezle na lekvár u mamy a potom so synovcom sme išli na ihrisko, normalna nuda

dioliana1
8. aug 2009

o kolkej tam sa stretnete? 😀

najjulinka
autor
8. aug 2009

no ja som vravela, že je to velke, resp pisala... preto som aj link poslala... aby si videla......
spať podeime... dačo pojde do OPEL Vivaro s našimi... 😉 sa inak neviem dočkať na naše auto.. jak na potvoru až po dovči... a inak nemm šajn čo baliť deckám.. bojim sa dažda celotýždnoveho... 😅 😔 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

maznacik007
8. aug 2009

dievcata tak ja mam dve spravy.. jednu zlu a jednu dobru...
zacnem zlou.. /nech jej koniec dobry/ o babetko v brusku sme prisli.. takmer to ohrozilo aj odchod danka z DD.. ale odmietla som hospitalizaciu... takze idem v pondelok len na kontrolu.. v Ruzinove sa najprv obavali mimomaternicoveho.. co sa nastastie nepotrvdilo a bol to len "obycajny" potrat.. nastastie sa obisiel bez kyretaze.. / zatial../ k tomu uz len tolko ze som sa snazila mysliet na Silvinku a jej rodinu a obetovat to aj za ne..

dobra sprava... napriek tomu vsetkemu je Danko od piatka vecera doma... a dnes uz tu ma aj sestricku.. pekne sa spolu hrali kupali.. danko pekne papa.. je to sikovnik.. velmi sa rozrozpraval.. manzel sa mu velmi venuje.. aj moja rodina mi dost pomaha.. takze zvladame..

skusim niekedy aj fotky pridat .. dnes som tu len tak narychlo... 😉

janivonbenji
8. aug 2009

maznacik,
všetko dobré prajem !!!!!

lenuska74
8. aug 2009

maznáčik tak to mi je uprimne ľúto 😢 😢 😢 viem aké je to obdobie ťažké ale snad ti Danko a Ninka pomôžu to rýchlo prekonať, držím palce a teším sa na fotky

dioliana1
8. aug 2009

maznáčik, držím prsty aby sa vám už len darilo...

najjulinka
autor
8. aug 2009

Maznačik, tak prvá vec mi je luto a k Danielkovi blahoželám.

laculik
8. aug 2009

maznacik, vsetko je tak ako ma byt! aj ked to zneje blbo v tejto situacii ale ja na take verim 😉... drzim palce!
juli, berem karty (detske), v pripade dazda mozeme hrat 😀 😀 😀 😀 alebo nalozime deti do tatranskej elektricky a budeme sa voziiiiiiiiit. inak my bereme aj plavky a zupany, keby nahodou na vylet do aquaparku sme isli 😅 . Zober detom aj sebe, mozeme ist spolu 🙂 , aspon cast rodiny 😉

laculik
8. aug 2009

maznacik, ten prvy vecer mam cerstvo v pamati! 😉 🙂 🙂 🙂

najjulinka
autor
8. aug 2009

plavky balim vždy!!!!!!!

magimary
8. aug 2009

ach, leni... ☹
tak som s radosťou a šťastím manželíkovi o vás rozprávala... a teraz som mu prečítala, ako to dopadlo... 😔 😢
a ďakujeme za obetu...poviem Andrejke... 😔 , si úžasná...
a Danuškovi blahoželám k novej milujúcej rodinke, Ninke a tatovi a maminke!!! 😵
myslím na vás!!!

magimary
8. aug 2009

hodila som na chvíľu (niektoré) fotečky z dneška... 😉
nakuknite...

dioliana1
8. aug 2009

magi pekne fotky 😉

yukki
8. aug 2009

Posledná suverénne vedie....Magi!
Maznáčik, je mi to ľúto. Ale...Princovi blahoželám k novej milujúcej rodinke!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre