Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mixka
4. sep 2009

ja dufam, ze moje poklady budu spat do 8.00 😀

lenuska74
4. sep 2009

tak to je škoda ☹ som myslela že aspon ty máš dobre správy 😉

lenuska74
4. sep 2009

A čo si ty mixka iná že by si mala ráno vyspávať 😀 😝 😉

najjulinka
autor
4. sep 2009

8:00 hmm cipana.. tiež snivam mixka... a aj taký odvážny sen mám, že do 10:00..... sakra tie sny......

mixka
4. sep 2009

preco juli, ved nase baby sa budia kazde rano o 8.00 + - par minut

najjulinka
autor
4. sep 2009

nevrav mi... tak my to mame o 2 hodky skor 😢 😢 😢

najjulinka
autor
4. sep 2009

mixka nedopuješ tie deti niečim.. .2x denne spanok aešte toto.... hmmmm......

magimary
4. sep 2009

juli, asi ťa naštvem...ale ja už opäť (poprázdninách, cez prázky mabudili naši veľkáči 🙄 ) spávam do cca 9-10,00h 😎 😅 😉

magimary
4. sep 2009

teda vlastne si plním sny každé ráno... (bez ranného spánku by som nefungovala 😝 )... 😉

najjulinka
autor
4. sep 2009

mary u nas nehrozi.. .a ked budeme tak často priberať nové, tak ani nahodou....... 😢 😢 😢 No ja dufam, že aspon v zime sa to upravi.. obcas sa zadarí potiehnut do siedmej skoro, ale poviem ti , že som rrovnako neschopná ráno či o siestej alebo o siedmej.....

mary manžel tivychystá chlapcov ráno??? a o ktorej zajko večer zaspáva?
my sme parkrat posunuli deti na neskor a vstavali na rovnako alebo ešte skor...... 🙄 🙄 🙄 A najhoršie, že čim skor vstanu, tka tým menej spia cez den... 🙄 🙄 🙄

mixka
4. sep 2009

juli, ale baby uz daaavno nespia 2x denne 😀 spavaju uz len raz cez obed 🙂

najjulinka
autor
4. sep 2009

no ale aj tak to mas dobre.... do osmej spia... to je suprove......

mixka
4. sep 2009

ked sa cez den poriadne vybehaju juli, tak dobre spia v noci 🙂

magimary
4. sep 2009

juli, hej manželíkich kompeltne vychystá 😎 (ale vlastne ich len doprevádza, lebo veci im pripravím ja predošlý večer, oblečú a umyjú sa sami,akurát im urobí raňajky a hodí ich autom do škôlky; jó a Zajkovi dá ranné mlieko, s ktorým spí ďalej-do tej desiatej...dnes som ho zobudila ja o 11,00h, lebo som musela letieť na úpsvar 😅 ), ale hlavne ja nemusím ani nohu ráno zdvihnúť z postele!!! 😅 (no, niekedy ma ráno naši "hádači" zobudia, ale niekedy ešte aj tak zaspím a niekedy nie...
a zajko chodí spávať (radšej sa ani nepýtaj, lebo mi strhnú plat 😀 ) okolo 17,00-18,00h 😨 😅 (a nebyte ma...nič mu nedávam)

najjulinka
autor
4. sep 2009

no Lucinka sa celkom lubi nahanať.. ale zjavne ju nikto z deti neposlucha a nekce "cvičiť" ako ona piska...... 😖 Domča tá ledva na nohach stoji, nie to aby behala....... no a zvyšok behá dosť.. len by mohli aj spať kcieť viac....

najjulinka
autor
4. sep 2009

mary Domča spi stale menej a menej.. .a vie stáť a tak ju to dajak samo dviha stale... 😖 teraz jej rastli zuby, tak radsej ani nepišem....... no ale pred dvoma mesiacmi to ešte bola mala babika poslušná.... takže to so zajkom radsej neporovnavam momentalne.....

najjulinka
autor
4. sep 2009

inak Lucinka robí zo slov sama od seba zdrobneliny... takže už som bola aj "mamička" 😀 😵 😀 😀 😀 😀
No a ešte jednu novinku mame.. .to proste geny sa nezapru... nema to odkial mať... začala po mne vykrikovať minule na ulici "Mamo! mamo!" 😖 😒 😠

magimary
4. sep 2009

nie vždy, samozrejme... 😅 (niekedy sme napr. ešte o siedmej vonku na prechádzke...ale to najmä v lete, teraz už to bude pomenej)

a sorry, za tú nenormálnu hrúbku (skoro mi tu z nej zabehlo!!! 😝 😝 😝 )!!! tak to sa mi ešte nidky nepodarilo "biť" sa s tvrdým "y"... blé... 😝

najjulinka
autor
4. sep 2009

Idem do hajan... o sedem hodin budiček.. .+/- .. .a dnes vtaval muž a ma požiadavku, že zajtra ja.... aj ked nas je to vstavanie jedneho pred druhým asi o minutu skor... ale aj to da zabrat....

magimary
4. sep 2009

no, samotné zaspávanie je aj u nás teraz problémom (kvôli tým stále nevylezeným a max. opuchnutým zubom 😝 🙄 ) a aj kvôli tomu, že on si nevstane v postieľke, ale vztýči sa (lepší vyraz sa na to nehodí 😅 ) na "dvoch zadných" v polohe kľačmo...čiže kľačí na kolenách a ostatnoou časťou tela máva vo vzuchu... 😅 😀
takže sa ťažko ukladá...
ale keď už spí, tak spí... 🙂

ale, juli, "mamo" jej odpusti, ona to nemyslí tak geneticky...(to neexistuje, si myslím)... 😉

magimary
4. sep 2009

aj ja už idem...lebo sobota=skoré vstávanie (6-7hod), sú doma "veľkáči" 😝 😅
pá a dobrú... 🙂

najjulinka
autor
4. sep 2009

pááááááááááááááááááááááááááá

yukki
5. sep 2009

Dobré ránko.
Poklad spal do 6.15, skvelé!
Mixka, aspoň že tak dobre búvajú kočky! Ja si stále uvedomím keď sa tu zjavíš že Ty máš DVE! žihadlá....uffufff ale asi ťa nepoteším, aj Kika minulé leto ešte dokázala potiahnuť do ôsmej 😉 čo som ja dovtedy stihla!

najjulinka
autor
5. sep 2009

Tak naše deti to dnes potiehli takmer do siedmej... Resp. bližšie k siedmej ako k šiestej 😉 😀

mixka
5. sep 2009

ahojte, kraaasne bre ranko 😵 nase krpalky krasne hajali do 8,20 😵 lebo lialo ako z konvy 😀 ale uz neprsi a aj slniecko vykuka, tak ich pojdem niekam vybehat, len skoda, ze je trava mokra a nemame gumaky 😖

cairka
5. sep 2009

dobré ránko.
my sme spali do osmej.
u nás prší a prší...a tak skoro asi ani neprestane, aspoň zatiaľ tomu nič nenasvedčuje 😒 včera sme maľovali, dnes musím vymyslieť nejakú inú tvorivú (a nedemolačnú 😅 ) činnosť. teraz kuká macka pú na Čtčku 😉

najjulinka
autor
5. sep 2009

U nas prší. Bola som s dvojkami kupiť neveste ružovú kyticu... 😝

mixka
5. sep 2009

jejda cairka, dufa, ze nam ten dazd sem neposles 😀

yukki, veru, to co mas ty mono, mam ja dvojmo 😀 a obdobie vzdoru s krpkami lomcuje aj dnes uz od rana, ale nastastie je aj ocko doma 😀

cairka
5. sep 2009

mixka, no už by som vám ho mohla vrátiť, nie? ved to je stále ten, čo si nám poslala vo štvrtok večer 😠 odvtedy prší, chvíľu slabšie, chvíľu viac...

tinika
5. sep 2009

magi to fakt zaujimave, ze dakto čaka rok na babo a tebe by aj hned dali 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre