Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

dioliana1
8. sep 2009

magi držím ti prsty...

najjulinka
autor
8. sep 2009

no fajne.. jeden idiot tak zaparkoval, že sme s autom nemohli vyjst... stoji tak od rana a tak muž už zavolal odťahoku... chlapik sa začal vyhražať mužovi... 😖

najjulinka
autor
8. sep 2009

No policajt kcel riešiť dohovorom, ale kedže sa udialo to čo udialo ma pokutu 66€ 😝

janivonbenji
8. sep 2009

magi,
☹ mne sa raz snívalo, že sa mi kubko utopil !!!! bol to taký strašne živý sen...a v tom sne ďalej bolo, že sme s mm išli hľadať bio matku, aby nám dala ďalšie dieťa, ale že ja som si to potom rozmyslela, že ja nechcem iné, iba nášho kubka a prosila som mm, aby to zariadil ...neprajem nikomu, aby to zažil vo sne, nieto ešte naozaj!!!

...ja tiež bývam nekritická k malému, ale niekde tak hlboko vo vnútri viem, že sú šikovnejšie, krajšie, milšie atď deti, ale sama pred sebou - tak navonok- ho porovnávam len z menej šikovnými deťmi, ale to si myslím, že robím preto, lebo ho ľúbim zo všetkých detí na svete najviac...a keď už hovorím o tej "šikovnosti", tak musím s pravdou von, že prvý deň v škôlke o.k., ale tie ostatné - katastrófa, nechce tam chodiť ☹ , plače ☹ , hľadá nás ☹ a vyžaduje od učiek také veci, čo doma vôôôbec...tak nám držte palce, aby sa to zlepšilo...

zicon,
mne tvoje hefty nevadia 😉 ...

yukki
8. sep 2009

Kika je jedno z najpesimistickejších detí aké som kedy videla a najmenej spolupracujúcich. Ale má perfektnú predstavivosť, je perfektná na preliezkach a má pevné zdravie! A tie dve prvé vlastnosti...no, je na mne aby som ju presvedčila že svet je miesto, kde sa oplatí žiť. 😝

martina_maxian
8. sep 2009

yukki veľmi pekne si to napísala,, hlavne tu poslednú vetu.. 🙂

najjulinka
autor
8. sep 2009

baby a ja toho spratka poznám čo sa vyhražal mužovi.. ten vkuse provokoval... sme ho ako tretici zbili ... on bol prvák... on kade chodil, tak provokoval, tak sme mu raz naložili.... no naložili.. .stiahli čiapku z hlavy a neviem či aj facku nedostal... ale čiapku sme mu stiahli z hlavy....

zicon
8. sep 2009

magimary ty a ako by si analyzovala svoj sen metodamy prof. Freuda

najjulinka
autor
8. sep 2009

Tak som dojedla obed... O chvilu si spravim kavu.. .skor, než deti vstanú...

magimary
8. sep 2009

tak sme doma... 🙂
čakali sme len hodinku(juchú! super! minule sme čakali tri 🙄 )... 🙂 a aj keš me prišli o dohinu skôr, už mse boli šiesti a po nás prišlo asi 50 bábätiek...
takže, sme sa najedli a za chvíľu pôjdem zase ja na sono ( 😲 🙄 😨 😝 )...

zicon, radšej neanalyzujem (a už vôbec nie podľa Freuda 😝 ), ale asi to bolo vyvolané večerným strachom o našu prvú kofolku Slniečka (lebo mi volala jeho mama, že boli v nemocnici a zachránili ho tam v hodine dvanástej... 😲 ☹ ...mal taký problém...neviem, či to poznáte ako ileus alebo "zauzlenie čriev" 😢 , čo je život ohrozujúci, resp. smrteľný stav, ak sa nezakročí hneď...a keďže si ich na pohotovosti najprv "pinkali", že to sú len vetry a pod. tak napokon do nemocky priľšli len len... ☹ ...no, napokon mu nemuseli rezať bruško, ale urobili mu to cez konečník... 😖 😢 , ale už je teda dobre...dnes boli na kontrole (opäť mi volali, aj malý 😵, stále ma len vola: "príd sem ku mne!" 😵) a majú prísť zas...ešte mu ostali zväčšené lymf. uzliny v brušku...)...

tak a keď mi volala, tak som sa bála, aby sa nestalo to najhoršie...tak preto asi také sny... 😔
inak nemám čo analyzovať... akurát ma to teda nakoplo k tomu, čo som už písala ráno 😉

magimary
8. sep 2009

jo, a zicon, vitaj späť 😉

adrianamickova
8. sep 2009

ahojte 🙂

zicon
8. sep 2009

ale Freud a jeho gauc a je predsa zaklad psychologie, ale co som cital tak zaklad ba priam pivnica

magimary
8. sep 2009

jój, zicon, keby bol len Freud základom celej psychológie, tak by to v psychológii veľmi biedne vyzeralo 😅 😝 😀 ...
asi si čítal niečo od nejakého jednostarnne orientovaného "freudistu" (psychológ idúci podľa Freuda)...
lebo spolu s Freudom je "základom" psychológie aj a najmä Jung, ale aj Rogers, aj Frankl, aj Maslow, aj Adler a tisíc iných... 😉

najjulinka
autor
8. sep 2009

Freud mi pride taký divný inak. akože určite na tu dobu a tak .. ale mne je nejak depresivny alebo čo.. .proste mi nesedí... 😀 😀 😀 ale je to kapacita 😀 😀 😀

najjulinka
autor
8. sep 2009

ale ja nie som odbornik.. .jeden semester psychologie len takej zakladnej je nič...

magimary
8. sep 2009

ale Freud je divný všeobecne pre všetkých... (okrem jeho "verných")...
on všetko zúžil len a len na sexuálny pud (príp.pud smrti-tanatos),čo je fakt dosť málo... 😅

najjulinka
autor
8. sep 2009

no sexu tam mal tiež dosť... 😀 😀 😀 😅

najjulinka
autor
8. sep 2009

proste bol divný.. .dnes by bol možno za uchyla alebo čosi podobne...... 😀 😀 😀 no proste čudák....

magimary
8. sep 2009

aj vtedy bol považovaný za divného...a keby sa ho "nechytili" jeho nasledovníci, tak asi by aj úplne "zanikol"...
ale zase, aby sme mu neupierali kus slávy-AJ vďaka nemu sa začala pozornosť venovať aj niečomu inému, ako len fyzickej stránke človeka... 😉
ale ako vravím, nebol v tej dobe jediný...súčasne s ním (úplne niekde inde) pôsobil Jung ai. napr. v Amerike so svojim behaviorizmom...
každopádne bol ale výAZNý... 😅 😀

cairka
8. sep 2009

veve akurát pozerá Tipa aTapa a úplne pohoršene hovorí, že "A havovia odkedy lietajú?!!!!" 😀 😀 😀 (pre tých čo nepamätajú : " dobrú noc strýko fedor, dobrú noc náš lietajúci strýčko" 😉

magimary
8. sep 2009

ja si to pamätám, až moc dobre, ale nemôžem to nikde zohnať... 😵
odkiaľ to máte, cairka?!? 😅

my sme to ako deti zbožňovali...
----------

ja zase padám...mám z toho "bobky"-na vyšetrenie (sono) ku gynke 😝 🙄 🤐

cairka
8. sep 2009

magi, držím palce 😉

nemám to, na ČTčku bola jedna časť teraz

najjulinka
autor
8. sep 2009

Lucka nam spi a som sa šalila s dvojkai.. zo mna pot teče...

yukki
8. sep 2009

ja to mám...na pošte som kúpila z tej série Sme či jaká to bola...len tam furt zapnem slovenčinu a tie prvé bludy sú po slovensky a rozprávka potom po česky

martina_maxian
8. sep 2009

ahojte dievčatá... Juli, tak dáš my tie dvojky, alebo nie?? 🙂)

najjulinka
autor
8. sep 2009

martina no ja ti nič davať nebudem.. .musis si ich vziať 😀

martina_maxian
8. sep 2009

Juli, ešte máme 3 sedenia u psychy, potom si počkám na papiere a prídeme si po ne?? ok?? dohodnuté?? 🙂

najjulinka
autor
8. sep 2009

v poho... ked ta nikto nepredbehne, tak su tvoje.. .len si ich legalne najdi 😉

martina_maxian
8. sep 2009

si super Juli, dúfam, že ma nik nepredbehne... jasné, že ich nájdem legálne... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre