Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

martina_maxian
9. sep 2009

prať = brať, sorry 😉

mexx
9. sep 2009

Specialne na Yukkino zelanie: 😎 😀

Mame sa dobre, dieta je kazdym dnom sikovnejsie, aj sa nam vidi, ze rastie, akurat podaktorym sa to akosi nezda (napriklad Mary, ze? 😀 Ta vzdy, ked ho vidi, mysli si, ze ani nerastie...) 😀 Je to sikovnik a vymyselnik, stale treba na neho pozerat, lebo inac sa to ustriehnut neda. Uz davno lozi, v postielke viac stoji ako lezi a jeho najoblubenejsou zabavou je priplazit sa k akemukolvek nabytku, postavit sa, pochodovat alebo tancovat. Hudbu teda moze fakt velmi, najlepsie su ludovky alebo nejake detske vypalovaky, ale nepohrdne ozaj nicim. Snazi sa aj vyspevovat. 😀 Zje vsetko, co mu dame, a ak sa mu podari uchmatnut, tak aj to, co nedame. 😝 Doma sa mu usta nezavru, cely den si omiela dookola celu svoju slovnu zasobu - tata, mama, baba, dede, ejejeje, nene, ajajaj - a najnovsie sa mu zapacilo "brmbrm", ked sa hra s autickami. Papat si pyta velmi sposobnym mliaskanim a ked na to nereagujeme, tak aj doplni "mnammnam". Zacina byt na nas doooost velmi naviazany, uz bez nas ostava len velmi tazko, maximalne tak s ludmi, ktorych naozaj pozna z kazdodenneho kontaktu. No a sme chorobne nevyspaty, lebo kazdu noc (a casto aj vecer) u nas ucinkuje velmi aktivny Hucavan. Ked ma lepsiu noc, spusti az po tretej, v tych kritickych nociach zacina uz o polnoci. Zaspavanie raz dobre raz horsie, pravdupovediac nam to dost lezie na mozog. Ale lubime ho aj tak. 😵

Dnes sme boli na UPSVaR poriesit veci ohladne pestunstva, takze nabuduce sa presuvame uz na krajske oddelenie s vyplnenymi dotaznikmi a potrebnymi potvrdeniami. Tam sa uvidi ako dalej, snazime sa mysliet pozitivne. 😉

Dakujem za meninove priania, ako sa hovori - z vasich ust do Bozich usi. 😉 Hlavne tie dvojicky ak sa mi podaria, viem, kto mi tu pocaroval... 😀

najjulinka
autor
9. sep 2009

mexx ja plnim dvojky každemu takmer... okrem mary, tá si ich splnila sama 😉

martina_maxian
9. sep 2009

Julka, žeby aj Mexx chcela tvoje dvojky?? 🙂

najjulinka
autor
9. sep 2009

no tiež sa obavam, že si ich pořídi sama

mexx
9. sep 2009

Mati, neboj, Juliine dvojky uz beriem ako tvoje. 😀 😉 Ja si pockam na nejake ine, zatial sa aspon k tomuto synacikovi musim dopracovat. 😉

najjulinka
autor
9. sep 2009

moje su parik.. mexx ma objednane dievčatá 😉

mexx
9. sep 2009

Navyse. 😀 Veru tak, ja chcem dcery. 😉

martina_maxian
9. sep 2009

super, tak sa teším, už som normálne začala mať obavy... 😉 A Mexx, všetko naj k meninkám ti prajem,,, hlavne pokojné noci.. 🙂 🙂

najjulinka
autor
9. sep 2009

baby kde nakupujete krpcom tpánočky? alebo od akeho vyrobcu?

mixka
9. sep 2009

juli, ja v deichmane 🙂 maju tam kvalitne a za rozumne ceny. som vo vypredaji kupila obom babam tenisky kotnikove za 6€/kus. mali tam aj taku visacku, ze specialna kvalita pre deti a testovane, cize ziaden cinan

yukki
9. sep 2009

Mexx vďaka vďaka! Teším sa s Vami a teda nech všetko vyjde ako má!

najjulinka
autor
9. sep 2009

Tak poťah matracu, čo Marketa rozparala už je zašitý... 😝

yukki
9. sep 2009

ozaj, baby, dnes som zažila veľkolepý chovateľský úspech! Dajaká zo sliepok zniesla naše prvé vajce!!! Teda asi jej skôr nejak vypadlo lebo nebolo v hniezde ale pri napájačke. Vyzerá ako pehavá pingpongová loptička. 😀 😀 😅

mixka
9. sep 2009

fiiiha yukki, gratulujem 😀 😉 bude na ranajky praznicka ???

yukki
9. sep 2009

No...ono...asi by sme ju na panvici ani nenašli...tú praženičku. Vystavím si ho radšej k PC!

najjulinka
autor
9. sep 2009

yukki slipke a aj vam blahoželám k prvému vajcu... 😀

yukki
9. sep 2009

Chcela som jej potriasť hrabákom ale neviem ktorá to bola...ráno im pogratulujem kolektívne, teraz už spia. 😅 😀 Ďakujeme!

mixka
9. sep 2009

len aby si z toho pri pc nemala zaprdok 😀

cairka
9. sep 2009

teda aj ja gratulujem sliepke k takému veľkému úspechu. len jej vysvetli, že vajce má mať tvar ako vajce a nie ako pinpongová loptička 😝

dioliana1
9. sep 2009

😀 tiež sa pripajam aj Martinkam a nielen sliepke 😀 😀 😀

adrianamickova
9. sep 2009

yukki,tak sliepka sa pochlapila 🙂 🙂

magimary
9. sep 2009

no, "tu" práve začal futbal, tak mám zase (nechcenú) športovú kulisu... 😝 😅

cairka
9. sep 2009

aj "tu" začal futbal, tak som prepla kanál 😝 😀

najjulinka
autor
9. sep 2009

ja sa praskam hoznom... sme tu zdrvujuca prevaha báb, tak Marek nemá šancu vyberať.. .a hlavne aj Marek aj zdrvujuca ča báb spí... a manžel nie je doma 😝 😀

cairka
9. sep 2009

sa máš, u nás ešte sa nespí, hoci už je v posteli veve

magimary
9. sep 2009

no, ja nemôžem prepnúť... 😝
keď tak, seba 😅
idem aspoň pokukať niečo na jojarchíve

magimary
9. sep 2009

ani tam nič, čo ma zaujíma... 😝

magimary
9. sep 2009

ták, prvý gól a naplno napnuté hlasivky nenormálne uhučaného moderátora 😠 🙂
takže vedieme..

najjulinka
autor
9. sep 2009

ja som tiež vonku počula vreskot... a reku koho napadli... a to gol..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre